Prosta i darmowa promocja w Internecie

Oto prawdziwa historia sukcesu, który narodził się dzięki zastosowaniu jednej z technik promocji stron www (dowiesz się o nich w tym raporcie):

Dawno temu, w roku 2000, gdy zbudowałem pierwszą wersję serwisu CNEB.pl, wtedy jeszcze pod inną nazwą, stanąłem przed problemem promocji mojej strony www wśród Internautów. Byłem wtedy licealistą bez własnych dochodów i pieniędzy. Nie było mowy o reklamie. Dopiero zaczynałem, nie mogłem więc nawiązać z żadnym popularnym serwisem współpracy polegającej na wzajemnej promocji.

Postanowiłem wdrożyć najprostsze metody promocji, które znałem. Jedną z nich była aktywność na grupach dyskusyjnych. Zamiast promować swój serwis wprost, jak wielu niemądrych webmasterów, brałem udział w dyskusjach. Robiłem to w sposób zgodny ze zdobytą wcześniej od specjalistów wiedzą nt. tej formy promocji. Nie reklamowałem się wprost, pisałem w taki sposób i takie rzeczy, aby społeczność zaczęła mnie lubić, a nawet szanować.

W rezultacie tej jednej prostej techniki popularność mojej strony www i wielkość mojej listy adresowej zaczęła rosnąć z dnia na dzień.

Tak było w 2000 roku. Na przełomie listopada i grudnia 2008 roku kilku moich klientów zaczęło stosować tę samą technikę. Jeden z nich zbudował listę 400 czytelników w miesiąc. Wszystko dzięki temu, że w odpowiedni sposób wypowiadał się na forum dyskusyjnym dodając do każdej swojej wypowiedzi prostą, ale bardzo przemyślaną reklamę.

Piotr Majewski,
redaktor CzasNaE-Biznes
właściciel kilkudziesięciu różnych serwisów

Jesteś na początku swojego internetowego biznesu, zapewne chciałbyś wiedzieć jak możesz uniknąć błędów, które często popełniają Ci, którzy zaczynają nowy biznes – wykładają na promocje mnóstwo pieniędzy, a mimo to nie potrafią skutecznie pozyskać nowych, dających firmie zyski klientów.

Nowy Raport:
Promocja Twojego Serwisu WWW i Twojego E-Biznes nie musi kosztować!

Piotr MajewskiOD: Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes
TEMAT: Ty możesz już dziś poznać SEKRETY prostych metod promocji, o których tak wiele osób nie wie, albo po prostu zapomina.

Drogi Webmasterze, Drogi Przedsiębiorco,

Przygotowałem dla Ciebie ponad trzydziestominutowy kurs, od A do Z naładowany konkretną wiedzą na temat najprostszych, najtańszych, nie raz wręcz zupełnie bezkosztownych, i co ważne SKUTECZNYCH metod promocji!

Od tego powinieneś zacząć promocję swojego biznesu! Jeśli jeszcze tego nie robisz, koniecznie powinieneś nadrobić zaległości- to najprostszy sposób na wypromowanie i rozreklamowanie Twoich produktów lub usług!

Zainwestuj jedyne 47zł, a już niedługo dowiesz się:

  1. Jak pozyskać osoby na Twoją listę adresową - dowiesz się, jak prostymi metodami możesz skutecznie rozbudować swoją listę adresową, powiem Ci jak trafic do ludzi, którzy z pewnością kupią Twój produkt, lub skorzystaja z usług oferowanych przez Twoją firmę.
  2. Jak skutecznie docierać do ludzi - poznasz sprawdzone przeze mnie metody na dotarcie do jak największej ilości osób zainteresowanych konkretna tematem, którym zajmuje się Twój e-biznes.
  3. Jaką MOC mają grupy i fora dyskusyjne - grupy i fora dyskusyjne są ogromnie ważnymi elementami w budowaniu relacji między Tobą a Twoimi potencjalnymi klientami. Z kursu dowiesz sie jak skutecznie możesz wykorzystac to dla swojego biznesu - stań się ekspertem i czerp widoczne korzyści!
  4. Jak wzmocnić promocję w społecznościach internetowych - społeczności internetowe to prawdziwy raj dla tych którzy chcą wyłowić nowych, potencjalnych klientów dla swojego e-biznesu. Z kursu dowiesz się wszystkiego co będzie Ci niezbędne, by wypromować Twój biznes i pozwoli Ci się wyróżnić, jednocześnie nie będąc nachalnym
  5. Co wstawiać, a czego na pewno nie wolno pisać w stopce - to zdecydowanie bardzo istotna kwestia przy promowaniu się dzięki forom internetowym. Bardzo łatwo możesz stać się nielubianym, nachalnym użytkownikiem for internetowych właśnie dzięki temu, co widnieje w Twojej stopce! Dowiedz się jak tego uniknąć i jednocześnie korzystając z funkcji stopki zdobywac nowych klientów.
  6. Jak bloggerzy mogą Ci pomóc (i czy w ogóle mogą Ci pomóc) w promocji Twojego biznesu - blog to potężne, wysokopozycjonowane narzędzie w Internecie, które możesz wykorzystaćac do promocji swojego biznesu. Nawet jeśli sam nie prowadzisz bloga, blogerzy są w stanie Ci pomóc. W tym kursie przekażę Ci wiedzę, pokażę jak taka współpraca może wyglądać, podpowiem, co należy zrobić, by jak najniższym kosztem przy pomocy innych móc na tym skorzystać i rewelacyjnie prostymi metodami wypromowac się w Internecie.


Zastanawiasz się, co zrobić by ludzie pokochali Twój biznes!? Uwierz mi, skuteczna promocja to podstawa! Zacznij od rzeczy najtańszych lub tych, które nie wymagają zainwestowania jakichkolwiek pieniędzy. One też przynoszą OGROMNE rezultaty, jeśli tylko są ODPOWIEDNIO wykorzystywane.

Nie ważne czy chcesz być kontrowersyjny, czy też wzbudzać respekt do siebie i swojego biznesu! Metody o których szczegółowo opowiadam w tym kursie pomogą Ci w tym, co chcesz osiągnąć…

Dowiedz się już teraz, jak promować swój serwis www i e-biznes za darmo, zapisując się na TEN KURS:

Zapisz się na ten kurs dzisiaj, teraz:

Pozdrawiam,
Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes
autor bestsellera „Czas na e-biznes
właściciel kilkudziesięciu serwisów www