CzasNaE-Biznes

CzasNaE-Biznes

CzasNaE-Biznes Blog

CzasNaE-Biznes

Jesteś specjalistą na etacie? Warto to przemyśleć:

czasnaebiznes

CzasNaE-Biznes
Nie spieszyłem się z wypowiadaniem na temat pandemii w kontekście biznesu, bo z zasady nie lubię działań oportunistycznych. Buduję swój biznes i sugeruję tak samo robić Klientom, jako system, z założenia odporny na nagłe zmiany. Zamiast analizowania ciągłych zmian przepisów, obserwowałem i szukałem tego, co w tej całej sytuacji jest największą i trwałą okazją dla przedsiębiorców. Trwałą okazją, a nie szybkim strzałem. pokaż więcej...
CzasNaE-Biznes

W poniższym krótkim video zdradzam najprostszą i zawsze skuteczną metodę wchodzenia na rynek wiedzy. Ta metoda wykreowała więcej trenerów (i piosenkarzy hip-hop Puszczenie oczka) niż jakakolwiek inna. Przy czym miej świadomość, że musisz mieć coś wartościowego do przekazania.

CzasNaE-Biznes

W trakcie konsultacji wdrożeniowych innego Klienta opracowałem koncepcję ciekawych konkursów oraz workflow do pracy z pipedrive - z którym Ekademia się integruje - oba te spotkania zaledwie liznęły możliwości platformy.

CzasNaE-Biznes

Dzisiaj zrobiłem z Klientowi imple Whitelabel (Ekademia we własnej domenie) 3h kurs tworzenia zaawansowanych produktów na Ekademii. Przeszliśmy tylko przez ustawienia "zewnętrzne" Puszczenie oczka W oparciu o to przygotuję tutoriale dla sprzedawców.

CzasNaE-Biznes

W tym artykule zdradzę 18 rzeczy, które powinieneś robić w swoim biznesie oraz prosty model zwiększania Twojego biznesu.

CzasNaE-Biznes

“59% uczestników szkoleń stacjonarnych chętnie brałaby udział w szkoleniach on-line.”

CzasNaE-Biznes

od ostatniego podsumowania minął miesiąc. W rezultacie do ew. nadrobienia masz MNÓSTWO praktycznych materiałów ;) Piotr

CzasNaE-Biznes

tej tydzień minął nam pod hasłem sporych zmian w impleBOT i Ekademia.

 Blog  Memos