Abonament impleSITE STANDARD

usluga

197.00 PLN

Abonament można przypisać tylko do istniejącego konta impleSITE. Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj je tutaj.

Opcja STANDARD to: 5 GB transferu i 3 GB miejsca na pliki i 1 poziom uprawnień

Opłacając abonament oświadczasz, że akceptujesz postanowienia Licencji na usługę impleSITE.pl.

UWAGA: Podaj w polu "Dodatkowe informacje" NAZWĘ istniejącego konta impleSITE, któremu chcesz przedłużyć abonament. Jeśli Twoja strona ma adres http://jurek.implesite.pl to nazwą jest jurek. Proszę NIE wpisywać adresu ani domeny strony. Tylko nazwę uzytkownika.

Dostępne są również pakiety: PREMIUM i MAX

Oferta sprzedażowa

Wypełnij ten formularz i złóż zamówienie...

Następnie wybierzesz formę płatności

Twoje dane kontaktowe *    - Te pola są wymagane

@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Nazwa/login konta (NIE adres, NIE domena)

Złożenie zamówienia oznacza, że:
  • akceptujesz Regulamin i Politykę Prywatności
  • zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych podanych w zamówieniu w celach realizacji świadczenia oraz w celach marketingowych oraz na przekazanie ich organizatorowi oraz trenerom tego produktu do realizacji tych samych celów.
  • Wyrażasz zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą prawa do zwrotu pieniędzy po wykonaniu usługi. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

Następnie wybierzesz formę płatności

128-bit SSL Bezpieczne połączenie

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.