Abonament impleBOT

usluga

197.00 PLN

UWAGA: Podaj w polu "Adres e-mail konta impleBOT" adres e-mail istniejącego konta impleBOT lub FreeBOT, któremu chcesz przedłużyć abonament. Wpisz sam e-mail, nic więcej.

Wybierz czas trwania abonament (obecnie wybrano 1MC): 

 • 1 MC: 27 zł/mc
  BONUS: 40 MB transferu (wystarczy do wysłania ok 8 tys. typowych e-maili*).
   
 • 3 MC: 67 zł (22,33 zł/mc)
  BONUS: 125 MB transferu (wystarczy do wysłania ok 25 tys. typowych e-maili*).
   
 • 6 MC: 117 zł (19,50 zł/mc)
  BONUS: 250 MB transferu (wystarczy do wysłania ok 50 tys. typowych e-maili*).

 • 12 MC: 197 zł (16,42 zł/mc) OSZCZĘDZASZ 26%!
  BONUS: 500 MB transferu (wystarczy do wysłania ok 100 tys. typowych e-maili*).
  BONUS: Możliwość importu bazy do 1000 adresów zgodnie z zasadami importu.

Abonament impleBOT daje Ci dostęp do najpopularniejszego i jednego z najlepszych systemów e-mail marketingu w Polsce z możliwością budowania listy, tworzenia kolejki wielokrotnego autorespondera, wysyłania jednorazowych mailingów do całej lub przefiltrowanej listy oraz śledzenie i raportowanie skuteczności Twoich działań e-mail marketingowych.

Abonament można przypisać tylko do istniejącego konta impleBOT lub FreeBOT. Po jego wygaśnięciu konto zostanie zamienione na zwykłe konto FreeBOT - żadne dane nie zostaną utracone, jedynie niektóre funkcjonalności.

typowy e-mail to e-mail bez załączników, ważący średnio 5KB.

Poza bonusowym transferem, sam abonament nie uwzględnia transferu (zobacz cennik) potrzebnego do wysyłania mailingów i załącznikow.

Opłacając abonament oświadczasz, że:

 • akceptujesz postanowienia Licencji na usługę impleBOT.pl.
 • wyrażasz zgodę na uruchomienie usługi natychmiast po opłaceniu - tj. przed wygaśnięciem ustawowego terminu na rozwiązanie umowy - ze świadomością, że oznacza to utratę ustawowego prawa do rezygnacji w ciągu 14 dni i otrzymania zwrotu pieniędzy.

Oferta sprzedażowa

Wypełnij ten formularz i złóż zamówienie...

Następnie wybierzesz formę płatności

Twoje dane kontaktowe *    - Te pola są wymagane

@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


E-mail istniejącego konta impleBOT/FreeBOT

Złożenie zamówienia oznacza, że:
 • akceptujesz Regulamin i Politykę Prywatności
 • zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych podanych w zamówieniu w celach realizacji świadczenia, w celach marketingowych oraz na przekazanie ich organizatorowi oraz trenerom tego produktu do realizacji tych samych celów.
 • Wyrażasz zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą prawa do zwrotu pieniędzy po wykonaniu usługi. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora (w tym opisanej wyżej) lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

Następnie wybierzesz formę płatności

128-bit SSL Bezpieczne połączenie

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.