Pomagam małym i średnim przedsiębiorcom zwiększyć sprzedaż i zbudować biznes marzeń. Robię to, ponieważ wierzę, że źródłem wszystkich istotnych…

Piotr Majewski

IBM, TVN, CNEB - jakie zasady rządzą skrótowcami? Jak tworzyć marki z monogramów? Czy monogram/skrótowiec to doby pomysł na nazwę produktu, firmy lub serwisu www?

Piotr Majewski

Jak zacząć zarabiać na wiedzy? Oto 10 konkretnych kroków

Piotr Majewski
Takie widoki były dzisiaj podczas próby do szkolenia online, na które zapraszam dzisiaj o 20:00 Techniczny Czwartek: www.ekademia.pl/kurs/Te...

To będzie pierwsza transmisja na żywo z nowego studio. Polecam też nagranie z poprzedniego spotkania: www.ekademia.pl/kurs/e-...

W całym studio unoszą się opary olejków eterycznych z maści, którą nacieram kark, który mi totalnie zesztywniał
pokaż więcej...
Piotr Majewski

Nie ważne ile bym nie zarobił, zawsze zadawałem sobie pytanie: Czy ja osiągnąłem sukces? Ile muszę zarobić, aby uznać, że osiągnąłem sukces?

Piotr Majewski

Pojawił się ciekawy komentarz do mojego ostatniego artykułu o dotacjach 8.1 i tych z Urzędu Pracy. Postanowiłem nieco zmienić swoją propozycję...

Piotr Majewski

Pisanie tego artykułu przychodzi mi z trudem, bo jestem rodowitym gdańszczaninem (choć moje i Agnieszki serce należy też do Sopotu).

Piotr Majewski

Na początku października zeszłego roku otrzymałem kolejny e-mail przekonujący mnie do tego, żebym w ofercie CNEB podarował sobie "lanie wody". Postanowiłem sprawdzić, ile sensu jest w tej radzie.

Piotr Majewski

Copywriting jest niezwykle ważnym elementem sukcesu każdej firmy.

Piotr Majewski

Czy oglądałeś albo wiesz cokolwiek o serialu „Lost” czyli „Zagubieni”?

Generalnie nie da się opowiedzieć historii tego serialu, bo jest tak zamotany, że do końca nie wiadomo o co chodzi… W największym skrócie na nie do końca zwykłej wyspie rozbił się samolot.

Piotr Majewski

Jestem zaniepokojony. Zaniepokojony tym, co zaraz zrobię i ewnetualnymi konsekwencjami. Z drugiej strony czuję dziwny spokój. Paradoks?