Dla osób, którym marzenie o własnym e-biznesie towarzyszy każdego dnia...

Jeśli możesz tak o sobie powiedzieć i do tego Cię to inspiruje. Jeśli czujesz, że masz w sobie pasję potrzebną, aby to marzenie zrealizować. Jeśli, przy tym wszystkim, brakuje Ci po prostu wiedzy i motywacji...

... zapraszamy Cię 7 lipca (to będzie sobota) do Warszawy na V Konferencję CzasNaE-Biznes. Otrzymasz sprawdzoną, praktyczną wiedzę i motywację od Piotra Majewskiego, który z e-biznesu żyje i e-biznesu uczy od 10 lat.

Jest to Konferencja skierowana do osób początkujących i średnio-zaawansowanych w e-biznesie. Usłyszysz w jej trakcie o budowaniu e-biznesu i na umiejętnościach niezbędnych, aby się to udało i aby e-biznes przetrwał.

Program

Będzie ciekawie, porywająco i intrygująco. A co dokładnie, to zobaczysz na sali.

Czeka Cię 6 godzin pouczających i motywujących wykładów na temat początków i rozwoju w biznesie - zwłaszcza Internetowym.

Potem będziemy mieli wszyscy jeszcze około godzinę na rozmowy kuluarowe.

Wykładowca

Piotr Majewski, CNEB.pl i Ekademia.pl

Piotr Majewski, CNEB.pl i Ekademia.plPiotr Majewski jest prawdopodobnie najbardziej znanym doradcą małych i średnich e-biznesów w Polsce. Uczy poprzez swoje publikacje, doradza i szkoli od 2000 roku.

Jest redaktorem serwisu CzasNaE-Biznes liczącego ponad 100 000 czytelników. Napisał bestseller Czas na e-biznes. Stworzył najpopularniejszy system mailingowy w Polsce - FreeBot.pl, z którego korzysta ponad 30 tysięcy osób oraz jego komercyjną wersję impleBOT.pl.

Piotr zaprojektował również od początku do końca od strony merytorycznej i napisał ponad 300 stronnicowy poradnik do największego projektu szkoleniowego w historii polskiego e-biznesu. W dotowanych przez Unię Europejską szkoleniach RozwijamyEBiznes.pl wzięło udział 1900 przedstawicieli polskich firm. Niemalże wszyscy wykładowcy w tym projekcie pochodzili z rekomendacji Piotra.

Piotr jest też twórcąÂ Pierwszej Otwartej Platformy E-Learningowej Ekademia.pl i organizatorem corocznych konferencji z tematyki e-biznesu.

Zaproszenie od Piotra:

do zobaczenia, na Konferencji:
Piotr Majewski

Szczegóły organizacyjne

Ponieważ celem Piotra jest spotkać Ciebie i innych naszych Klientów i Czytelników na żywo, udział w konferencji jest DARMOWY.

Nie będzie rozdawane ani sprzedawane nagranie z tej Konferencji. Nie będzie też transmisji on-line. To jest spotkanie tylko dla osób, które pojawią się 7go lipca w Warszawie.

Ponieważ konferencja jest darmowa, zrezygnowaliśmy z cateringu.

Zaczynamy o godzinie 11:00, kończymy wykłady około 17:00. Przewidujemy jedną przerwę "obiadową".

Lokalizacja

IV Konferencja CzasNaE-Biznes odbędzie się w sobotę, 7 lipca, w Warszawie. Dokładną lokalizację zdradzimy uczestnikom na przełomie czerwca i lipca.

Opinie uczestników poprzednich Konferencji

Podczas Konferencji CzasNaE-Biznes zawsze było merytorycznie. Fakt, że organizujemy tę edycję za darmo, niczego nie zmienia. Nadal czeka Cię 5-6 godzin praktycznych i merytorycznych wykładów i godzina rozmów kuluarowych. Zobacz opinie uczestników poprzednich Konferencji CzasNaE-Biznes:Skorzystaj z tej okazji i weź udział w Konferencji,
Zespół CzasNaE-Biznes (i Piotr Majewski)

P.S. W IV Konferencji CzasNaE-Biznes w 2011 roku opłaciło udział 146 osób.

Udział w III Konferencji CzasNaE-Biznes, w 2010 roku, opłaciło 260 osób.

Uczestnicy - III Konferencja CzasNaE-Biznes

W II Konferencji CzasNaE-Biznes, w 2009 roku, wzięło udział ponad 300 osób mimo kilkukrotnie wyższej ceny w stosunku do 1 edycji. (Zobacz galerię zdjęć)

Uczestnicy Konferencji CzasNaE-Biznes 2010

W I Konferencji CzasNaE-Biznes, w 2007 roku, wzięło udział ponad 400 osób, a wszystkie miejsca rozeszły się w tydzień. (Zobacz galerię zdjęć)

Uczestnicy Konferencji CzasNaE-Biznes 2007


Zapisy wstrzymane