impleBUSINESS 2010 - Warszawa, 8 maja 2010

Poznaj 9 sekretów zarabiania na wiedzy!

 

Piotr MajewskiOD: Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes
TEMAT: 9 sekretów zarabiania na wiedzy...


Drogi Przyszły InfoMarketerze*,

* InfoMarketer to osoba zarabiająca na produktach informacyjnych.

Jeśli chciałbyś zarabiać w Internecie i nadal szukasz swojej drogi - zarabianie na wiedzy jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. To najprostszy model biznesowy w Internecie. Aby osiągnąć niezależność finansową sprzedając wiedzę, musisz tylko trzymać się kilku sekretów:

SEKRET #1:

Naucz się zdobywać i przekazywać wiedzę

Jeśli sądzisz, że na wiedzy najwięcej zarabiają tylko naukowcy i specjaliści w wieloletnim stażem, jesteś w błędzie. Jest odwrotnie!

Dzisiaj na wiedzy najwięcej zarabiają zawodowi trenerzy, którzy swoje życie poświęcili doskonaleniu 2 umiejętności: zdobywania wiedzy i jej przekazywania dalej. Trenerzy korporacyjni i prowadzący szkolenia otwarte zarabiają nawet kilka tysięcy złotych dziennie mimo faktu, że często nie mają doświadczenia w zagadnieniach, których uczą. Nie muszą mieć - ważniejsze jest, jak i od kogo zdobyli wiedzę.

Ilu znasz trenerów sportowych, którzy są lepszymi sportowcami niż sportowcy, których trenują? Niewielu. W sporcie jest tak samo, jak w biznesie wiedzowym. Aby skutecznie trenować, musisz skupić się na sztuce obserwacji, analizy, wyciągania wniosków i skutecznego przekazywania ich dalej. Gdyby trener grał ze swoimi sportowcami, nie widziałby 95% błędów, które popełniają.

Jedni z najbardziej znanych i najbardziej zamożnych trenerów na świecie - twórcy NLP - stworzyli ten system analizując najlepszych na świecie specjalistów od sprzedaży, terapii itp. Większość z tych specjalistów nie miała pojęcia, dlaczego są tak dobrzy. Większość z nich nie potrafiłaby zarabiać, ucząc swojej profesji.

Jeśli nie masz dzisiaj żadnej specyficznej wiedzy - nie ma problemu...
SEKRET #2:

Znajdź grupę ludzi, którzy mają problem i zapłacą za jego rozwiązanie

Kiedyś na badanie rynku mogły pozwolić sobie tylko największe firmy z ogromnymi budżetami. Dzisiaj każdy Jan Kowalski możesz skorzystać z darmowych narzędzi Google oraz innych firm i w ciągu kilku dni znaleźć grupę ludzi z poważnym problemem, którzy chętnie zapłacą za jego rozwiązanie.

SEKRET #3:

Zdobądź wiedzę, która rozwiązuje ten problem

Dzisiaj możesz wejść na YouTube i znaleźć za darmo całą wiedzę, jaka będzie Ci potrzebna, aby rozwiązać większość problemów, na jakie trafisz szukając swojej grupy Klientów.

Jak nie znajdziesz potrzebnej wiedzy na YouTube, masz do dyspozycji największą na świecie bilbliotekę - Google DOCS.

Jeśli to Ci nie wystarczy, są jeszcze miliony specjalistycznych blogów, które możesz nawet automatycznie przetłumaczyć na j. polski za pomocą Google Translator, jeśli masz problemy z czytaniem po angielsku.

SEKRET #4:

Stwórz produkt, który ludzie zechcą kupić

Masz dzisiaj do dyspozycji narzędzia takie jak Mapy Myśli, Diigo, dyktafon w telefonie komórkowym, mikrofon w komputerze, darmowe programy do obróbki dźwięku, nagrywania tego, co dzieje się na ekranie, tworzenia dokumentów i prezentacji multimedialnych.

Z tymi narzędziami możesz stworzyć atrakcyjny produkt od e-booka po kurs multimedialny nawet w 7 dni!

Produkcja produktów informacyjnych jest czasami czasochłonna, ale za to banalnie prosta i bardzo tania.
SEKRET #5:

Wystaw produkt na sprzedaż z atrakcyjną ofertą

Dzięki Ekademii możesz wystawić swój produkt na sprzedaż bez żadnych inwestycji w ciągu 1 dnia.

Dzięki naszym technologiom nie potrzebujesz ani strony www, ani serwera, ani żadnych umiejętności programistycznych aby sprzedawać Twoje produkty on-line, w pełni automatycznie.

Nie musisz mieć nawet firmy.

SEKRET #6:

Promuj produkt tam, gdzie są Klienci

Dzięki serwisom społecznościowym i blogom nie ma dzisiaj większego problemu z dotarciem do Klientów, którzy będą chcieli kupić Twój produkt.

Odpowiednia promocja połączona z odpowiednią ofertą zdobędzie Ci pierwszych Klientów szybciej, niż Ci się wydaje.

SEKRET #7:

Buduj listę adresową i sprzedawaj automatycznie

Dzięki FreeBOT.pl możesz bezpłatnie, w kilka minut zacząć budować swoją listę adresową.

Dzięki funkcji wielokrotnego autorespondera możesz stworzyć serię e-maili edukacyjno-sprzedażowych, które będą AUTOMATYCZNIE sprzedawały Twoje produkty informacyjne.

SEKRET #8:

Nie przestawaj się uczyć, twórz nowe produkty

Kluczem do sukcesu w tym biznesie jest doskonalenie swojej wiedzy w zakresie pozyskiwania, przekazywania i sprzedawania wiedzy oraz tworzenie nowych produktów.

Nie poprzestawaj na 1 produkcie - Twoi zadowoleni Klienci z chęcią kupią kolejne Twoje produkty - nawet jeśli będą wielokrotnie droższe. Każdy kolejny produkt jest łatwiej stworzyć i łatwiej sprzedać. Twoja wiedza i Twoja marka czynią ten biznes coraz łatwiejszym.

SEKRET #9:

Nie zdziw się...

Nie zdziw się, gdy za jakiś czas zdasz sobie sprawę, że możesz NIC nie robić, a pieniądze wielokrotnie wyższe niż typowa pensja, co miesiąc wpływają na Twoje konto...
 

Zdecydowania większość początkujących InfoMarketerów nie zarabia, ponieważ...

Większość osób, które chcą zarobić w Internecie chodzi koło tematu przez kilka miesięcy, potem coś próbują bez większego skutku i rezygnują, albo spędzają kolejne kilka miesiecy na szukaniu kolejnej metody na zarabianie... i powtarzają proces.

Bez sensu.

Osoba, która wie, co ma robić, może w ciągu kilku miesięcy stworzyć BIZNES, który da jej niezależność finansową. Jeśli masz już wiedzę, możesz w ciągu 2 miesięcy zacząć na niej zarabiać więcej, niż na etacie. Jeśli nie masz żadnej wiedzy, będziesz potrzebował dodatkowych 1-2 miesięcy na jej zdobycie i ugruntowanie.

Musisz mieć dobry przykład od osoby, która zarabia na wiedzy, wybrać sobie temat, model (szkolenia, infoprodukty) i postępować według sprawdzonych reguł...

 

Poznaj ekspertów, którzy zarabiają na wiedzy...

Zarabianie na wiedzy to fenomenalnie prosty i dochodowy biznes, który stoi otworem przed każdym, kto będzie miał odpowiednio dużo energii i pasji. Ani wiedza, ani technologia nie są dzisiaj problemem - to wszystko jest na wyciągnięcie ręki za darmo lub za grosze.

Dlatego postanowiłem zorganizować pierwszą w Polsce Konferencję poświęconą w całości zarabianiu na szkoleniach i produktach informacyjnych i nazwałem ją impleBUSINESS... bo to jest prosty biznes.

Na Konferencji impleBUSINESS będziemy gościli fantastyczne osoby, które mają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wiedzy, albo w krótkim czasie osiągnęli fantastyczne rezultaty. Zobacz w kolejności alfabetycznejj:

Marcin Matuszewski

Trener szkoleń miękkich, stworzył franchising szkoleniowy. Opowie jak zbudować biznes szkoleniowy od podstaw.

Marcin MatuszewskiTrener umiejętności miękkich z wieloletnim doświadczeniem. Marcin stworzył wiele programów szkoleniowych w tematach dotyczących szybkiego czytania i innych technik rozwoju osobistego.

Stworzył też unikalny system franchisingu szkoleniowego, który pozwala każdej osobie z odpowiednim nastawieniem stworzyć swój biznes szkoleniowy. Partnerzy Marcina wykorzystują jego wiedzę, doświadczenie i systemy promocji i sprzedaży do zbudowania biznesu szkoleń z zakresu szybkiego czytania i umiejętności miękkich w swoim mieście.

Ucząc szybkiego czytania możesz już po kilku miesiącach zarabiać średnio 4-6 tysięcy złotych miesięcznie prowadząc 1 szkolenie miesięcznie!

Podczas swojego wykładu Marcin opowie:

 1. Co tak naprawdę sprzedajesz robiąc szkolenia, co my sprzedajemy?
 2. Jak skutecznie i tanio każdy może sprzedawać szkolenia w każdym mieście?
 3. Jakie są koszty i jaki dochody na szkoleniach miękkich?
 4. Jak pozyskać partnerów, aby obniżyć koszty?
 5. Jak Ty możesz sprzedawać swoje szkolenia?
 6. Jak działa franchising szkoleniowy?
Mirek Szmajda

Trener wsparcia technicznego przez Internet w zakresie wykorzystywania różnorodnych narzędzi do sprzedaży internetowej. Opowie o tym jak promować swój biznes za pomocą bloga oraz jak zarabiać na internetowych warsztatach.

Mirek Szmajda Za pomocą swojego bloga eksperckiego SprzedawcaInternetowy.pl Mirek wspiera pasjonatów i ekspertów różnych dziedzin, pragnących sprzedawać w Internecie. Prowadzi Klub, Radio i Telewizję Internetowych Sprzedawców.

Przeprowadził ponad sto szkoleń, warsztatów i konsultacji przez Internet. Ma klientów nie tylko w całej Polsce, a również wśród Polaków za granicą.

Swoje warsztaty kieruje szczególnie do osób, które mają ogromną pasję do tego czym się zajmują, pragną osiągnąć w tej swojej dziedzinie sukces, a nie mają umiejętności technologicznych potrzebnych do sprzedaży swojej wiedzy w Internecie.

Podczas swojego wykładu Mirek opowie:

 1. jak stworzyć blog ekspercki do promocji swojego biznesu
 2. oraz w jaki sposób można dobrze zarabiać na internetowych warsztatach prowadzonych z niewielkimi grupami.
 
Angelika i Sławomir Śniegoccy

Trenerzy i autorzy e-booków i książek, Sławomir pobił rekord sprzedaży Złotych Myśli. Opowiedzą o swojej drodze do napisania bestsellerów

Angelika ŚniegockaAngelika Śniegocka to Dyrektor Personalny, coach kariery, członek Loży Ekspertów HRM, autorka artykułów w "Personelu i Zarządzanie". Stworzyła autorski serwis dla osób zmowtywowanych do awansu - www.RozmowaRekrutacyjna.pl - Rozwiązania dla wygranych.

Nakładem wydawnictwa Helion ukazała się jej książka “Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących. ”, którą napisała jako uczestnik kursu "Jak napisać e-booka, który stanie się bestsellerem"

Sławomir ŚniegockiSławomir Śniegocki to inwestor, manager, sędzia Cashflow, doradca i coach finansowy, pośrednik nieruchomości. Od kilkunastu lat zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości, akcje, kontrakty terminowe, fundusze inwestycyjne, numizmatykę. 

Po kursie "Jak napisać e-booka, który stanie się Bestsellerem" napisał 2 bestsellerowe poradniki: "Inwestuj we własny Dług" oraz "Inwestuj we własny Etat"Pierwszy z nich wydany 16 września, został jednym z największych bestsellerów wydawnictwa Złote Myśli! Drugi, wydany 28 października stał się również bestsellerem. Obie ksiażki utrzymują się od wielu tygodni w Top 10 wydawnictwa Złote Mysli. Książki te wydano zarówno w formie elektronicznej (e-book) jak i drukowanej.

Książka "Inwestuj we własny dług" została wydana również przez Wydawnictwo Helion i jest dostępna między innymi w sieci salonów EMPiK.  

Autor poradników na temat wychodzenia z zadłużenia, sposobów budowania niezależności finansowej i psychologii inwestowania. W swoich publikacjach oraz na stronie www.SlawekSniegocki.pl, przekazuje praktyczną wiedzę i dzieli się własnym doświadczeniem inwestycyjnym, pokazując sposoby unikania błędów finansowych, które popełnia większość.
 

Jego najnowszym projektem są "Warsztaty-Finansowe: W-F online", dzięki którym będzie można zadbać o swoje finansowe zdrowie ucząc się rozwiązywania problemów finansowych i inwestycyjnych.

Angelika i Sławomir opowiedzą o swojej drodze do napisania bestsellerów - o tym jak wybrali temat, jak zdobywali wiedzę do swoich książek, jak je pisali. Opowiedzą też o swoich doświadczeniach w negocjacjach z wydawnictwami Złote Myśli i Helion.

 
dr Dariusz Świerk

Trener korporacyjny, szkolił największe firmy. Opowie o tym, jak zostać trenerem korporacyjnym, który zarabia nawet kilka tysięcy złotych za dzień pracy.

dr Dariusz ŚwierkByły partner w warszawskim oddziale międzynarodowej firmy doradczo-szkoleniowej SBI Polska. Konsultant w projektach korporacyjnych rozwoju sprzedaży i doskonaleniu obsługi klienta (Philips, Avon Corporation, ING Bank Śląski, Bertelsmann Media, Lexis Nexis, Rettig Heating, Plateforme Polska, Poczta Polska, TeliaSonera International Carrier, Telefonia Dialog, TK Telekom, Onninen Polska).

W ramach projektów Institute for International Research (największa globalna organizacja kształcąca kadrę zarządzającą) prowadził seminaria, w których uczestniczyli menedżerowie min.: Polkomtel S.A., Era GSM, Tyco, Energis, Telefonia Dialog, WURTH, Bank Inicjatyw Społeczno Ekonomicznych, Mary Kay, PZU S.A., PTK Centertel, Telewizja Kablowa UPC, BRE BANK S.A., Cyfra Plus, IBM Polska, ING Nationale Nederlanden Polska S.A., Masterfoods, Microsoft, Beiersdorf-Lechia, DUNLOP GOODYEAR, Generali TU S.A., Prumerica Financial S.A., Raben Spedycja Sp. z o.o., Danone, TU Allianz, Agros Nova, BNP Paribas Bank Polska S.A., EFL S.A., Hewlett-Packard Polska, Hochland, Pekao Financial Services, Bayer, Hestia, PZU Życie S.A., Danone, Seat Polska.

Były strateg marketingowy portalu Wirtualna Polska SA (rok 2000) oraz dyrektor ds. strategii w Sklepie Wirtualnej Polski SA (lata 2000-2002). W okresie jego pracy udział sklepu WP w całym polskim rynku elektronicznym B2C wzrósł z 10% do 20% (na ponad 950 działających podmiotów).

Członek American Management Association, członek kolegium redakcyjnego periodyka "Fundusze Europejskie". Autor licznych artykułów w prasie specjalistycznej poświęconych problematyce zarządzania, ekonomii i strategii (min. Magazyn Kadry Zarządzającej CXO, Computerworld, Gazeta Giełdy Parkiet, Media i Marketing Polska, Magazyn WWW, PC Kurier). Członek American Management Association. W 1995 odnotowany we "Who is Who in the World".


Dariusz opowie o tym, jak zostać trenerem korporacyjnym, który zarabia nawet kilka tysięcy złotych za dzień pracy.

oraz

Piotr Majewski

Autor bestsellera, zarobił 100 000 zł w 7 dni sprzedając 1 szkolenie. Opowie jak szybko zbudować e-biznes polegający na sprzedaży wiedzy.

Piotr MajewskiStworzyłem w 2002 roku jeden z pierwszych w Polsce płatnych serwisów www z wiedzą. Od +9 lat uczę polskich przedsiębiorców i początkujących przedsiębiorców, jak robić e-biznes i sprzedawać w Internecie. W tym czasie napisałem tysiące stron artykułów, raportów i komentarzy na forum e-biznesu. Napisałem bestseller "Czas na e-biznes" i stworzyłem program szkoleniowy do największej serii szkoleń z e-biznesu w Polsce, podczas którego przeszkolono 1900 osób! Stworzyłem kilkadziesiąt produktów multimedialnych.

Zrobiłem największy product launch na polskim rynku infoproduktów - w ciągu 7 dni sprzedałem szkolenia za 100 000 zł. Przeprowadziłem kilka kilkunastodniowych product launchy na kwoty od 30 do 50 tysięcy złotych.

Dzięki mojej wieloletniej pracy jestem jedynym polskim synonimem słowa "e-biznes" (według Google).

Stworzyłem najpopularniejszy w Polsce system wielokrotnych autoresponderów FreeBOT.pl i Pierwszą w Polsce, oraz jedną z kilku pierwszych na świecie, Otwartą Platformę E-Learningową - Ekademia.pl

Zorganizowałem już 4 kilkusetosobowe Konferencje w Warszawie. I i II Konferencje CzasNaE-Biznes oraz I i II Ogólnopolskie Konferencje E-Biznesu i Inwestowania.

Podczas swoich wykładów opowiem, jak szybko zbudować e-biznes polegający na sprzedaży wiedzy, którą równie szybko pozyskamy za darmo od innych. Opowiem też o tym, jak zarabiać kilka do 10 tysięcy złotych za dzień pracy trenera.

 

Drobna inwestycja, która rozwiąże Twoje problemy i pomoże Ci zarabiać na wiedzy...

Zastanów się o ile łatwiej byłoby Ci zarabiać na wiedzy, gdybyś mógł spotkać ludzi zarabiających w ten sposób od wielu lat? Zastanów się ile kosztownych błędów mógłbyś uniknąć, gdyby ktoś Ci o nich opowiedział zanim wykonasz pierwszy krok? Niektóre moje błędy kosztowały mnie więcej, niż większość Polaków zarabia przez cały rok. Za największą serię błędów mógłbym kupić nowy samochód wysokiej klasy z pełną opcją.

Każdy, kto chce zarabiać popełnia błędy. Ty też będziesz je popełniał. Po co jednak popełniać te, które my już dobrze znamy?

Zamiast próbować, testować i ponosić porażki przyjedź do Warszawy na Konferencję impleBUSINESS i posłuchaj ludzi, którzy codziennie zarabiają na wiedzy. Posłuchaj ekspertów z wieloletnim doświadczeniem oraz ludzi, którzy w krótkim czasie osiągnęli niesamowite rezultaty. Posłuchaj praktycznej wiedzy na temat zarabiania na wiedzy.

Jest tylko jedna okazja, aby spotkać te wszystkie osoby w 1 miejscu. Tą okazją jest Konferencja impleBUSINESS 2010:

 

Jest jeszcze coś...

Jako uczestnik Konferencji impleBUSINESS otrzymasz:

BONUS #1:

DVD z nagraniami z Konferencji impleBUSINESS - WARTOŚĆ: 197 zł

W ciągu miesiąca po Konferencji nagramy VIDEO i MP3 na płytę DVD wraz i wyślemy tę płytę wszystkim uczestnikom Konferencji impleBUSINESS w cenie uczestnictwa.

Po Konferencji nagrania będą dostępne wyłącznie w sprzedaży. Udział w Konferencji to Twoja szansa, aby otrzymać te nagrania bez dodatkowych opłat.

BONUS #2:

Zniżka na udział w kursie "Obrzydliwie Bogaty dzięki lenistwu" - ZNIŻKA: 150 zł

Kurs ten składa się z ponad 18 godzin wykładów i tutoriali, które nauczą Cię krok po kroku, jak zarabiać na wiedzy. Zamiast rozpisywać się na temat tego kursu, przeczytaj opinie uczestników:

To bardzo intensywny kurs, odkrywający w zasadzie cały system sprawnego działania firmy na rynku.
Ewa Masłowska

Szkolenie warte uwagi, swietnie prowadzone, wiedza sama wchodzi do głowy . Otrzymasz mnóstwo cennych informacji. Gorąco polecam.
Karol Rybiński

Genialne! Sam pomysł szkoleń przez Internet to jest coś, czym warto się zająć bo ten temat dopiero się rozwija i ma przed sobą, by tak rzec, "świetlaną" przyszłość.
Barbara Kowalik

Od kilku dobrych lat zajmuję się e-learningiem kierując projektami e-learningowymi i projektując kursy. Nie wiedziałem jednak, że mimo tego, tyle się od ciebie Piotrze nauczę
Janusz Lenkiewicz

Myślałem, że już dużo wiem, ale okazało się, że moja wiedza to tylko około 10% wiedzy którą przekazał na kursie Piotr
Bogusław Nowak

 

Podsumowując, dzięki Konferencji impleBUSINESS:

 1. Poznasz ekspertów i praktyków, którzy żyją ze sprzedaży wiedzy i pozjadali zęby na tym biznesie
 2. Poznasz różne drogi w tym biznesie i usłyszysz praktyczne porady od osób, które nimi poszły:
  1. autor książek i e-booków
  2. trener korporacyjny
  3. trener szkoleń miękkich
  4. firma szkoleniowa produkująca wszystkie rodzaje produktów informacyjnych
 3. Poznasz osoby, które takie jak Ty zaczynają w tym biznesie lub osiągnęły już pewne sukcesu
 4. Poznasz sekrety i pułapki tego biznesu
 5. Wyjedziesz z konkretnymi wskazówkami, co robić dalej...
Przyjedź na Konferencję jeśli tyko znajdujesz u siebie 2 poniższe cechy:
 1. Prawdziwa, szczera chęć zarabiania w Internecie i uzyskania pełnej, prawdziwej i trwałej niezależności finansowej.
 2. Wiara, że trwałego biznesu nie buduje się w miesiąc jednym produktem, ale ciągłym rozwojem, które możliwe są dzięki praktycznej, sprawdzonej wiedzy opartej na cudzych doświadczeniach i błędach.

Zarezerwuj miejsce na Konferencji już dzisiaj. Zamów udział:


do zobaczenia na Konferencji,
Piotr Majewski
autor bestsellera „Czas na e-biznes
organizator I i II Konferencji CzasNaE-Biznes
organizator I i II Ogólnopolskiej Konferencji E-Biznesu i Inwestowania
właściciel zbyt wielu e-biznesów, aby je wymieniać

P.S. Być może obawiasz się, że czas poświęcony na próbę zarobienia w Internecie zostanie stracony.

Być może wydaje Ci się, że zarabianie na wiedzy nie jest dla Ciebie.

Być możesz od dawna chcesz zarabiać porządne pieniądze w Internecie, ale nie masz mentora, więc zamiast porządnie do tematu przysiąść z odpowiednią wiedzą i technikami chwytasz się wielu czasami bardzo różnych pomysłów na raz.

Być może nie chcesz się przyznać do myśli, że to, co robisz może nie mieć sensu i być skazanym na porażkę.

Jeśli takie myśli chodzą Ci po głowie... nie jesteś sam. Znamy to. Przeszliśmy przez to i potrafimy ten biznes robić. Podzielimy się z Tobą naszymi doświadczeniami - nie próbuj zarabiać na wiedzy sam, na czuja. Posłuchaj ekspertów i zrób to od razu dobrze.

 

P.P.S. Nie będę Cię prosił, abyś mi zaufał na słowo. Nie ma takiej potrzeby. Przeczytaj opinie o szkoleniach i kursach prowadzonych przeze mnie i moich partnerów:

Opinie uczestników kursu "Jak napisać e-booka, który stanie się bestsellerem?"

Angelika Śniegocka
Angelika Śniegocka:
Piotr i Dariusz Świerk krok po kroku prowadzą przez cały proces tworzenia e-booka, od szukania dobrego pomysłu na książkę aż po jej napisanie i wymyślenie chwytliwego tytułu. Ujawniają tajemnice, o których nie śniło się nawet autorom poczytnych książek. Zapisując się na kurs miałam już w swoim dorobku jedną książkę, ale wiedza, którą dostałam od Dariusza i Piotra przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Sumiennie podążałam za ich sprawdzonym (to ważne!), a oto i efekt: nakładem wydawnictwa Helion ukaże się wkrótce moja książka “Rozmowa kwalifikacyjna dla wygranych. Skorzystaj z sekretów rekrutujących, by zdobyć dobrą pracę!”.

O kursie Jak napisać e-booka która stanie się bestsellerem mogę powiedzieć, że był warty każdej zainwestowanej w niego złotówki.
Sławomir Śniegocki
Sławomir Śniegocki:
"Byłem uczestnikiem pierwszej edycji kursu "Jak napisać e-booka, który stanie się bestsellerem" Kurs daje takiego "kopa" i tyle praktycznej wiedzy, że z czystym sumieniem polecam go każdemu kto chce zostać autorem.

A teraz konkrety: Dzięki wiedzy którą uzyskałem w trakcie kursu Piotra, napisałem dwa e-booki i pomogłem w korekcie książki żony. W efekcie już 16 września b.r. w wydawnictwie Złote Myśli wydaję pierwszą książkę "Inwestuj we własny dług". Premiera drugiej książki " Jak zbudować niezależność finansową pracując na etacie?" będzie miała miejsce 21 października b.r. również w Złotych Myślach. W przygotowaniu kolejne, jako początek serii wydawniczej.

Natomiast książka mojej żony "Rozmowa kwalifikacyjna dla wygranych. Skorzystaj z sekretów rekrutujących, by zdobyć dobrą pracę!" zostanie wydana w październiku b.r. w wersji papierowej nakładem wydawnictwa Helion.

Nasz przykład to świetna rekomendacja dla kursu Piotra, który uczy tworzenia e-booków. To działa. Dziękujemy pięknie Piotrze!
Mirosław Skwarek
Mirosław Skwarek:
"Z tego co widzę, to jesteście genialni, gdyby złote myśli, zrobiły coś takiego jak Wy, szkolenie i wydanie + promocja. Mieliby 2Xtyle autorów, lepsze książki. I tak sie nami ciepło opiekujecie."
Barbara Szumocka
Barbara Szumocka:
Moim zdaniem daliście z siebie tak wiele, że jestem pełna podziwu i wdzięczności

Opinie uczestników kursu: "Obrzydliwie Bogaty dzięki lenistwu":

Ewa Masłowska
Ewa Masłowska:
To bardzo intensywny kurs, odkrywający w zasadzie cały system sprawnego działania firmy na rynku.
Karol Rybiński
Karol Rybiński:
Szkolenie warte uwagi, swietnie prowadzone, wiedza sama wchodzi do głowy . Otrzymasz mnóstwo cennych informacji. Gorąco polecam.
Barbara Kowalik
Barbara Kowalik:
Genialne! Sam pomysł szkoleń przez Internet to jest coś, czym warto się zająć bo ten temat dopiero się rozwija i ma przed sobą, by tak rzec, "świetlaną" przyszłość.
Janusz Lenkiewicz:
Od kilku dobrych lat zajmuję się e-learningiem kierując projektami e-learningowymi i projektując kursy. Nie wiedziałem jednak, że mimo tego, tyle się od ciebie Piotrze nauczę
Bogusław Nowak
Bogusław Nowak:
Myślałem, że już dużo wiem, ale okazało się, że moja wiedza to tylko około 10% wiedzy którą przekazał na kursie Piotr

Opinie uczestników kursu "Zarządzanie Czasem 2.0":

Wojtek Kijowski
Wojtek Kijowski:
Pieniądze wydane na kurs Zarządzanie Czasem Darka Świerka i Piotra Majewskiego to moje najlepiej wydane pieniądze w tym roku. Kurs dostarczył mi akurat tego, czego potrzebowałem, aby ruszyć z miejsca. Słowa te piszę w dniu, gdy wysłuchałem ostatniego wykładu, ale już mogę zauważyć pewne drobne pozytywne efekty zmian, które udało mi się wprowadzić w życie.
Przemysław Piórkowski:
(...) TEN kurs rzeczywiście dokonał realnych zmian w moim życiu. Nie są one może zbyt wielkie ale REGULARNE, a z tym miałem zawsze największy problem, bo zaczynałem z wielkim zapałem ale równie szybko ten zapał wygasał.

Przy okazji chciałem serdecznie pozdrawiam prowadzących - Darka i Piotra - którzy są dla mnie najsympatyczniejszymi prowadzącymi z jakimi miałem styczność, a jednocześnie zachowują wysoki poziom merytoryczny. Tak trzymajcie chłopaki! ;)
Łukasz Zabiega:
Najbardziej wartościowy, a jednocześnie wciągający kurs, w którym uczestniczyłem.
Bożena Zalewska-Dymecka:
Po tym kursie potrafię się lepiej skoncentrowac na pracy i efektywnie wykorzystac czas na nią przeznaczony. Wiem, że teraz mogę zrealizowac swoje kolejne cele.
Damian Gil
Damian Gil:
Klimat kursu był niezwykły, do tego wiedza którą otrzymałem na kursie była tylko potwierdzeniem mojej wizji przeżycia życia z efektem spełnienia swoich marzeń i celów.
Zbigniew Szypłowski
Zbigniew Szypłowski:
Polecam sam kurs, a także "bezpośredni" kontakt z naprawdę otwartymi, szczerymi i profesjonalnie przygotowanymi prowadzącymi dr Dariuszem Świerk oraz Piotrem Majewskim.

Na Konferencji impleBUSINESS będzie dużo konkretów, doświadczeni w branży wykładowcy i bonusy.

Do Ciebie należy teraz podjęcie jednej prostej decyzji: