CzasNaE-Biznes

CzasNaE-Biznes

CzasNaE-Biznes Blog

CzasNaE-Biznes

Podziękowania, życzenia i dobra rada dla moich Klientów, Czytelników, Partnerów i Współpracowników.

CzasNaE-Biznes

Przełom roku to doskonały moment na przemyślenie swojego biznesu i strategii - o ile jakąś masz. Najważniejszym elementem decydującym o Twojej strategii jest decyzja, jaki typ biznesu prowadzisz. Na pewną ją podjąłeś… chociaż jest duża szansa, że nieświadomie.

CzasNaE-Biznes

Zobaczcie to video. Pokazuje doskonale, jak wykorzystano w procesie promocji/sprzedaży 2 środkowe elementy mojej metody 4PRO zaprezentowanej na MtC...

CzasNaE-Biznes

Jak skalować biznes SaaS aż do wejścia na giełdę, jak rozliczać się z Klientami - na procent czy abonament? Jak i czy rozliczać wdrożenie?

CzasNaE-Biznes

Wracam właśnie pociągiem z bardzo ciekawego spotkania. Podróż w jedną i drugą stronę trwa ponad 5h, więc wykorzystałem ten czas na ponowne przesłuchanie...

CzasNaE-Biznes

Po oszacowaniu w oparciu o budżet, ale jednak "na oko" ceny szkolenia oraz strategii podwyżek trzeba zweryfikować, czy mieliśmy rację. Robienie biznesu "na oko" to proszenie się o problemy. Są 3 metody, aby zweryfikować nasze założenia co do ceny.

CzasNaE-Biznes

Właściwie dobrana cena potrafi zdecydować o sukcesie lub porażce produktu. Ze szkoleniami i produktami informacyjnymi jest tak samo. Właściwy dobór ceny jest bardzo ważny przy każdym produkcie informacyjnym… ale przy szkoleniach na żywo wręcz krytyczny.

CzasNaE-Biznes

Jak dwóch studentów, których nie było nawet stać na serwer zbudowało dochodowy(!) biznes warty 45 milionów złotych? Podczas 1 części rozmowy z Pawłem Fornalskim dowiesz się jak desperacja, wytrwałość, szczęście i pivot dały początek biznesu wartego 45 mln złotych?

CzasNaE-Biznes

Niech zgadnę. Nienawidzisz zmiany. Zniesiesz najgorszy ból, najgorsze niewygody byle tylko nic nie zmienić. Gdybyś spytał najbliższe mi osoby, co robię najczęściej, usłyszałbyś - "Piotr ciągle coś zmienia, a najczęściej biura" Puszczenie oczka Od 2008 r. miałem 6 różnych biur - w tym jedno 2 razy. Dlaczego ciągle coś zmieniam?

CzasNaE-Biznes
Oto SKRÓT tego, czego będziesz się uczyć na MAKE the CHANGE. W każdym z tych modułów poznasz model działania INNY niż jest to powszechnie znane i stosowane. Z jakiegoś powodu tylko kilka procent ludzi żyje w dostatku - tj. ma pieniądze, czas i zadowolenie z życia - jest tak, ponieważ robimy nasz biznes INACZEJ. pokaż więcej...

 Blog  Memos