KURS VIDEO:

Zdobądź dla Twojego biznesu TO,
NA CO TAK DŁUGO CZEKAŁEŚ!

Wykorzystaj sekretną wiedzę, a już niebawem poczujesz i zobaczysz jak Twój biznes bezustannie rośnie w siłę!!

Prowadzisz swój biznes, masz pomysł na niego, ale zupełnie nie wiesz jak działać, by zarabiać więcej? Zapewne zdarzyło Ci się nie raz pomyśleć:

"Jakby to było, gdyby ktoś wprost mi powiedział i gdybym dokładnie wiedział, jak promować swój biznes w taki sposób, by czerpać z niego same korzyści i to najlepiej przy jak najmniejszym wkładzie własnym i finansowym"

Prawdopodobnie już teraz intensywnie myślisz o tym jakby to było... Uśmiech o ile prostsze stałoby się prowadzenie Twojego biznesu, gdybyś tylko mógł poznać SEKRET promocji i reklamy w Internecie…

Ja już wiem, jak możesz wykorzystać go do swojego biznesu ( przy moim sprawdziło się REWELACYJNIE! ), teraz Ty masz niepowtarzalną szansę TEN SEKRET poznać i skierować dzięki niemu w stronę Twojego biznesu niepohamowaną rzekę nowych klientów!

Już za moment dowiesz się w czym tak naprawdę tkwi SIŁA udanej promocji i reklamy w Internecie, która sprawi że zaczniesz zarabiać jeszcze więcej pieniądzy, a może nawet pierwsze pieniądze. SIŁA ta sprawi, że prowadzenie biznesu stanie się czystą przyjemnością!

Ta siła to wielka SKUTECZNOŚĆ
promocji i reklamy w Internecie!

Ale uwaga! Nie wszystkie formy reklamy i promocji dadzą Twojej firmie tak wyśmienite rezultaty o jakich marzysz. Prawdę mówiąc większość dostępnych w Internecie form promocji i reklamy nie tylko wiążą się z ryzykiem niskiej skuteczności, wiele jest tak niekorzystna dla małych biznesów, że wyrzucenie zainwestowanych w nie pieniędzy w błoto jest niemal pewne.

Nie chcę Cię straszyć, że skupienie się na nieodpowiednich strategiach promocji i reklamy w Internecie nie tylko może nic Ci nie dać poza straconymi godzinami. Musisz mieć jednak świadomość, że takie nieodpowiednie działania mogą sprowadzić na Ciebie poważne problemy finansowe - tylko wyobraź sobie zainwestowanie kilku, może kilkunastu tysięcy złotych w reklamę, która przyniesie Ci dokładnie ZERO klientów i ZERO sprzedaży. Takie rzeczy się zdarzają... gdy nie znasz sekretów promocji i reklamy w Internecie.

Bądź jednak spokojny. Przygotowałem specjalny kurs, dzięki któremu masz niepowtarzalną okazję poznać te, które są z całą pewnością BARDZO SKUTECZNE (i tanie!!!).

Poznaj proste, ale niezwykle skuteczne metody promocji. Dowiedz się:

  • jak skutecznie i tanio wypromować swoje usługi/produkty w Internecie,
  • jaka forma reklamy jest najskuteczniejsza i na pewno się sprawdza!
  • jak sprawić, by jak najwięcej ludzi korzystało z Twoich usług lub kupowało Twoje produkty,
  • jakie są sprawdzone metody mierzenia skuteczności reklamy (dowiesz się ile musisz zainwestować, żeby uzyskać wymagany przez Ciebie efekt!)
  • jak w prosty sposób zwiększyć ruch na Twojej stronie internetowej, tak byś teraz sprzedawał, a nie czekał na koniec kryzysu!
  • uświadomisz sobie, że pozycjonowanie to potęga- poznasz sekrety skutecznego pozycjonowania,
  • nauczysz się w jaki sposób dotrzeć z reklamą internetową do jak największej ilości osób, bez wydawania na to wielkich pieniędzy,
  • jak zaplanować kampanię reklamową w Google AdWords i jak sprawdzić zanim wydasz jakąkolwiek złotówkę, czy będzie ona skuteczna!
  • jak promować się w serwisach społecznościowych, tak by być skutecznym, ale nie nachalnym

Zapisz się na kurs już teraz!

Weź sprawy w swoje ręce - SKUTECZNIE wypromuj swój biznes!!

Dowiedz się wszystkiego co najistotniejsze i co z pewnością da najlepsze rezultaty dla Twojego biznesu! Nie wiesz co zrobić, by działało …po prostu go wypromuj!

Zobacz, jak najłatwiej możesz to zrobić:

Posłuchaj, co koniecznie musisz wiedzieć o pozycjonowaniu, aby było skuteczne!

Dowiedz się jak najtaniej reklamować swoje usługi i produkty:

Nie musisz mieć fortuny, żeby te i wiele innych metod, o których dowiesz się z tego kursu działały!

Dzięki materiałom, które otrzymasz uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy, bowiem szybko uświadomisz sobie, i co ważne nauczysz się, jak działać skutecznie i co z pewnością Ciebie interesuje - tanio!

Zdobędziesz wiedze, która wygeneruje dla Ciebie pieniądze z Twojego biznesu.

Zobacz, co dostaniesz!

W ramach tego kursu otrzymasz:


4 płyty DVD-VIDEO z 4 godzinami i 35 minutami nagrań VIDEO. Po prostu wrzuć je do odtwarzacza DVD lub do komputera i oglądaj.

Tylko w wersji PREMIUM


Video

4 godziny i 35 min nagrań VIDEO do oglądania on-line lub do pobrania na dysk. Będziesz miał do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu przez rok od opłacenia kursu.

Dostęp otrzymasz do poniedziałku.

AUDIO

4 godziny i 35 min nagrań MP3 do pobrania na dysk. Polecam wgrać te pliki na odtwarzacz MP3 i słuchać ich gdy jedziesz samochodem, gdy ćwiczysz lub gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Dostęp otrzymasz natychmiast po opłaceniu.

AUDIO

4 godziny i 35 min prezentacji multimedialnych do oglądania on-line. To idealne narzędzie do powtarzania raz już przesłuchanej wiedzy. Dzięki podzieleniu na krótkie tematyczne fragmenty, w ramach których jest jeszcze MENU umożliwiające przesłuchania wybranego kilkuminutowego zagadnienia, błyskawicznie znajdziesz interesującą Cię wiedzę i natychmiast przypomnisz sobie omawiane przeze mnie zasady.

Dostęp otrzymasz natychmiast po opłaceniu.

PDF

Transkrypt z nagrań w formacie pliku PDF, idealny dla osób, które wolą czytać niż słuchać lub oglądać. Możesz czytać na ekranie, albo go sobie wydrukować, usiąść wygodnie w fotelu lub na kanapie i przeczytać notując na brzegach GENIALNIE IDEE, która pojawią się podczas lektury.

Dostęp otrzymasz natychmiast po opłaceniu.


Ale to nie wszystko.

Mam dla Ciebie bonusy, które
przyprawią Cię o zawrót głowy.

Forum

Dostęp do forum dyskusyjnego z rosnącą liczbą 894 dyskusji nt. promocji, pozycjonowania i reklamy. Gdyby tak się stało, że nie znajdziesz odpowiedzi na jakieś swoje nietypowe pytanie, zadaj je na forum, a udzielimy Ci odpowiedzi.

Dostęp otrzymasz natychmiast po opłaceniu.

Video

VIDEO: "Najnowsze sztuczki i kruczki Google AdWords". Regularnie inwestuję w najdroższe kursy marketingowe dostępne na rynku amerykańskim. To video zawiera ciepłe jeszcze nowinki z kursu, który kosztował 1000 USD. Jeden z moich pracowników, który po obejrzeniu materiałów z mojego kursu obejrzał wspomniany kurs za 1000 USD stwierdził, że nic nowego się nie nauczył. Trudno się dziwić. Wyciągnąłem z niego wszystkie najlepsze strategie i po dostosowaniu do polskich realiów zawarłem w kursie i w tym video.

Dostęp otrzymasz natychmiast po opłaceniu.

Video

VIDEO-TUTORIAL: "Zaawansowane śledzenie rentowności kampanii w Google AdWords". Podczas tego półtoragodzinnego video z kosztującego 6000 zł warsztatu InternetowyMilioner omówiłem bardzo szczegółowo - pokazując wszystko na prawdziwym koncie Google AdWords - jak śledzić skuteczność i rentowaność kampanii reklamowych, jak testować słowa, pozycje, reklamy, a nawet strony docelowe.

Dostęp otrzymasz natychmiast po opłaceniu.

To wszystko otrzymasz za chwilę za jedyne 197.00 zł

Zapisz się na kurs teraz!

Zainwestuj w swój biznes! Naucz się jak rozsądnie wydawać pieniądze na promocję i reklamę.

Dowiedz się „JAK UGRYŹĆ PROMOCJĘ I REKLAMĘ” i od początku działać tak, by czerpać z tego tylko i wyłącznie korzyści!

Wystarczy, że TERAZ złożysz zamówienie, a będziesz miał jedyną szansę poznać sekrety skutecznego promowania się w Sieci, które poznali uczestnicy Internetowego Milionera!

Złóż zamówienie i weź sprawy w swoje ręce!
To Ci się to opłaci!


pozdrawiam,
Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes

P.S. Zmień swoje nawyki, odkryj to, czego jeszcze nie wiesz, dowiedz się jak zacząć promować i reklamować swój biznes, nawet w czasie kryzysu!

P.P.S. Jeśli jesteś już tak bardzo zachwycony tym wszystkim, jak ja i moi klienci, możesz kupić wersję PREMIUM tego kursu z wszystkimi filmami na DVD i dodatkową liczbą bonusów.

Chciałbyś otrzymać wszystkie filmy video
na 4 płytach DVD-VIDEO?

Zobacz drugą wersję tego kursu:

www.ekademia.pl/kurs/PromocjaiReklamaDVD
Zapisy wstrzymane