Jak zbudować biznes, który da Ci pieniądze i czas na regularne wakacje?

Strategiczny Poniedziałek

Wieża Eiffla

Jak zbudować biznes, który da Ci pieniądze i czas na regularne wakacje?

Kiedy ostatni razy byłeś/aś na wakacjach? Prawdziwych, zagranicznych, trwających przynajmniej tydzień wakacjach? Wakacjach, podczas których nie wisiałeś na telefonie ani nie spędzałeś pół dnia z laptopem?

Dawno? Kilka lat temu? Nigdy, odkąd prowadzisz biznes?

To nie jest normalne. Nie po to robisz biznes, aby być jego niewolnikiem, aby mieć mniej urlopu niż nawet najmniej zarabiający pracownik.

Wiem, że jest Ci trudno znaleźć czas, znaleźć fundusze. Zawsze jest coś do zrobienia, zawsze są ważniejsze wydatki.

Jakiś czas temu zrozumiałem, że najważniejsze w życiu są rodzina i doświadczenia - zwłaszcza te z rodziną. Nie to, co posiadasz. Nie to, kim jesteś dla innych.

Gdy będziesz leżał na łożu śmierci nie powiesz sobie w duchu:

Szkoda, że więcej nie pracowałem.

Pomyślisz:

Szkoda, że więcej nie przeżyłem, więcej nie zobaczyłem i nie spędziłem więcej czasu z bliskimi.
Ja też nie jeździłem na wakacje. Nie jeździłem 7 lat - ani w dobrych czasach, ani w ciężkich czasach. Lubię swoją prace i swój biznes, ale są pewne granice.

Wiesz kiedy zacząłem ponownie jeździć regularnie na zagraniczne, drogie wakacje? Gdy wychodziłem z długu, który mi ciążył od 3 lat. I właśnie wakacje były tą iskrą, która pozwoliła mi po 6 miesiącach wytrwałej pracy znaleźć chęć i siłę, aby w kolejne 6 miesięcy spłacić resztę długów.

Wcześniej za każdym razem, gdy zarobiłem mnóstwo pieniędzy, robiłem sobie luz i odpuszczałem... i wszystko wracało do punktu wyjścia. Dzisiaj wakacje są moim odpoczynkiem i moim paliwem do pracy.

Pozwól, że pokażę Ci:

Co dokładnie zrobiłem, aby zmienić swój biznes w biznes, który pozwala mi regularnie wyjeżdżać i spędzać najwspanialsze chwile z moją rodziną?

Zapisz się na konferencję.

pozdrawiam,
Piotr Majewski

P.S. Nic nie ryzykujesz. Chroni Cię 14dniowa gwarancja satysfakcji. Jeśli z jakiegoś powodu po konferencji uznasz, że nie była to dla Ciebie właściwa inwestycja, napisz do nas, a zwrócimy Ci pieniądze.