Bonusy dla Czytelników

Kalkulator Rentowności Kampanii Reklamowych

Kalkulator Rentowności Kampanii Reklamowych

To unikalne narzędzie e-biznesowe stworzyłem specjalnie dla moich płatnych subskrybentów. To proste w użyciu narzędzie jest najważniejszym narzędziem przewidującym skuteczność Twoich wydatków na kampanie reklamową. Kalkulator ROI daje natychmiastową, jednoznaczną ocenę rentowności kampanii reklamowej. Musisz tylko znać wstępne dane nt. skuteczności reklamy i oferty, która do niej kieruje. Mogą to być dane empiryczne (pozyskane w wyniku testów) lub przewidywane na podstawie doświadczeń lub danych zewnętrznych. « pobierz plik (hasło: roicalc) »

 

Scientific Advertising

Jest to książka człowieka, który jest ojcem reklamy. Wychował się na niej m.in. wspomniany wyżej Jay L. Abraham i wielu najsławniejszych konsultantów na świeie.

"Nikt, niezależnie od poziomu, nie powinien być dopuszczony do procesu tworzenia reklamy, jeśli nie przeczyta tej książki [Scientific Advertising] 7 razy"David Ogivly, właściciel jednej z największych sieci reklamowych na świecie

« pobierz plik »

Million Dollar Emails

Million Dollar Emails

Jest to absolutny, światowy bestseller wśród książek nt. e-mailingu. Dzięki bardzo nowatorskiemu systemowi dystrybucji książkę to zna pół świata e-biznesu. MDE kosztujezwykle 19 USD jednak dzięki wspomnianemu systemowi ja mogę Ci ją dać za darmo. Link do MDE dostaniesz 31 dnia Twojego abonamentu. Jest to więc bonus za zostanie z nami. Gdyby 31 dnia Twojego abonamentu nie dotarł do Ciebie list w sprawie Million Dollar Emails, daj mi znać.

 

Wszystko, co musisz wiedzieć o wyszukiwarkach

Wszystko, co musisz wiedzieć o wyszukiwarkach<

Przejdź mój specjalny, darmowy kurs a uzyskasz wiedzę, która pozwoli Ci skutecznie pozycjonować strony w polskich wyszukiwarkach. Ten intensywny kurs to najdokładniejsze omówienie tematu wyszukiwarek w Polsce! W momencie gdy zakończysz kurs, te pytania nie będą dla Ciebie żadną tajemnicą, przestaniesz zgadywać a zaczniesz wiedzieć jak pozycjonować w wyszukiwarkach! « pobierz plik »

 

Jak Napisać Biznes Plan?

Jak Napisać Biznes Plan?

Każdy podręcznik, każdy kurs dotyczący biznesu powie Ci: Musisz mieć biznes plan. Razem z PaloAlto Software, twórcami najpopularniejszych programów wspierających biznes na świecie opracowałem kilkudniowy kurs pisania biznes planu. « pobierz plik »

 

Jak nie zostać spamerem?

Jak nie zostać spamerem?

Ten podręcznik zbiera w jednym miejscu porady jak publikować aby się na tym nie przejechać. Myślę, że wejście w życie ustawy, która ma sprawę komercyjnych mailingów uporządkować, jest dobrym momentem aby nauczyć polski biznes, jak się prawidłowo posługiwać e-mailem. « pobierz plik »

 

4h to za mało na stworzenie strony www....

... która zbuduje a nie zrujnuje Twoją reputację w internecie. Raport ten opublikowałem razem a Marcinem Ryzyckim, niezaleznym projektantem stron www. « pobierz plik »

8 najważniejszych pytań

8 najważniejszych pytań

Czytając ten darmowy raport wykonasz czynności, które wykonują najlepsi marketerzy na świecie zanim zaczną opracowywać strategie i kampanie marketingowe dla swoich klientów. Uzyskana w ten sposób wiedza sama w sobie warta jest tysiące złotych. « pobierz plik »