Kilka przecieków nt. Targów E-Biznesu 2008

piątek, 18 lipiec 08, 22:20

Termin: 8-9 listopada 2008

Miejsce: Warszawa

Będzie duża konferencja, na którą zaproszę najlepszych wykładowców i upewnię się, że (tak, jak podczas II OKEBI, a nawet bardziej) będą to wykłady bardzo profesjonalne i pozbawione autopromocji, na którą miejsce będzie podczas...

... targów. Będą targi i to nie byle jakie. Przewidywana przestrzeń targowa to... 3000 metrów kwadratowych (czyli 7 razy więcej niż największa sala, mieszcząca 500 osób z II OKEBI).

Podczas Targów E-Biznesu będzie można porozmawiać z wieloma małymi i średnimi firmami, które mają ciekawe usługi i produkty - postaramy się, aby koszt uczestnictwa był znacznie niższy niż podczas typowych targów. Moim celem jest pomoc małym i średnim firmom (wystawcom) w dotarciu do klientów i małym i średnim firmom (klientom) w dotarciu do produktów i usług, na które je stać.

Duże firmy też zaprosimy, ale nie pozwolimy im zająć połowy hali tylko dlatego, że ich stać. Robię te Targi aby pomóc przede wszystkim małym firmom, takim, jak moja własna.

Będą najprawdopodobniej 2 sale w których wystawcy będą mogli organizować godzinne warsztaty z obsługi swoich produktów i usług.

I... to tyle na razie.
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 144 czytelników