Jak tworzyć produkty wiedzowe, które będą się sprzedawać? (13h 15m VOD)

Wyobraź sobie, że budzisz się rano, a Twoja komórka wariuje. Raz po raz przychodzą nowe SMSy z nocy... to potwierdzenia opłaconych zamówień na Twoje produkty informacyjne.

Kolejne pieniądze zarobione, kiedy spałeś!

Wyobraź sobie, że jest około 10 rano. Siadasz sobie wygodnie przed komputerem... i zaczynasz prowadzić internetowe szkolenie. Robisz to, bo ludzie po drugiej stronie zapłacili Ci w sumie 10.000 zł.

Czy to jest możliwe?

To jest moja i wielu osób w Polsce codzienność!

To może być Twoja codzienność... Zarabiaj na Wiedzy!

To najłatwiejszy, jeden z najbardziej dochodowych i najtańszych modeli biznesowych w Internecie.

Nie musisz nawet być ekspertem - możesz wydawać wiedzę innych ekspertów, których w Polsce jest kilka tysięcy i większość z nich NIE chce i NIE umie produkować kursów i innych produktów.

Jeśli więc chciałbyś zarabiać na wiedzy w Internecie i czujesz się zagubiony, boisz się porażki lub brak Ci umiejętności technicznych oraz wsparcia osób doświadczonych, to jest oferta dla Ciebie.

W trakcie kursu składającego się z nagrań z 2dniowego szkolenia oraz nagrań z uzupełniającymi wykładami technicznymi nauczysz się:
 1. Jak zwiększyć Twoją szansę, aby zarobić duże pieniądze przez odpowiedni wybór niszy tematycznej, nawet jeśli nie masz jeszcze popularnej strony ani dużej listy adresowej?
   
 2. Jak ustalić tematykę i problematykę produktu, które zagwarantuje zainteresowanie Klientów poprzez przeprowadzenie  badań oczekiwań i problemów Klientów za darmo albo przy minimalnych kosztach?
   
 3. Jak zdobyć wiedzę ekspercką samodzielnie lub od doświadczonego trenera w możliwie najkrótszym czasie?
   
 4. Jak zaistnieć na rynku tworząc merytorycznie i technicznie porywający produkt nawet jeśli dzisiaj nie masz umiejętności technicznych ani pieniędzy na zatrudnienie profesjonalnej ekipy?

 5. Jak ustalić cenę produktu, która da Ci zainteresowanie Klientów, zainteresowanie potencjalnych partnerów oraz odpowiedni zysk?
   
 6. Jak nazwać produkt, aby sama nazwa sprzedawała?
Te wszystkie, oraz wiele bardziej szczegółowych zagadnień zrozumiesz, gdy weźmiesz udział w tym kursie.