Prawa Autorskie

Copyright © 2000-2023 Piotr Majewski.

Dokumenty, grafiki, skrypty i inne pliki tworzące serwisy
CzasNaE-Biznes,
Ekademia.pl,
impleBOT.pl,
impleSITE.pl,
cnebPoints,
Polskie Forum E-Biznesu,
Internetowy Milioner,

są własnością Piotra Majewskiego o ile nie zostały oznaczone inaczej.

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli, chyba że są oznaczone jako "COPY FREE" lub "BEZ OGRANICZEŃ".

Zawartość ww. stron, oraz innych publikacji autorstwa Piotra Majewskiego podlega prawom autorskim Piotra Majewskiego.

Prawa autorskie artykułów należą do ich autorów. Piotr Majewski zezwala na kopiowanie dokumentów publikowanych przez Piotra Majewskiego na tej stronie tylko w celach prywatnych.

Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione, chyba że zostało inaczej uzgodnione z Piotrem Majewskim.

Piotr Majewski zezwala na rozpowszechnianie zawartości tylko tych stron, które zawierają odpowiednie zezwolenie w ich treści pod warunkiem, że kopiujący będzie przestrzegał zaleceń podanych razem z zezwoleniem.

Pojedyncze dokumenty publikowane przez Piotra Majewskiego w World Wide Web mogą zawierać inne notki o prawach autorskich związane z tymi dokumentami.

Zapisz się na webinar

Poznaj unikalny model CAPS^2, który pomoże Ci sprzedawać więcej, pracować z lepszymi Klientami, zatrudniać lepszych pracowników i mniej się stresować.

Najbliższy webinar: środa, 29 marca, 11:00:00 - będzie nagranie dla zarejestrowanych

Zapisz się

Zapisz się na webinar, który pokaże Ci KONKRETNY SCHEMAT budowania lepszego biznesu

Najbliższy webinar: środa, 29 marca, 11:00:00 - będzie nagranie dla zarejestrowanych
Misja CzasNaE-Biznes

CzasNaE-Biznes od 2000 roku pomaga ekspertom budować biznesy wokół ich wiedzy z wykorzystaniem marketingu internetowego.