"Zarabianie na wiedzy" - 19h wykładów, które pokażą Ci jak zarabiać przez Internet

Jak zacząć zarabiać na wiedzy?

W trakcie kursu "Zarabianie na wiedzy"

 1. Dowiesz się, jak znaleźć idealną dla Ciebie niszę, która pozwoli Ci zarabiać na szkoleniach.

  Najwięcej zarabiają trenerzy, którzy specjalizują się w wąskich zagadnieniach, ponieważ są dzięki temu wiarygodni dla swoich klientów. Problem w tym, że dobrą niszę trudno wybrać, jeśli nie korzystasz z odpowiednich narzędzi.

  A są w internecie darmowe narzędzia, które powiedzą Ci dokładnie, jakim zagadnieniem się zająć, jakie jest zainteresowanie w tym temacie i czy rośnie ono czy maleje.

 2. Dowiesz się, jak zdobyć wartościową wiedzę za darmo lub za niewielkie pieniądze, która pozwoli Ci zarabiać na szkoleniach.

  Jeśli nie jesteś jeszcze ekspertem w jakiejś dziedzinie i tak możesz zarabiać ucząc ludzi - wystarczy, że poświęcisz czas na zgromadzenie wartościowej wiedzy z wielu źródeł, a następnie przekażesz swoim klientom to, co według Ciebie jest najważniejsze - samą esencję.

  Nie obiecuję Ci, że będzie szybko i łatwo, ale obiecuję Ci, że jeśli masz w sobie pasję uczenia się i innych i się jej poświęcisz, zaczniesz zarabiać.

 3. Dowiesz się, jak profesjonalnie streścić całą książkę na 1 stronie w taki sposób, aby samo streszczenie było więcej warte, niż cała książka.

  Czy wiedziałeś, że czytając książkę jesteś w stanie zapamiętać z niej nie więcej niż 30%... chyba, że streścisz ją w odpowiedni sposób na jednej, maksymalnie kilku stronach.

  Dzięki takiemu streszczeniu będziesz mógł przypomnieć sobie wszystko, o czym przeczytałeś w kilkanaście minut.

  To jest jeden z sekretów mojego sukcesu, który pozwala mi w błyskawicznym tempie tworzyć nowe produkty szkoleniowe.

 4. Dowiesz się, jak zaprojektować kurs internetowy, za który ludzie będą chcieli płacić.

  Nie jest sztuką przygotowanie kursu internetowego - wkrótce sam się o tym przekonasz - sztuką jest przygotowanie takiego kursu, za którego ludzie będą chcieli zapłacić.

 5. Utworzysz pierwszą stronę www promującą szkolenie.

  Tworzenie serwisów www jest dosyć trudne i czasochłonne... chyba, że robisz tylko tyle ile jest konieczne. Wbrew pozorom w tym biznesie nie potrzebujesz rozbudowanej i skomplikowanej strony, wystarczy, że...

 6. Zapoczątkujesz tworzenie listy adresowej potencjalnych Klientów.

  Czy wiesz, że lista adresowa odpowiednich osób gwarantuje dochody niezależnie od sytuacji na rynku i bez wydawania grosza na reklamę?

  Dobra lista adresowa daje średnio na rok nawet 10 zł z każdej osoby na tej liście.

  Wyobraź sobie, że lista kilku tysięcy osób, którą zbudujesz stosunkowo łatwo, może dać Ci każdego roku kilkadziesiąt tysięcy złotych! Co roku!

 7. Dowiesz się, jak promować za darmo Twoje kursy i szkolenia.

  Zanim zaczniesz się reklamować za pieniądze, warto najpierw wykorzystać bardzo skuteczne, darmowe metody promocji, które zdobędą Ci pierwszych klientów.

 8. Dowiesz się, jak skutecznie reklamować Twoje kursy i szkolenia.

  Czy wiesz, że możesz się skutecznie reklamować z Google mając nawet kilkaset złotych na reklamę?

  Powiem Ci, jakich kardynalnych zasad trzeba się trzymać, aby reklama w Google się opłacała.

 9. Dowiesz się, jak tanio zorganizować szkolenie stacjonarne.

  Organizowałem szkolenia i konferencje od 10 do 430 osób w hotelach i ośrodkach szkoleniowych. Ponieważ często były to imprezy tanie i bardzo tanie, nauczyłem się organizować nawet duże i bardzo dobrze ocenianie szkolenia i konferencje za śmieszne pieniądze. Przekażę Ci moje sekrety.

 10. Utworzysz i prawidłowo skonfigurujesz firmy szkoleniowej na Ekademia.pl.

 11. Utworzysz swoje pierwsze kursy internetowe na Ekademia.pl z wykorzystaniem najciekawszych technologii. Pokażę Ci, krok po kroku, jak na Ekademii sprzedać e-booka, kurs internetowy, kurs na żywo, szkolenie stacjonarne czy serwis abonamentowy.
Po kursie będziesz miał umiejętności, które pozwolą Ci zbudować e-biznes polegający na odpłatnym dzieleniu się zdobytą za darmo lub za niewielkie pieniądze wiedzą. Tego rodzaju e-biznes prowadzony rzetelnie przez kilka lat zbuduje Ci opinię eksperta, która pozwoli Ci zarabiać jeszcze więcej.

Ale to nie wszystko...

 1. BONUS: Poznasz podstawy i strategie reklamy w Google AdWords

  Google AdWords to największą i najbardziej dostępna dla małych firm sieć płatnej reklamy. Już za niewielkie pieniądze możesz reklamować swoje kursy i szkolenia w wyszukiwarce Google i na stronach z nią współpracujących. Dowiesz się, jak skutecznie reklamować się w Google AdWords i jak unikać kosztownych błędów.

  WARTOŚĆ: 197 zł

 2. BONUS: VIDEO poradniki uczące korzystania z niezbędnych w tym biznesie narzędzi

  Zdaję sobie sprawę z tego, że możesz nie być techno-geekiem (jeśli nie rozumiesz tego pojęcia, to nim nie jesteś) i natychmiast łapać, jak obsługiwać najróżniejsze narzędzia i serwisy www.

  Ten biznes wymaga korzystania z całego szeregu najróżniejszych programów i usług internetowych. Wiele z nich jest bardzo prostych, ale trzeba umieć z nich korzystać, aby osiągnąć doskonałe efekty.

  Dlatego otrzymasz ode mnie szereg filmów video nt. obsługi tych narzędzi.

  WARTOŚĆ: 297 zł
Razem otrzymasz bonusy warte 494 zł.

Jak będzie wyglądał ten kurs?

Kurs będzie składał się z wykładów przeplatanych praktycznymi ćwiczeniami.

OD RAZU po opłaceniu udziału w kursie otrzymasz na 365 dni:

 1. dostęp VOD do 6 godzin i 39 minut wykładów, które pokażą Ci od samego początku, po zaawansowane strategie, jak zbudować e-biznes oparty na sprzedaży wiedzy - nawet, jeśli jej jeszcze nie masz.
 2. dostęp VOD do około 9 godzin poradników video, które pokażą Ci, jak zrobić to, czego nauczyłeś się z wykładów.
 3. dostęp VOD do około 3 godzin bonusowych wykładów, które rozszerzą Twoją wiedzą o skuteczne reklamowanie się w Google AdWords.
Wszystkie nagrania możesz wielokrotnie oglądać na Ekademii przez cały czas trwania kursu.

Opinie uczestników poprzednich edycji:

To bardzo intensywny kurs, odkrywający w zasadzie cały system sprawnego działania firmy na rynku.
Ewa Masłowska

Szkolenie warte uwagi, swietnie prowadzone, wiedza sama wchodzi do głowy . Otrzymasz mnóstwo cennych informacji. Gorąco polecam.
Karol Rybiński

Genialne! Sam pomysł szkoleń przez Internet to jest coś, czym warto się zająć bo ten temat dopiero się rozwija i ma przed sobą, by tak rzec, "świetlaną" przyszłość.
Barbara Kowalik

Od kilku dobrych lat zajmuję się e-learningiem kierując projektami e-learningowymi i projektując kursy. Nie wiedziałem jednak, że mimo tego, tyle się od ciebie Piotrze nauczę
Janusz Lenkiewicz

Myślałem, że już dużo wiem, ale okazało się, że moja wiedza to tylko około 10% wiedzy którą przekazał na kursie Piotr
Bogusław Nowak

Szkolenie było bardzo praktyczne i konkretne, ogromna większość do wdrożenia od razu w swoim biznesie. Do tego bardzo dużo informacji i wskazówek, których nie można znaleźć nigdzie indziej wynikających bezpośrednio z doświadczenia biznesowego Piotra. Polecam.
Piotr Marcisz

W zalewie internetowego chłamu kursy Piotra Majewskiego wyróżniają się bogatą i konkretną treścią.
Zbyszek B

Zapisz się na kurs (gwarantuję satysfakcję):

pozdrawiam,

Piotr Majewski
autor zbyt wielu serwisów, by je tutaj wymieniać.
więcej o mnie.

P.S. Przypominam. Nauczę Cię, jak zbudować bardzo dochodowy e-biznes na lata, a nie zarobić trochę pieniędzy w krótkim czasie.

 


Zapisy wstrzymane