Pomagam małym i średnim przedsiębiorcom zwiększyć sprzedaż i zbudować biznes marzeń. Robię to, ponieważ wierzę, że źródłem wszystkich istotnych…

Piotr Majewski

OSTRZEŻENIE: Jeśli nie zamierzasz przeczytać całości ZE ZROZUMIENIEM, nie czytaj wcale - ośmieszysz się.

Piotr Majewski

Pewien młody człowiek postanowił, że osiągnie taką sławę i zdobędzie tyle pieniędzy, aby poślubić najpiękniejszą kobietę w kraju. Zanim opuścił dom, ojciec podarował mu znaczny majątek i rzekł do niego:

Piotr Majewski

Uczestnicy mojego szkolenia też myśleli, że to jest łatwe pytanie. Ale tak jak wielu z nich, możesz być w dużym błędzie. Ten błąd może Cię kiedyś sporo kosztować, gdy będziesz chciał firmę sprzedać lub pozyskać inwestora.

Piotr Majewski

Od 2000 roku* promowałem swoimi artykułami, filmami, szkoleniami i kursami podejście do biznesu racjonalne, etyczne i polegające na tworzeniu realnej wartości. W tym samym czasie z powodów czysto marketingowych niektóre swoje produkty nazywałem w taki sposób, aby zwrócić uwagę również tych osób, które nie doceniają takiego podejścia.

Piotr Majewski

Polska jest już jednym z najlepszych krajów w Europie w piłkę. I chociaż boli, że nie pierwszym, to jednak zrobiliśmy kolosalny skok do przodu w ostatnich latach. Tylko jedna rzecz stoi na przeszkodzie, abyśmy za kilka lat byli w Europie również jednym z najbogatszych krajów.

Piotr Majewski

Już w ten weekend koniec pierwszego i początek drugiego ważnego etapu. Dokładnie 2 lata temu zadeklarowałem, że przez 2 kolejne lata będę prowadził szkolenia MAKE the CHANGE - to był potrzebny (momentami bardzo kosztowny) element ZNACZNIE większego planu.

Piotr Majewski
Nie znam przedsiębiorcy, który na dłuższą metę potrafi robić skutecznie to, czego nie lubi. Znam ludzi, którzy to potrafią, ale są to pracownicy etatowi. Pracownik etatowy może robić swoją pracę bez pasji, nie lubić jej, a firma nadal może dobrze funkcjonować. Od tego są procedury. Ale nie przedsiębiorca. Nie utrzymasz pokaż więcej...
Piotr Majewski

Strategia biznesowa to jedno z tych mało podniecających określeń, które odsiewa ziarno od plew pozostawiając w długim terminie na polu walki tylko te firmy, które strategię mają. Innym taki słowem jest systematyczność, ale o tym innym razem.

Piotr Majewski

Twoje cele zwykle nie inspirują pracowników, ani partnerów. Czasami widzą oni w Twoim celu szansę dla siebie i wtedy Ci pomagają, ale za konkretne pieniądze. Ale co zrobić, aby ludzie chcieli Ci pomóc nie pytając się od razu o pieniądze?

Piotr Majewski

Po kilkunastu latach uczenia biznesu zauważyłem, że wielu przedsiębiorców przywiązuje zbyt dużą uwagę do niektórych zagadnień, zaniedbując inne. Działając w ten sposób Twój biznes nie urośnie a już na pewno nie przetrwa lat i dekad.

Piotr Majewski

Stworzył pierwszą polską firmę zajmującą się kompleksowymi instalacjami inteligentnych domów. Z biznesu, który wymagał jego osobistej obecności w przypadku każdego Klienta zbudował biznes automatyczny, który pozwala mu większość roku spędzać na podróżach.

Piotr Majewski

Należy do ekskluzywnego grona najlepszych z najlepszych (Top Of The Table) prestiżowej organizacji MDRT zrzeszającej najlepszych agentów ubezpieczeniowo finansowych na świecie... i osiągnął to jako jedyny Polak i jako jeden z niewielu na świecie BEZ jeżdżenia i dzwonienia po Klientach. Jak?

Piotr Majewski

Gdy w 2000 r. zaczynałem swoją działalność, nie miałem firmy. Miałem 17 lat i nawet nie mogłem jej mieć. Na szczęście mój tata miał firmę i to on rozliczał wszystkie dochody przez pierwsze 2 lata.

Piotr Majewski
Jest środa, dzień w którym możemy korzystać z laboratorium komputerowego. Buuuu, tu ti tu ti, szszszszszszsz - odgłos łączącego się modemu jest jak zaklęcie, które otwiera drzwi do innego świata. Udało się. Mam tylko 45 minut - mało czasu - każda strona ładuje się niemiłosiernie długo - obrazki wyłączone, interesuje pokaż więcej...
Piotr Majewski

W branży, w której wielu graczy (delikatnie to ujmując) podkoloryzuje swoje wyniki i swoje życie byle tylko sprzedać więcej, bardzo trudno jest pozostać wiernym zasadom, które wyniosłem z domu...

Piotr Majewski

Podczas ostatniego webinaru dosyć uciążliwe okazało się sięganie na koniec stołu do iPada. Postanowiłem więc zakupić do studio uchwyt, który można zamocować na statywie...

Piotr Majewski

W każdej branży są liderzy i cała reszta. Liderzy wiedzą coś, czego nie wie cała reszta i dzięki temu niszczą konkurencję stosując marketing, na który NIKOGO innego nie stać.

Piotr Majewski

Dzisiejszy rynek przypomina wyścig zbrojeń. Cokolwiek byś nie zrobił, Twoja konkurencja to skopiuje, albo przypuści kontratak.Każda typowa technika, każda typowa strategia i promocja zostają natychmiast skopiowane, a ich siła zniwelowana przez konkurencję. Zamiast działać tak, jak wszyscy, stosuj strategię Sił Powietrznych USA... i Jamesa Bonda.

Piotr Majewski

Dlaczego ludzie nie odnoszą sukcesu po szkoleniach motywacyjnych? Oto dlaczego...

Piotr Majewski

W tym nagraniu pokażę Ci, jak prosto, szybko i skutecznie poprawić kolory nagrania video za pomocą dostępnego na komputery Apple programu FInal Cut Pro X