Jak stworzyć E-Biznes Skazany na Sukces?

Majewski Business Consulting BIO

Jako nasz klient  otrzymasz wiedzę i narzędzia  do rozwijania każdego rodzaju e-biznesu, z nastawienie

Nagranie z godzinnej konferencji on-line, podczas której Piotr Majewski powiedział, jak ruszyć w końcu z własnym e-biznesem i zagwarantować sobie sukces na długie lata...

Najważniejsze, aby mieć dobry pomysł na biznes. Prawda? NIEPRAWDA!

Jeśli nie możesz ruszyć z własnym e-biznesem, bo szukasz pomysłu na właściwy produkt lub usługę. Jeśli rozwijasz już swój produkt lub usługę i idzie Ci opornie... mam dla Ciebie złą wiadomość.

Możesz przestać. I tak Ci się nie uda. Dlaczego tak brutalnie? Bo to, co robisz jest przepisem na porażkę.

A teraz wyobraź sobie, że budujesz e-biznes, który trwa, rozwija się i gwarantuje Ci, że niezależnie od powodzenia Twoich produktów zawsze będziesz zarabiał. Możesz nawet nie mieć żadnych własnych produktów, a i tak będziesz zarabiał. Tak wygląda Biznes Skazany Na Sukces.

Co to znaczy Skazany Na Sukces? 

To znaczy, że ja swój biznes mogłem brzydko mówiąc olać na pół roku i nie upadł, mogłem doprowadzić go na skraj bankructwa i nie upadł, od 2002 roku sprzedaję najróżniejsze produkty i usługi i nie upadł.

Nie ma biznesów niezniszczalnych, ale są takie, które zniszczyć jest bardzo trudno. Taki trwały biznes nie tylko stabilnie rośnie, ale daje Tobie i Twojej rodzinie wieloletnie bezpieczeństwo finansowe. A to jest więcej warte niż chwilowy zastrzyk pieniędzy.

Kilkanaście lat temu odkryłem przypadkiem 3 kroki...

Te 3 kroki pomogły mi zbudować Biznes Skazany Na Sukces - praktycznie niezniszczalny. Wspomniane 3 kroki należy wykonać ZANIM zaczniesz wdrażać swój produkt, usługę czy generalnie pomysł na e-biznes, jakikolwiek by on nie był. Jeśli tego nie zrobisz, masz 95% szansy na to, że poniesiesz klęskę - tak mówią statystyki i moje 15 letnie  doświadczenie z pracy z przedsiębiorcami takimi, jak Ty.

W trakcie tego krótkiego, ale bardzo konkretnego kursy on-line (VOD) powiem Ci, jak to zrobiłem - wbrew pozorom jest to bardzo proste... gdy już znasz sekret.

W trakcie tego kursu dowiesz się:

Jakie 3 proste kroki, których zapewne nie wykonałeś, trzeba wykonać, aby Twój e-biznes miał GWARANCJĘ sukcesu?


pozdrawiam, 
Piotr Majewski
Piotr Majewski
twórca Ekademia.pl, autor bestsellera "Czas na e-biznes"
ojciec chrzestny marketingu internetowego w Polsce z 15 letnim doświadczeniem

P.S. Nic nie ryzykujesz. Chroni Cię 30dniowa gwarancja satysfakcji. Jeśli z jakiegoś powodu po szkoleniu uznasz, że nie była to dla Ciebie właściwa inwestycja, napisz do nas na biuro@majewskibc.pl, a zwrócimy Ci pieniądze.

   

Dołącz do Jak stworzyć E-Biznes Skazany na Sukces? teraz!

Uzyskaj dostęp za 47.00 PLN

Kliknij na przycisk powyżej, aby przejść do formularza