Konsultacje z Piotrem Majewskim

usluga szt.: 1

Kupon 1h

1230.00 PLN

1h konsultacji - wybierz

    Jedna, godzinna sesja na Skype + nagranie ekranu i rozmowy do pobrania na dysk.

Pakiet 5h konsultacji (popularna opcja) - wybierz

    5 sesji po 1 godzinę via Skype lub 1 spotkanie 6h w 4 oczy w Gdańsku.

Pakiet 25h konsultacjiwybierz

    25 sesji po 1 godzinę via Skype lub 5 spotkań po 6h w 4 oczy w Gdańsku. Każde 5h via Skype zamienne na 1 dzień w Gdańsku.

Konsultacje są nagrywane na video, abyś mógł je sobie powtarzać. Nagrania NIE są udostępniane osobom trzecim i mogą być przez nas skasowane jak tylko skopiujesz je na swój dysk.

W przypadku spotkania na żywo dalej niż 20 km od Gdańska, zostaną doliczone dodatkowe koszty za przejazd i ew. nocleg - wg. indywidualnych ustaleń.

Możliwe jest zrealizowanie kilku sesji Skype pod rząd ale zwykle po 1 sesji będziesz miał tyle zadań do wykonania, że na kolejną pojawisz się nawet po miesiącu.


Na zrealizowanie opłaconych konsultacji masz 12 miesięcy.

Oferta sprzedażowa

Wypełnij ten formularz i złóż zamówienie...

Następnie wybierzesz formę płatności

Twoje dane kontaktowe *    - Te pola są wymagane

@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Więcej informacji

Złożenie zamówienia oznacza, że:
  • akceptujesz Regulamin i Politykę Prywatności
  • zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych podanych w zamówieniu w celach realizacji świadczenia, w celach marketingowych oraz na przekazanie ich organizatorowi oraz trenerom tego produktu do realizacji tych samych celów.
  • Wyrażasz zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą prawa do zwrotu pieniędzy po wykonaniu usługi. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora (w tym opisanej wyżej) lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

Następnie wybierzesz formę płatności

128-bit SSL Bezpieczne połączenie

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.