Polskie Forum
E-Biznesu

Jedyne merytoryczne forum
e-biznesowe w Polsce


Zdobądź możliwość udziału w dyskusjach z innymi początkującymi i doświadczonymi e-biznesmenami na zamkniętym, moderowanym forum o e-biznesie i emarketingu...

Przeczytałem kiedyś, że biznesu nie robi się z klientami, ale z partnerami.

Najwięksi geniusze biznesu, jak Ford, otaczali się genialnymi ludźmi - często mądrzejszymi niż oni sami, aby budować wielkie biznesy. Oni wiedzieli, że bez wsparcia doświadczonych doradców nie da się robić biznesu.

Wymiana doświadczeń z innymi właścicielami e-biznesów jest bezcenna i nie da się jej zastąpić niczym innym. Nie pomoże Ci przeczytanie nawet wszystkich mądrych książek na dany temat. Sama wiedza nigdy nie da Ci pełnego obrazu, jeśli nie porozmawiasz z ludźmi z Twojej branży, potencjalnymi klientami i ludźmi stojącymi z boku, ale z ciekawymi spostrzeżeniami.

Merytorium.pl istnieje od 2001 roku i od samego początku było społecznością zamkniętą i moderowaną. Dzięki temu nie spotkasz na tym forum dyskusji znanych z innych społeczności, gdzie banda wszystkowiedzących udowadnia sobie nikogo nie obchodzącą rację za pomocą 60 bezwartościowych wypowiedzi.

Na Merytorium.pl znajdziesz rosnącą listę 12 tysięcy stron A4 dyskusji, z których zdecydowania większość - dzięki swojemu wysokiemu poziomowi - jest nadal bardzo aktualna i wartościowa.

Dołącz dzisiaj do naszej społeczności i zdobądź kontakty i wiedzę niedostępne nigdzie indziej:

Do słyszenia na naszym forum,
Piotr Majewski
autor bestsellera „Czas na e-biznes
właściciel zbyt wielu e-biznesów, aby je wymieniać

P.S. Oto opinie o Polskim Forum E-Biznesu:Zapisy wstrzymane