Krótka piłka.
 
Nie ma sukcesu bez sprzedaży.
 
Nie ma sprzedaży bez Klientów.
 
Nie ma Klientów bez ruchu (odwiedzających) na stronie.
 
Możesz kombinować, robić genialne oferty, cudowne produkty, ale jeśli nikt tego nie zobaczy, nikt też nie kupi.
 
Widzę generalnie 2 podejścia do generowania ruchu.
 
PODEJŚCIE 1:
 
Partnerzy, którzy ruch mają i wysyłają go do nas oraz content marketing (produkowanie treści), który ściąga naturalny ruch z wyszukiwarek.
 
WADY:
Pracochłonna i długotrwała metoda zdobywania ruchu. Duże i trwałe efekty zobaczysz po kilku miesiącach.
 
ZALETY:
Za nic nie płacisz z góry bo ruch masz za darmo albo za prowizję od sprzedaży. Ale za to taki ruch jest stabilny i wymaga mniej pracy przy zarządzaniu nim... chociaż na dłuższą metę NIE jest on automatyczny. Żaden nie jest.
 
Ja od zawsze stosowałem to podejście.
 
PODEJŚCIE 2:
 
Płatna reklama oraz dodatkowo aktywne pozycjonowanie serwisu z użyciem treści pisanych na zamówienie.
 
WADY: 
Kosztuje. Musisz wyłożyć pieniądze, nawet jeśli nie będzie efektu. Wymaga codziennego monitorowania i poprawiania. Równie pracochłonny, ale w inny sposób - mniej tworzysz, więcej zarządzasz.
 
ZALETY:
Szybsze efekty - początkujący może potrzebować tylko kilku tygodnii, aby się w całości wdrożyć. Zależy w większym stopniu od nas, możemy go generować wtedy, kiedy jest nam potrzebny. Skuteczniejszy przy tematach, których ludzie nie szukają aktywnie w wyszukiwarkach.
 
To drugie podejście od zawsze stosuje Adrian Kołodziej, którego najnowszy kurs: "Strategie Ruchu" zdradza sekrety jego metod pozyskiwania ruchu za pieniądze w ogromnych ilościach.
 
Sprzedaż kursu Adriana zakończy się we wtorek o 23:59 i Adrian zapowiada, że nie zamierza jej ponawiać.
 
Obejrzałem ten kurs przy okazji jego wdrażania na Ekademii i uważam, że powinieneś go przejść i stosować rady Adriana... ja też powinienem i wiele wskazuje na to, że będę.
 
Długi czas namawiałem Adriana na zrobienie takiego kursu (zresztą nie ja jeden). Skorzystaj z tej okazji.
 
Adrian dawno nie sprzedawał kursów marketingowych i początkowo chciał sprzedawać "Strategie Ruchu" za 997 zł. Przekonałem go, że w dzisiejszych czasach cena 497 zł będzie lepsza dla naszych Klientów... i za tyle kupisz ten kurs tutaj.
 
P.S. W środę o 18:00 ogłoszę start projektu "KOD: Sprzedaż w Internecie", który całkowicie zmieni sposób kupowania wiedzy. Gdy zdecydujesz się na kurs Adriana, otrzymasz wartościowy bonus na dostęp do zasobów tego projektu (a jest to na razie ok. 50 godzin wykładów).
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 975 czytelników