8 opłaconych, 7 nieopłaconych

piątek, 25 styczeń 08, 08:00

Jest piątek rano, 4 dni po rozpoczęciu sprzedaży a udział w Internetowym Milionerze opłaciło już 8 osób. Jest jeszcze 7 zamiówień nieopłaconych. Czuję, że będzie dobrze. Do końca stycznia na pewno jeszcze kilka miejsc się sprzeda - może przekroczę 15 - połowę liczby osób, na jaką liczę. Będę miał jeszcze miesiąc czasu na promocję.

Na pewno się uda ;).

Mam też wyniki follow-upu sprzed kilku dni - tego wysłanego do 1000 osób, które kliknęły na linki w mailingu wysłanym dzień wcześniej.

8% kliknęło - mniej więcej po tyle samo kliknięć w pierwszy i drugi link. Czy to dużo? Nie mam zdania. Na pewno nie jest to bardzo dużo. Trzeba jednak wziąć pod uwagę fakt, że mailing ten wysłałem do osób, które dzień wcześniej dostały mailing na ten sam temat i wtedy kliknęły na linki. Z jednej strony były to osoby zainteresowane. Z drugiej osoby, które już wyrobiły sobie zdanie.

Jest dobrze. Nie ma co narzekać.

I ciekawostka. Wskaźnik Open Rate wyniósł 35%, co jest bardzo wysoką liczbą biorąc pod uwagę fakt, jak bardzo ten wskaźnik jest zaniżony - zobacz więcej informacji na temat wskaźnika Open Rate.

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 859 czytelników