Piotr Majewski

Piotr Majewski

Blog Piotra Majewskiego

Biuletyn CzasNaE-Biznes 2017/6


tej tydzień minął nam pod hasłem sporych zmian w impleBOT i Ekademia.

Po pierwsze Ekademia dostała nowe możliwości, dzięki którym sprzedaż przez telefon, na konferencjach i generalnie poza Internetem będziesz jeszcze łatwiejsza.

A impleBOT przechodzi bardzo poważną modyfikację systemu wysyłania mailingów. Większość z tych prac pozostanie dla Was kompletnie niezauważalna (mam nadzieję, osobiście testuję różne scenariusze), ale ich efektem będzie nasza większa kontrola nad wysyłką.

Zarówno Ekademia i impleBOT przechodzą regularnie tego typu operacje, które pochłaniają mnóstwo pracy, ale kompletnie niezauważalne dla Was - niemniej są niezbędne, dla większej stabilności usług.

Dwie zauważalne i przydatne zmiany w impleBOT będące "efektem ubocznym" tych zmian się jednak pojawią - szczegóły w tym tygodniu.

pozdrawiam,
Piotr Majewski

P.S. Cieszy mnie też, że zaczynacie korzystać z możliwości śledzenia 9 linków w mailingach i multimailingach w impleBOT.

CO NOWEGO NA BLOGU?

Kiedy i jak często wysyłać e-maile sprzedażowe, a kiedy merytoryczne?
Pytanie od Klienta: Załóżmy, że dostarczasz 7-dniowy kurs za darmo, potem sprzedaż. Powiedzmy, że masz 5 produktów i 5 takich kursów. Jak to ogarnąć?
PIĄTEK, Piotr Majewski
5 kroków do skutecznego nagłówka
Mam jedną bardzo prostą i bardzo skuteczną metodę pisania skutecznych nagłówków. Sprawdza się od lat i sprawdzi też u Ciebie.
ŚRODA, Piotr Majewski
Pozyskujesz Klientów czy transakcje?
Firmy, które są najbardziej podatne na działania konkurencji i wahania rynku mają jedną cechę wspólną: skupiają się na pozyskiwaniu transakcji. Pojawia się Klient i jest dla nich anonimowy - nawet jeśli pozostawia swoje dane. Kontakt utrzymują z nim tak długo, aż zapłaci, odbierze towar i ewentualnie oceni zakup na Ceneo lub Allegro.
PONIEDZIAŁEK, Piotr Majewski

Zapraszam do lektury - czeka na Ciebie mnóstwo wartościowej, praktycznej wiedzy.

Zapraszam do dyskusji na forum dyskusyjnym Akademii, Kursu CzasNaE-Biznes albo na Polskim Forum E-Biznesu

Ograniczony dostęp

Reszta jest ograniczona do osób, które mają aktywny dostęp do:

CzasNaE-Biznes - "Zamień Twoją wiedzę na pieniądze"

lub

Akademia CzasNaE-Biznes - kompendium 100h wiedzy o e-biznesie (VOD)

lub

Merytorium.pl - Polskie Forum E-Biznesu

Zaloguj się, jeśli już go masz