-„Jak sprzedawać więcej, szybciej i z większym zyskiem?”-

Oto historia sukcesu sprzedażowego, której mogłeś być bohaterem.

Na początku 2008 roku, po sugestii Dariusza Świerka, kupiliśmy kosztujący 2000 dolarów kurs "Product Launch Formula 2.0", który kompleksowo omawiał coraz popularniejszą na zachodzie strategię Product Launchy (Strategię Mocnych Uderzeń). Zamiast sprzedawać produkty non-stop, strategia ta sugeruje wprowadzać je na rynek na kilka, kilkanaście dni, po czym zdejmować na długie miesiące, czasami nawet na lata. W rezultacie w ciągu tych kilku dni sprzedaży można osiągnąć wartości porównywalne ze sprzedażą ciągłą przez kilka miesięcy, a nawet cały rok.

Po zapoznaniu się z częścią tego kursu, na początku czerwca 2008 roku, ruszyliśmy z pierwszą Promocją Mocnego Uderzenia. Był to kurs Niewidzialne Techniki Sprzedaży, który w ciągu ostatnich 10 dni czerwca, gdy był w sprzedaży, wygenerował 54.835 zł (ok. 33.000 zł zysku). Byliśmy zachwyceni. Ta strategia działa w Polsce, i to jak.

Na początku sierpnia 2008 rozpocząłem promocję Internetowego Milionera 2. W pierwszym video powiedziałem, że chciałbym zarobić 100.000 zł w 5 dni. 9 września ruszyła 7 dniowa sprzedaż, która dała mi upragnione 100.000 zł, razem ze spóźnionymi wpłatami z kolejnych dni było to 126.886 zł (ok. 57.000 zł zysku).

Jeszcze nie skończyła się sprzedaż IM2, gdy 16 września ruszyłem z promocją nowego kursu "Jak napisać e-booka, który stanie się BESTSELLERem". Ta promocja trwała bardzo się rozwlekła, wysłaliśmy 7 e-maili pomiędzy 16 września a 12 listopada. Następnie zrobiłem długą przerwę i odezwałem się do subskrybentów dopiero 26 listopada z propozycją zakupu kursu. W ciągu 10 dni zarobiliśmy 50,847 zł (ok. 33.000 zł zysku).

W międzyczasie, na początku października 2008 roku, kupiłem za namową Artura Lewandowskiego za 2000 dolarów kurs "Mass Control", który doskonale uzupełnia poprzedni o elementy wywierania wpływu.

Przed samymi świętami, zaczynając 15, a kończąc 22 grudnia, przeprowadziłem promocję płyt DVD z kursem Internetowy Milioner 1. Rezultat? 55.688 zł (ok. 33.000 zł zysku).

W roku 2008 przeprowadziłem jeszcze 3 mniejsze promocje w oparciu o tą wiedzę.

Wyobraź sobie. Kupiłem 2 kursy, które kosztowały w tamtym czasie razem ok. 9.000 zł. I w 7 miesięcy wiedza z nich uzyskana pozwoliła mi wygenerować 156.000 zł zysku (po opodatkowaniu!) na 4 z 7 przeprowadzonych promocji - to 17-krotny zwrot z inwestycji - 1.700% ROI. W kolejnych latach ta kwota znacznie wzrosła dzięki kolejnym promocjom.

Zresztą zobacz dowód, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości:


Link do dłuższej wersji bez żadnych cięć.

Dzisiaj piszę ten list, ponieważ chcę Ci zaproponować tą samą wiedzę, ale przetestowaną w Polsce i uzupełnioną o nowe techniki w znacznie niższej cenie, ale z szansą zarobienia takich samych lub znacznie większych pieniędzy.

Czy Ty na pewno powinienieś
czytać tę stronę?

Drogi Czytelniku. Jeśli szukasz na tej stronie metody błyskawicznego zarobienia pieniędzy bez żadnej inwestycji lub bez żadnego zaangażowania, opuść ją - przez 10 lat robienia e-biznesu nigdy na coś takiego nie trafiłem. Jeśli masz w tej chwili poważne problemy finansowe i jakakolwiek inwestycja musi Ci się wielokrotnie zwrócić w ciągu miesiąca albo szybciej, opuść tę stronę.

Piszę ten list do właścicieli biznesów, którzy spełniają jeden lub kilka z poniższych warunków:

  • Sprzedajesz w Internecie produkty lub usługi masowe (rynek min. kilkudziesięciu tysięcy podmiotów) z marżą minimum 30% (nie wszystkie, ale przynajmniej niektóre popularne muszą mieć taką marżę),
  • Lub masz swoje listy adresowe lub masz dostęp do list z min. 2 tysiącami subskrybentów,
  • Lub masz serwis lub serwisy www odwiedzane przez minimum tysiąc osób dziennie,

Pisze go również do osób, które nie mają tych zasobów, ale mają kilka tysięcy złotych na inwestycję, mają czas na pracę i nie boją się pytać, prosić i proponować innym osobom współpracy.

Jeśli nie spełniasz tych warunków, prawdopodobnie nie jest to propozycja dla Ciebie. Jeśli jednak je spełniasz, chcę Ci pokazać...

Jak zarobić na czysto kilka lub kilkadziesiąt
tysięcy złotych po miesięcznej promocji
i kilku dniach sprzedaży?

Strategia Mocnego Uderzenia działa w Polsce. Stosuję ją z powodzeniem od 2 lat i działała nawet w czasie najgorszego kryzysu (oczywiście słabiej, ale działała). Jest to najlepszy znany mi sposób błyskawicznego zwiększenia dochodów o kilka do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie jest przy tym ważne, czy sprzedajesz usługi czy produkty fizyczne. Jeśli masz przyzwoitą marżę na produktach/usługach, na które jest popyt, Strategia Mocnego Uderzenia jest dla Ciebie.

27 listopada spotkam się w Warszawie z Uczestnikami szkolenia stacjonarnego "Strategia Mocnego Uderzenia" (miejsa są już wyprzedane), aby zdradzić im wszystko, co wiem, czego się nauczyłem z bardzo drogich kursów i z własnego 2letniego doświadczenia nt. sprzedaży z wykorzystaniem tej strategii.

Szkolenie to nagramy i udostępnimy do pobrania na dysk lub oglądania przez Internet Uczestnikom kursu, o którym właśnie piszę...

Z nagranych wykładów:

  • Dowiesz się, jak przeprowadzić Mocne Uderzenie i zarobić przy tym na czystko kilka, kilkanaście a może nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych w kampanii trwającej miesiąc lub mniej z kilkudniowym okresem sprzedaży.
  • Omówię bardzo dokładnie, ze wszystkimi szczegółami Przykłady Mocnych Uderzeń, które sam przeprowadziłem na kwoty od 20 do 100 tysięcy złotych w 7 do 21 dni.

Zobacz, co DOKŁADNIE mam dla Ciebie:

Część Teoretyczno-Praktyczna

Nagrania ze szkolenia 27 listopada w Warszawie, które zostaną udostępnione Ci w grudniu do pobrania z Interentu.

WYKŁAD: Jak przeprowadzić Mocne Uderzenie?

Podczas tego kilkugodzinnego wykładu dowiesz się bardzo dokładnie, ze wszystkimi szczegółami, jak przeprowadzić Promocję Mocnego Uderzenia nowego lub istniejącego produktu, na własnej lub cudzej liście adresowej, z pomocą partnerów lub bez, cudzego produktu (w ramach programu partnerskiego) oraz produktu typowego lub fizycznego.

Zdradzę Ci wszystko, czego nauczyłem się z bardzo drogich, amerykańskich kursów nt. Product Launchy (Mocnych Uderzeń) oraz co zweryfikowałem na polskim rynku przez 2 lata prowadzenia tego typu kampanii, które razem zarobiły kilkaset tysięcy złotych.

Wartość: 12.000 zł (tyle razem kosztowałyby kursy Product Launch Formula i Mass Control... o ile byłby dostępne w sprzedaży)

Case Studies

Nagrania ze szkolenia 27 listopada w Warszawie, które zostaną udostępnione Ci w grudniu do pobrania z Interentu.

WYKŁAD: Przykłady Mocnych Uderzeń

Przez 2 lata stosowania Strategii Mocnego Uderzenia przeprowadziłem szereg takich promocji, które zarobiły od 20 do 100 tysięcy złotych w 7 do 21 dni. Po odjęciu kosztów i podatków były to kwoty od 10 do 60 tysięcy złotych.

Podczas tego wielogodzinnego wykładu przedstawię Ci największe z tych promocji omawiając jest BARDZO szczegółowo - podam Ci daty, harmonogramy, liczby i kwoty. Omówię akapit po akapicie wszystkie e-maile, które pozwolę Ci również modelować w Twoich własnych kampaniach.

Wartość: 5.000 zł (tyle najmniej kosztowałoby opracowanie przez copywritera wszystkich e-maili i ofert, które poznasz... za zaprojektowanie całej kampanii zapłaciłbyś znacznie więcej)

WARTOŚĆ:

CENA 1 EDYCJI:


Moim celem jest dać Tobie i pozostałym uczestnikom tak kompleksową wiedzę teoretyczną i praktyczną, aby jak najwięcej z Was w jak najkrótszym czasie przeprowadziło Promocje Mocnego Uderzenia.

Liczę, że większość aktywnych uczestników tego kursu w ciągu 6 miesięcy przeprowadzi swoje Mocne Uderzenia na kwoty kilkudziesięciu tysięcy złotych lub więcej. To będzie dowód, że nie tylko ja i inne osoby z mojej branży mogą tę wiedzę wykorzystać... zresztą na zachodzie przykładów z innych branż jest multum, w Polsce też się już pojawiają.

Gdy uzyskam dowody skuteczności spośród uczestników tego szkolenia poważnie przemyślę jego cenę w kolejnych edycjach. Będę szczery. Jeśli mogę pokazać Ci stategię, która przy jednokrotnym wdrożeniu może zarobić Ci na czysto kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych, to za taką wiedzę powinienem wziąć MINIMALNIE 10.000 zł. Mówimy przecież o możlwiości zwrócenia się tej inwestycji przy pierwszej lub drugiej próbie wdrożenia tej wiedzy!

Tym razem jednak będzie taniej. Ja wiem, że te strategie działają, bo używam ich od 2 lat z genialnymi wynikami. Aby jednak łatwiej było Ci uwierzyć, tym razem możesz poznać te strategie za jedyne:

 

Do zobaczenia na szkoleniu,
Piotr Majewski
autor bestsellera „Czas na e-biznes
architekt największych Mocnych Uderzeń w Polskim Internecie
właściciel zbyt wielu e-biznesów, aby je wymieniać

P.S. Zgaduję, że masz jeszcze jakieś wątpliwości, skoro czytasz to zdanie. Rozumiem Cię. Mimo iż zaproponowana kwota to niewiele w porównaniu do tego, ile możesz zarobić, mogą to być dla Ciebie i tak duże pieniądze do zainwestowania.

Uwierz na chwilę, że te wszystkie techniki działają tak, jak napisałem. Już? OK. To teraz zadaj sobie pytanie, czy biorąc pod uwagę to, że te techniki działają, czy będziesz w stanie je wdrożyć? Jeśli tak, to przekona Cię pewnie fakt, że to JA PODEJMUJĘ RYZYKO, nie Ty, ponieważ daję na to szkolenie:

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jeśli w ciągu 30 dni od daty opłacenia kursu uznasz, że uzyskana wiedza Cię nie satysfakcjonuje, skontaktuj się ze mną e-mailowo lub telefonicznie, a otrzymasz zwrot wszystkich zapłaconych pieniędzy.

Piotr Majewski

Weź udział w tym kursie teraz,
na kolejną edycję trzeba będzie
długo czekać...