Abonament roczny impleBOT MANAGER - 20 kont

usluga

997.00 PLN

Ten pakiet jest już niedostępny. Sprawdź dostępne pakiety na www.implebot.pl/porownanie


UWAGA: Podaj w polu "E-mail konta impleBOT MANAGER" adres e-mail Twojego nowego lub istniejącego konta impleBOT MANAGER. Wpisz sam e-mail, nic więcej.

Wybierz czas trwania abonamentu (obecnie wybrano 12MC):

1 MC: Tylko 99 zł / MC
  • BONUS: 25 MB transferu na każde konto - wystarczy do wysłania ok. 5 tys. typowych e-maili*.
12 MC: Tylko 83,08 zł / MC OSZCZĘDZASZ 16%!
  • BONUS: 300 MB transferu na każde konto - wystarczy do wysłania ok. 60 tys. typowych e-maili.
  • BONUS: Możliwość importu bazy do 20 000 adresów zgodnie z zasadami importu.
Abonament impleBOT MANAGER daje Ci dostęp do najpopularniejszego i jednego z najlepszych systemów e-mail marketingu w Polsce z możliwością budowania listy, tworzenia kolejki wielokrotnego autorespondera, wysyłania jednorazowych mailingów do całej lub przefiltrowanej listy oraz śledzenie i raportowanie skuteczności Twoich działań e-mail marketingowych.
 

Abonament impleBOT MANAGER pozwala zarządzać kontami impleBOT i FreeBOT (zostaną zamienione na impleBOT). Po jego wygaśnięciu zarządzane konta zostaną zamienione na zwykłe konta FreeBOT - żadne dane nie zostaną utracone, jedynie niektóre funkcjonalności zostaną zablokowane.


typowy e-mail to e-mail bez załączników, ważący średnio 5KB.

Poza bonusowym transferem, sam abonament nie uwzględnia transferu (zobacz cennik) potrzebnego do wysyłania mailingów i załącznikow.

Opłacając abonament oświadczasz, że:

  • akceptujesz postanowienia Licencji na usługę impleBOT.pl.
  • wyrażasz zgodę na uruchomienie usługi natychmiast po opłaceniu - tj. przed wygaśnięciem ustawowego terminu na rozwiązanie umowy - ze świadomością, że oznacza to utratę ustawowego prawa do rezygnacji w ciągu 14 dni i otrzymania zwrotu pieniędzy.

Oferta sprzedażowa