Akademia IMPLE

Od: Piotr MajewskiBIO

Od 2000 r. pomagam małym przedsiębiorcom budować e-biznes.

Jak rozwinąć e-biznes, aby zarobić DODATKOWY milion złotych w czasie krótszym niż 5 lat?

Opanuj 10 obszarów niezbędnych do sukcesu w e-biznesie - ich opanowanie pomoże Ci sięgnąć po plany i cele związane z Twoim e-biznesem.

MODUŁ 1: Strategia Platynowego Produktu

W ramach tego modułu stworzymy lub poprawimy fundamenty Twojego e-biznesu. Są to zagadnienia zwykle pomijane lub traktowane po macoszemu przez przedsiębiorców... trudno się dziwić, że 95% biznesów potem upada. To są fundamenty, bez tego Twój biznes NIE uda się - gwarantuję Ci to. Ale jest też dobra wieść. Nie będziesz musiał tworzyć opasłych biznesplanów - ja też takiego nie mam. Wystarczy zrozumieć kilka krytycznych elementów.

MODUŁ 2: Jak tworzyć Produkty Informacyjne?

Z tego modułu nauczysz się:
  1. Jak zwiększyć Twoją szansę, aby zarobić duże pieniądze przez odpowiedni wybór niszy tematycznej, nawet jeśli nie masz jeszcze popularnej strony ani dużej listy adresowej?
  2. Jak ustalić tematykę i problematykę produktu, które zagwarantuje zainteresowanie Klientów poprzez przeprowadzenie badań oczekiwań i problemów Klientów za darmo albo przy minimalnych kosztach?
  3. Jak zdobyć wiedzę ekspercką samodzielnie lub od doświadczonego trenera w możliwie najkrótszym czasie?
  4. Jak zaistnieć na rynku tworząc merytorycznie i technicznie porywający produkt nawet jeśli dzisiaj nie masz umiejętności technicznych ani pieniędzy na zatrudnienie profesjonalnej ekipy?
  5. Jak ustalić cenę produktu, która da Ci zainteresowanie Klientów, zainteresowanie potencjalnych partnerów oraz odpowiedni zysk?
  6. Jak nazwać produkt, aby sama nazwa sprzedawała?

MODUŁ 3: Skuteczna i Użyteczna Strony WWW

Każdy e-biznes z prawdziwego zdarzenia opiera się o stronę www. Dla niektórych ma znaczenie kluczowe, dla innych marginalne. Jeśli oddanie stworzenia Twojej strony grafikowi lub zrobienie jej samemu bez wcześniejszego marketingowego wyszkolenia, to jak pływanie łódką ze spuszczoną kotwicą. 90% Twojej energii idzie na marne.

MODUŁ 4: Master Copywriter - Jak tworzyć perswazyjne komunikaty?

Pisanie ofert i reklam to umiejętność, której zawdzięczam większą część mojego sukcesu. Musiałbyś wynająć copywritera liczącego sobie po kilka tysięcy złotych za 1 ofertę, aby trafić na osobę, która może dorównać wiarygnodnością i entuzjazmem Tobie. Tak, TY jesteś najlepszym copywriterem dla Twojego e-biznesu.
Nie umiesz pisać? To nie problem. Jestem uważany za jednego z najskuteczniejszych w Polsce i jednego z kilku najlepszych trenerów copywritingu. Mój styl pisania jest tak skuteczny i popularny, że nazwano go w Polsce moim nazwiskiem mimo iż jest to styl rozwijany od ponad 100 lat! Nauczę Cię Puszczenie oczka

MODUŁ 5: Budowanie Listy Adresowej

Lista adresowa to ZŁOTO INTERNETU. Posiadając dużą i aktywną listę adresową możesz zrezygnować z płatnej reklamy, bo będzie to Twoje niewyczerpane źródło pieniędzy. Ja mam ogromną listę i czerpię z niej więcej pieniędzy każdego roku niż większość osób zarabia latami. A najlepsze jest to, że praktyczie nic za to nie płacę.

Pokażę Ci dokładnie te same metody budowania takiej listy, jakie ja stosowałem i stosuję. To prostsze niż myślisz.

MODUŁ 6: Profesjonalny E-Mail Marketer

Wysyłanie maili reklamowych to od wielu lat i cały czas najskuteczniejsza kosztowo metoda zarabiania w Internecie. Nic nie może równać się e-mail marketingiem... o ile wysyłasz maile do swojej bazy, o czym jest moduł 3. Stosuję e-mail marketing na najwyższym światowym poziomie od samoego początku, gdy w Polsce nie było żadnych systemów e-mail marketingu.

Zresztą sam stworzyłem najpopularniejszy system e-mail marketingowy w Polsce - impleBOT - dzięki czemu wiem z pierwszej ręki, co działa, a co nie.

MODUŁ 7: Promocja i Pozycjonowanie w Wyszukiwarkach

Każdy biznes musi się promować, większość powinna się reklamować. Ponieważ zaczynałem bez pieniędzy i doświadczenia, w czasach, gdy reklama w Internecie nie była tak dostępna jak dzisiaj, nauczyłem się promować swoje e-biznesy za darmo albo za pół darmo.

MODUŁ 8: Płatna Reklama

Poświęciłem mnóstwo pieniędzy na zgłębienie najlepszych technik i strategii reklamowania się w Google AdWords, dzięki czemu niektórzy moi Klienci są dzisiaj znacznie bogatsi Puszczenie oczka

MODUŁ 9: Strategia Mocnego Uderzenia

Na pewno słyszałeś o wielkich kampaniach promocyjnych w Internecie, które ich autorom generowało od 50 do 200 tysięcy złotych w 2-4 tygodnii?

Byłem pierwszym, który w Polsce zastosował tę strategię - znaną również jako Product Launch. Sam przeprowadziłem, albo brałem udział w wielu z największych tego typu kampanii od 2008 r.

W tym module wykładam na stół całą moją wiedzę i doświadczenie w kreowaniu tego typu kampanii, abyś Ty mógł je również wykonać.

Najbardziej nieudane kampanie tego typu generowały mi kilkanaście tysięcy złotych sprzedaży.

MODUŁ 10: Niewidzialne Techniki Sprzedaży

Konkurencja widzi wszystko i wszystko, co działa, kopiuje. Im więcej i łatwiej zarabiasz, tym więcej masz konkurencji. Dlatego kilka lat temu zacząłem zgłębiać najbardziej zaawansowane strategie sprzedażowe wynalezione przez marketerów z całego świata.

Te techniki i strategie się NIEWIDZIALNE, ponieważ konkurencja nie jest w stanie ustalić, co tak naprawdę przynosi Ci najwięcej zysku.

Dzięki tym strategiom udało mi się całkowicie ukryć strukturę swoich dochodów i metody generowania zysków. Dzięki temu konkurencja myśli, że mój biznes się kończy, gdy tak naprawdę nabiera rozpędu.

Na sukces w e-biznesie składa się powyższe 10 zagadnień - każdemu z nich poświęciłem osobny moduł w kursie. Każdy moduł to właściwie osobny kurs, a całość to pełen program szkoleniowy.

Ile wyniesie Cię inwestycja w kurs, który pomoże Ci zarobić dodatkowy MILION w czasie krótszym niż 5 lat?

Dołącz do AKADEMII IMPLE teraz!

Sprawdź warianty cenowe

Kliknij na przycisk powyżej, aby przejść do formularza