Strategia Platynowego Produktu - Warsztaty On-Line

Najlepiej o Warsztatach opowiedzą jego Uczestnicy:

W 2014 roku brałam udział w specjalnej edycji "Platynowego Produktu" połączonego z warsztatami online prowadzonymi osobiście przez Piotra Majewskiego. W kameralnych 4-osobowych grupach spotykaliśmy się przez 2 miesiące na platformie Ekademia. Co tydzień oglądaliśmy wykłady Piotra i wypełnialiśmy specjalne formularze, które pomagały przekładać zdobywaną wiedzę na naszą konkretną sytuację i warunki. Następnie Piotr indywidualnie komentował każdy z nich.

To było jak stopniowe pisanie biznes planu pod okiem fachowca oraz udzielającej informacji zwrotnej grupy. Tydzień po tygodniu. Na początku analizowaliśmy naszą sytuację, później klienta i niszę. W dalszej kolejności opracowywaliśmy tzw. "Platynowy Produkt", czyli taki który będzie koniem pociągowym naszego biznesu. Następnie tworzyliśmy pełną ofertę. Na koniec analizowaliśmy całość w szerokiej perspektywie i planowaliśmy takie działania, aby biznes dał nam pieniądze oraz wolność.

Dzisiaj mogę powiedzieć, że dzięki Piotrowi i jego "Platynowemu Produktowi" złapałam mocny wiatr w żagle. Nie tylko poukładałam w głowie moje wcześniejsze luźne pomysły na biznes, ale też zaczęłam je krok po kroku wdrażać w życie. Efektem tego jest REJS DOOKOŁA ŻYCIA, projekt szkoleniowo-coachingowy, w którym łączę moje dwie pasje - do żeglarstwa i rozwoju osobistego. Zaczęłam od "start-up bloga" http://anetanowak.pl, w którym relacjonowałam kolejne kroki tworzenia biznesu marzeń. Pisząc zarówno o sukcesach jak i pojawiających się po drodze wyzwaniach.

W tej chwili projekt wypływa na szerokie wody i wiem, że to właśnie kurs "Platynowy Produkt" i wskazówki Piotra najbardziej mi pomogły. Stworzyłam konkretną mapę działania, dzięki której jestem coraz bliżej celu. Osobiście przekonałam się, że pasję można przekuć w pracę. Wspaniałe uczucie. Gorąco polecam!

Aneta Nowak
Coach, Trener, Żeglarka


Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia Platynowy Produkt i warsztatów - obie części doskonale się uzupełniały. Swego czasu kupowałem różne książki, audiobooki, szkolenia i tak je "kolekcjonowałem", a z mało którą pozycją zapoznałem się w całości. Tutaj bardzo spodobała mi się kompaktowa forma - nagranie z dwudniowego szkolenia, dobrze zmontowane, powycinane elementy niemerytoryczne. Stwierdziłem, że bez problemu znajdę czas żeby to obejrzeć. No i udało się, pierwszy raz też uczestniczyłem w formule warsztatów. Doskonale zainwestowany czas, mnóstwo bezcennych notatek.(...)

Michał Spławski


Zapraszam Cię na te Warsztaty!
Piotr Majewski