Akademia CzasNaE-Biznes - kompendium 100h wiedzy o e-biznesie (VOD)

Jak rozwinąć e-biznes, aby zarobić DODATKOWY milion złotych w czasie krótszym niż 5 lat?

Drogi Kliencie, 

Jeśli sprzedaż w Twoim biznesie nie do końca Cię zadowala, albo po prostu chciałbyś zarabiać więcej - bo czemu nie? - oferuję Ci moją pomoc.

Pomogę Ci rozwinąć Twój e-biznes...

Nauczę Cię najskuteczniejszych i najbardziej zaawansowanych technik E-Biznesu, które nie wymagają od Ciebie dużych inwestycji. Pokażę wszystko, czego nauczyłem się prowadząc e-biznes do 2002 r. i pomagając tysiącom polskich e-biznesmenom od 2000 r. Pomagając 30 tys. Klientom i ponad 100 tys. Czytelnikom widziałem więcej sukcesów i błędów, niż możesz sobie wyobrazić. 

Dam Ci wiedzę, dzięki której:

 • uniezależnisz się od Konkurencji, dzięki przemyślanej, od razu dobrze wdrożonej strategii,
 • ustabilizujesz Twoje źródła dochodu i Klientów, abyś mógł zająć się jego dynamicznym rozwojem,
 • nauczysz się generować szybkie zastrzyki pieniędzy,
 • będzie prostszy w obsłudze, niż Ci się wydaje, dzięki narzędziom, które poznałem lub zbudowałem działając od 2000 r. w e-biznesie.

Pokażę Ci, jak to osiągnąć posiadając minimalne środki finansowe... ale potrzebujesz PASJI, ZAANGAŻOWANIA i CZASU. A pieniądze? Pieniądze po prostu przyspieszają cały proces.

Mam dla Ciebie dobrą nowinę....

Żeby dołączyć do grona 2% najlepiej zarabiających Polaków, nie trzeba ani budować dużej firmy, ani inwestować dużych środków finansowych. Można, ale nie trzeba.

Wystarczy robić to, co działa według modelu, który Ci zdradzę i nie popełniać błędów, które popełniłem ja i KAŻDY mój Klient zanim wziąłem go pod swoje skrzydła.

Od lat prowadzę konsultacje 1-1 z Klientami, którzy chcą rosnąć najszybciej. Są to często bardzo doświadczeni przedsiębiorcy, którzy płacą mi 1000 zł za godzinę konsultacji. Przez te wszystkie lata NIE zdarzył się ANI JEDEN, który by nie popełniał błędów omawianych w tym kursie i który by znał chociaż 20% tego, co w tym kursie Ci zdradzę. A w większości byli to przedsiębiorcy zaliczający się do 1-2% najlepiej zarabiających Polaków... do których mój e-biznes też mnie zaliczył - bo robię to, czego nauczę Cię w tym kursie.

Przez te kilkanaście lat dodawałem nowe techniki i skuteczniejsze metody sprzedażowe. Jednak sam sposób działania pozostał niezmienny i niezmiennie skuteczny.

 1. Te metody działały w 2000 r., gdy miał miejsce największy kryzys od wielu lat wywołany przez firmy internetowe. Kryzysu by nie było, gdyby działały według tych metod.
 2. Działały w czasie hossy, która trwała do końca 2008 r.
 3. Działały w czasie kryzysu po 2009 r.
 4. Działają nadal, gdy gospodarka się odradza.
Działają, ponieważ opierają się na niezmiennych fundamentach.

Z moją wiedzą, doświadczeniem i pomocą trzeba się naprawdę starać, aby ponieść klęskę w e-biznesie... albo nic z tą wiedzą nie robić.

Podczas tego kursu poznasz wszystkie podstawowe i zaawansowane zasady i skuteczne techniki oraz strategie budowania dochodowego e-biznesu od zera do miliona złotych i dalej.

Plan działania

W osiągnięciu Twoich marzeń i sukcesu w e-biznesie pomogą Ci:

 • Blisko 100 godzin wykładów z praktyczną wiedzą pociętą na 5 do 30 minutowe, tematyczne fragmenty. Dzięki temu studiowanie materiału będzie łatwe. Wykłady otrzymasz w formie nagrań video dostępnych on-line przez cały okres trwania kursu z możliwością wielokrotnego oglądania. Wartość: 10.000 zł
 • Kilkanaście precyzyjnie wyselekcjonowanych zadań, które przybliżą Cię lub wręcz stworzą Niezniszczalną Strategię Twojego E-Biznesu. Wartość: 500 zł

Co musisz opanować, aby zbudować dochodowy e-biznes?

To 10 obszarów Twojego e-biznesu, których opanowanie pozwoli Ci osiągnąć wszystkie Twoje marzenia związane z Twoim e-biznesem.

MODUŁ 1: Strategia Platynowego Produktu

W ramach tego modułu stworzymy lub poprawimy fundamenty Twojego e-biznesu. Są to zagadnienia zwykle pomijane lub traktowane po macoszemu przez przedsiębiorców... trudno się dziwić, że 95% biznesów potem upada. To są fundamenty, bez tego Twój biznes NIE uda się - gwarantuję Ci to. Ale jest też dobra wieść. Nie będziesz musiał tworzyć opasłych biznesplanów - ja też takiego nie mam. Wystarczy zrozumieć kilka krytycznych elementów.

MODUŁ 2: Jak tworzyć Produkty Informacyjne?

Z tego modułu nauczysz się:
  1. Jak zwiększyć Twoją szansę, aby zarobić duże pieniądze przez odpowiedni wybór niszy tematycznej, nawet jeśli nie masz jeszcze popularnej strony ani dużej listy adresowej?
  2. Jak ustalić tematykę i problematykę produktu, które zagwarantuje zainteresowanie Klientów poprzez przeprowadzenie  badań oczekiwań i problemów Klientów za darmo albo przy minimalnych kosztach?
  3. Jak zdobyć wiedzę ekspercką samodzielnie lub od doświadczonego trenera w możliwie najkrótszym czasie?
  4. Jak zaistnieć na rynku tworząc merytorycznie i technicznie porywający produkt nawet jeśli dzisiaj nie masz umiejętności technicznych ani pieniędzy na zatrudnienie profesjonalnej ekipy?
  5. Jak ustalić cenę produktu, która da Ci zainteresowanie Klientów, zainteresowanie potencjalnych partnerów oraz odpowiedni zysk?
  6. Jak nazwać produkt, aby sama nazwa sprzedawała?

MODUŁ 3: Skuteczna i Użyteczna Strony WWW

Każdy e-biznes z prawdziwego zdarzenia opiera się o stronę www. Dla niektórych ma znaczenie kluczowe, dla innych marginalne. Jeśli oddanie stworzenia Twojej strony grafikowi lub zrobienie jej samemu bez wcześniejszego marketingowego wyszkolenia, to jak pływanie łódką ze spuszczoną kotwicą. 90% Twojej energii idzie na marne.  

MODUŁ 4: Master Copywriter - Jak tworzyć perswazyjne komunikaty?

Pisanie ofert i reklam to umiejętność, której zawdzięczam większą część mojego sukcesu. Musiałbyś wynająć copywritera liczącego sobie po kilka tysięcy złotych za 1 ofertę, aby trafić na osobę, która może dorównać wiarygnodnością i entuzjazmem Tobie. Tak, TY jesteś najlepszym copywriterem dla Twojego e-biznesu.
 
Nie umiesz pisać? To nie problem. Jestem uważany za jednego z najskuteczniejszych w Polsce i jednego z kilku najlepszych trenerów copywritingu. Mój styl pisania jest tak skuteczny i popularny, że nazwano go w Polsce moim nazwiskiem mimo iż jest to styl rozwijany od ponad 100 lat! Nauczę Cię Puszczenie oczka 

MODUŁ 5: Budowanie Listy Adresowej

Lista adresowa to ZŁOTO INTERNETU. Posiadając dużą i aktywną listę adresową możesz zrezygnować z płatnej reklamy, bo będzie to Twoje niewyczerpane źródło pieniędzy. Ja mam ogromną listę i czerpię z niej więcej pieniędzy każdego roku niż większość osób zarabia latami. A najlepsze jest to, że praktyczie nic za to nie płacę.

Pokażę Ci dokładnie te same metody budowania takiej listy, jakie ja stosowałem i stosuję. To prostsze niż myślisz. 

MODUŁ 6: Profesjonalny E-Mail Marketer

Wysyłanie maili reklamowych to od wielu lat i cały czas najskuteczniejsza kosztowo metoda zarabiania w Internecie. Nic nie może równać się e-mail marketingiem... o ile wysyłasz maile do swojej bazy, o czym jest moduł 3. Stosuję e-mail marketing na najwyższym światowym poziomie od samoego początku, gdy w Polsce nie było żadnych systemów e-mail marketingu.

Zresztą sam stworzyłem najpopularniejszy system e-mail marketingowy w Polsce - impleBOT - dzięki czemu wiem z pierwszej ręki, co działa, a co nie. 

MODUŁ 7: Promocja i Pozycjonowanie w Wyszukiwarkach 

Każdy biznes musi się promować, większość powinna się reklamować. Ponieważ zaczynałem bez pieniędzy i doświadczenia, w czasach, gdy reklama w Internecie nie była tak dostępna jak dzisiaj, nauczyłem się promować swoje e-biznesy za darmo albo za pół darmo. 

MODUŁ 8: Płatna Reklama

Poświęciłem mnóstwo pieniędzy na zgłębienie najlepszych technik i strategii reklamowania się w Google AdWords, dzięki czemu niektórzy moi Klienci są dzisiaj znacznie bogatsi Puszczenie oczka 

MODUŁ 9: Strategia Mocnego Uderzenia

Na pewno słyszałeś o wielkich kampaniach promocyjnych w Internecie, które ich autorom generowało od 50 do 200 tysięcy złotych w 2-4 tygodnii? 

Byłem pierwszym, który w Polsce zastosował tę strategię - znaną również jako Product Launch. Sam przeprowadziłem, albo brałem udział w wielu z największych tego typu kampanii od 2008 r.

W tym module wykładam na stół całą moją wiedzę i doświadczenie w kreowaniu tego typu kampanii, abyś Ty mógł je również wykonać.

Najbardziej nieudane kampanie tego typu generowały mi kilkanaście tysięcy złotych sprzedaży.

MODUŁ 10: Niewidzialne Techniki Sprzedaży

Konkurencja widzi wszystko i wszystko, co działa, kopiuje. Im więcej i łatwiej zarabiasz, tym więcej masz konkurencji. Dlatego kilka lat temu zacząłem zgłębiać najbardziej zaawansowane strategie sprzedażowe wynalezione przez marketerów z całego świata.

Te techniki i strategie się NIEWIDZIALNE, ponieważ konkurencja nie jest w stanie ustalić, co tak naprawdę przynosi Ci najwięcej zysku.

Dzięki tym strategiom udało mi się całkowicie ukryć strukturę swoich dochodów i metody generowania zysków. Dzięki temu konkurencja myśli, że mój biznes się kończy, gdy tak naprawdę nabiera rozpędu. 

Na sukces w e-biznesie składa się powyższe 10 zagadnień - każdemu z nich poświęciłem osobny moduł w kursie. Każdy moduł to właściwie osobny kurs, a całość to pełen program szkoleniowy.

Ile wyniesie Cię inwestycja w kurs, który pomoże Ci zarobić dodatkowy MILION w czasie krótszym niż 5 lat?

Oferuję Ci wiedzę, którą gromadziłem przez kilkanaście lat - od 1998 r - i doświadczenie zdobywane od 2000 r. Niech o ich wartości świadczy również fakt, że:

 1. analogiczna wiedza zdobywana od zachodnich ekspertów kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych - sam kurs dot. Mocnych Uderzeń to blisko 10.000 zł - a to tylko 1 z 10 modułów Akademii CzasNaE-Biznes.
 2. otrzymasz dokładnie omówione przykłady kampanii mailingowych, które zarobiły od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych w czasie od 26 godzin do kilku dni
 3. wdróż 1 taka kampanię w ciągu 30 dni od zakupu kursu, a zarobisz więcej niż Twoja inwestycja w niego! Sprawdź - masz 30 dni na zmianę zdania i poproszenie o zwrot pieniędzy.

To jest po prostu kompletna wiedza nt. rozwijania e-biznesu od zalążka do SUKCESU.

Mówimy o nagraniach z ok. 16 dni szkoleniowych, co na rynku szkoleniowym kosztowałoby przynajmniej 10.000 do 12.000 zł. 

To kurs do samodzielnego studiowania, więc uważam za uczciwe obniżenie ceny. Około 150 zł za dzień szkoleniowy to BARDZO atrakcyjna cena, niespotykana na otwartym rynku szkoleniowym.

Zresztą sprawdź sam, ile kosztują szkolenia biznesowe. Typowa cena za dzień to 500-1000 zł, czasami trafiają się szkolenia za 300-500 zł.

Ponadto kieruję ten kurs głównie do małych i mikro e-biznesów. Sam kiedyś byłem na początku i wiem, że liczy się wtedy każdy grosz, nawet jeśli ktoś daje nam Sprawdzony Klucz do Sukcesu, a tym dokładnie jest Akademia CzasNaE-Biznes.

Od 2000 roku doradzam małym i początkującym e-biznesom - lubię to, więc ceny ustalam pod Was.

A więc ile zainwestujesz?

Nie 12 tysięcy, nie 10 tysięcy, nawet nie 5 tysięcy. Mniej niż 3 tysiące złotych!

Czy odniesiesz SUKCES w e-biznesie?

To zależy od Ciebie - od tego, jak szybko przejrzysz wszystkie nagrania i jak szybko zaczniesz wdrażać nową wiedzę. Jeśli nie zamierzasz nic wdrażać, nie osiągniesz rezultatów.

Moje wyniki nie są typowe - są efektem solidnej i wieloletniej pracy. To NIE jest kurs oferujący szybkie metody wzbogacania się i generowania pieniędzy bez pracy i zaangażowania. To jest kurs dla przedsiębiorców, pokazujący w prosty i praktyczny sposób zaawansowane metody promocji i sprzedaży.

To jest system budowy biznesu. BIZNESU, a nie zabawy w zarabianie.

Opinia Mariusz Szepietowski

Wybór należy do Ciebie. To Twój e-biznes, Twoja przyszłość. Twoja odpowiedzialność... ja jednak zamierzam dopilnować, abyś nie popełniał błędów i robił wszystko lepiej niż inni.

Odpowiedzi na częste pytania

Jaką formę ma ten kurs?

Zdecydowana większość to nagrania video z moich szkoleń oraz dodatkowo nagranych wykładów. Niektóre mają formę prezentacji multimedialnej. Wykupujesz dostęp do tych nagrań w formie VOD - możesz oglądać je tyle razy ile chcesz przez cały czas trwania kursu.

Jak długo będę miał dostęp do kursu?

To zależy jaki wybierzesz abonament. Podstawowe to 1 rok, 2 lata albo bezterminowy. Jest możliwość też przedłużenia dostępu potem.

Kto może oglądać te nagrania?

Ty, oraz Twoi pracownicy, wspólnicy i członkowie najbliższej rodziny.

Bardziej niż na milionie zależy mi na pasywnym przychodzie, czy to jest uwzględnione w kursie?

Wiele z technik i strategii, które poznasz można zautomatyzować albo zdelegować. Więc można tymi sposobami zbudować tzw. "pasywny" biznes.

Moja obietnica, Twoje zobowiązanie

Gdy już zainwestujesz w Akademię CzasNaE-Biznes obiecaj sobie, że zainwestujesz też odpowiednio dużo czasu na przesłuchanie wszystkich nagrań i wdrażanie wiedzy tam zawartej na bieżąco.

To jest ogromny kurs – dosłownie jak studia. Blisko 100 godzin praktycznej wiedzy – zero bezużytecznej teorii.

Jeśli prowadzisz biznes, przestudiowanie i wdrożenie tego, co zawarłem w CNEB zajmie Ci dużo czasu. Minimum rok. Nie żartuję. W tym kursie wzięło udział już 500 przedsiębiorców i przyszłych przedsiębiorców. Mam dokładne statystyki i wiem ile czasu zajmuje pełne przerobienie takiego materiału. Do wielu tematów będziesz wracał.

Opinia Kamil Lesiuk

Ale to NIE znaczy, że zobaczysz efekty dopiero za rok czy 2 lata. Efekty zobaczysz znacznie szybciej. Jeśli masz już działający biznes, efekty zobaczysz w ciągu 1-3 tygodni od wdrożenia tego, czego się nauczysz!


Michal KidzińskiW 2007 roku kupiłem kilka kursów Piotra (część była w wersji audio) i słuchałem ich codziennie (może się wydawać, że głupotą jest przesłuchiwanie tego samego cały czas ale to wcale nie jest głupie).

W końcu (i po 2 dniach "pracy") udało mi się zrobić pierwszą w moim życiu stronę przechwytującą (nie miałem pojęcia o html'ach i innych dziwnie brzmiących sprawach i nadal zresztą nie mam) która wyglądała jak ... nie wyglądała w ogóle Puszczenie oczka

Nie zajmowałem sobie głowy tym, żeby coś od razu sprzedawać ani żeby wszystko było idealnie.

Chcę przez to powiedzieć, że dzięki tamtym doświadczeniom sporo się nauczyłem, sporo dowiedziałem, ogromnie wiele zawdzięczam Piotrowi i wiem, że to czego uczy sprawdza się w praktyce.

Są jednak 2 warunki (w moich oczach):

1. Trzeba "schować ego do kieszeni" i nie próbować wymyślać lepszej drogi

2. Trzeba przejść do działania JAK NAJSZYBCIEJ - nie ma znaczenia, że strona, blog czy nagrane video nie są idealne. Nikt nie robi idealnych rzeczy a na początku zawsze jest najtrudniej.

Chodziło mi po prostu o to, że każdy kto poważnie traktuje siebie i posłucha tego, co uczy Piotr (nieważne czy w kursie [Akademia CzasNaE-Biznes] czy w jakimkolwiek innym szkoleniu jego autorstwa) zacznie osiągać rezultaty.

Michał Kidziński

Pomyśl sobie, że już za chwilę zainwestujesz w PRAKTYCZNE studia prowadzone przez praktyka… za cenę mniejszą niż koszt 1 semestru prywatnych studiów prowadzonych przez teoretyków.

Jeśli masz biznes, zastosujesz tę wiedzę, to nie ma możliwości aby Ci się nie zwróciła w miesiąc od pierwszego wdrożenia. Niektórym zwróciła się po 1 rozmowie z Klientem przeprowadzonej według moich wskazówek.

To najsławniejszy kurs e-biznesu i e-marketingu w Polsce – swoją sławę zawdzięcza ogromnej skuteczności wśród tych, którzy zdobytą wiedzę stosują. Ja to wiem i dlatego:

Piotr Majewski


redaktor CzasNaE-Biznes,
autor bestsellera "Czas na e-biznes"
autor i współautor jednych z największych kampanii sprzedażowych w Internecie
właściciel Ekademia.pl, impleBOT i innych serwisów