Właśnie skończyłem pisać ofertę i czuję, że niewiele mogę zmienić mimo iż zajęło mi to tylko kilka godzin. Nawet nie czuję zmęczenia a jest środek nocy ;)

Jestem tak tym wszystkim podniecony, że ofertę od razu pisałem w edytorze opisu kursu w Ekademii Uśmiech. Kurs zaraz będzie w sprzedaży na stronie http://www.ekademia.pl/serwis/internetowymilioner.

Przyznam bez bicia, że nie mam trochę pomysłu, jak to wszystko sformatować, więc zdecydowałem się na Courier - wygląda najlepiej biorąc pod uwagę planowany czarny nagłówek - probówałem na Ekademii zrobić czarne tło, ale miałbym trochę za dużo roboty ze stylami, żeby wszystko jakoś wyglądało.

Jestem pewien co do ceny - wszystko sobie przeliczyłem. Potrzebuję minimalnie 20 osób, aby mi się to opłacało, chociaż liczę na 30. Cena jest bardzo dostępna, bo zależy mi bardziej na sukcesie niż na dużym zarobku - gdy się uda, będzie czas na ew. zmianę ceny ;).


OGŁASZAM NABÓR DO 01.03.2008 NA:
6 miesięczny program INTERNETOWY MILIONER,
który pokaże Ci, jak stworzyć od zera mały e-biznes,
który w czasie krótszym niż 5 lat pozwoli Ci zarobić pierwszy milion.


Drogi, Przyszły Milionerze,

Jeśli w Twojej głowi tli się idea własnego, małego biznesu, lub jeśli zacząłeś już go tworzyć z niezadowalającymi Cię do końca rezultatami, oferuję Ci moją pomoc.

Pomogę Ci stworzyć Twój e-biznes

Nauczę Cię, osobiście pokażę i postaram się, abyś stworzył mały e-biznes który:

 • w ciągu roku zacznie generować stały dochód, albo nawet uniezależni Cię finansowo, dzięki przemyślanej, od razu dobrze wdrożonej strategii,
 • będzie skazany na dynamiczny rozwój dzięki mojemu doświadczeniu we wdrażaniu najskuteczniejszych strategii i taktyk (jakie miałem szczęście poznać) oraz unikaniu najgłupszych błędów (które ja już zdążyłem popełnić), jakie Ci przekażę,
 • będzie prostszy w obsłudze, niż Ci się wydaje, dzięki narzędziom, które poznałem przez te 7 lat w e-biznesie lub sam stworzyłem.

Pokażę Ci, jak to osiągnąć posiadając minimalne środki finansowe... ale wymagam PASJI, ZAANGAŻOWANIA i CZASU, Jeśli nie masz tych 3 rzeczy - nie czytaj dalej.

Plan działania

Osiągniemy wspomniane cele w trakcie 6 miesięcy trwania programu za pomocą:

 • 6 jednodniowych szkoleń wprowadzających do każdego tematu organizowanych na początku każdego miesiąca na żywo w Trójmieście,
 • 6 dwugodzinnych konsultacji podsumowujących przez Internet organizowanych pod koniec każdego miesiąca,
 • 6 tematycznych pakietów wiedzy (teksty i nagrania) niezbędnej do stworzenia przyszłościowego e-biznesu.
 • Kilkunastu precyzyjnie wyselekcjonowanych zadań, które przybliżą Cię lub wręcz stworzą Twój e-biznes.
 • 6 miesięcy dostępu do zamkniętego forum, gdzie OSOBIŚCIE odpowiem na każde Twoje pytanie dotyczące materiałów i zadań.

Szkolenia i konsultacje online będziemy nagrywać i udostępniać w ciągu kilku dni, abyś mógł się z nimi ponownie zapoznać albo dowiedzieć się o czym była mowa, jeśli nie będziesz mógł się pojawić w Trójmieście albo na konsultacjach.

Dlaczego uda Ci się osiągnąć te cele?

Ponieważ mi się udało, a ja zaczynałem swój e-biznes:

 • w liceum,
 • z modemowym dostępem do Internetu,
 • bez pieniędzy na inwestycje,
 • bez nikogo, kto by mi osobiście pomógł, poza ojcem, który wiele pomógł mi w kwestii komputerów i prowadzenia firmy,
 • opierając się wyłącznie o wiedzę zdobytą z zagranicznych publikacji niesprawdzoną na Polskim rynku,
 • bez planu i pomysłu, jak chcę zarabiać,
 • bez żadnej formalnej wiedzy i doświadczenia w prowadzeniu biznesu.

W ciągu ostatnich 7 lat popełniłem tyle głupich błędów i przetestowałem tyle nietrafionych pomysłów, że gdybym cofnął się z moją obecną wiedzą i doświadczeniem do roku 2000, byłbym dzisiaj bardzo bogaty.

Żeby osiągnąć niezależność i stabilność finansową na bardzo przyzwoitym poziomie nie trzeba nawet robić nic skomplikowanego. Wystarczy robić to, co działa i nie popełniać typowych błędów.

Podsumowując - będziesz musiał się bardzo postarać, aby zrobić to, co będziesz robił podczas programu, zdobyć wiedzę, jaką zdobędziesz i nie osiągnąć sukcesu.

Zasady

Mimo iż dołożę wszelkich starań, abyś osiągnął sukces, nie będę Twoją niańką. Obowiązywać będą następujące zasady:

 • na każde zagadnienie będzie przeznaczony 1 miesiąc. Jeśli w tym czasie nie zainteresujesz się tematem lub nie wykonasz zadań, nie licz na moją pomoc w zakresie tego tematu. Interesuje mnie pomaganie wyłącznie odpowiedzialnym osobom.
 • pomagać będę podczas szkoleń na żywo, na dostępnym dla wszystkich uczestników forum oraz podczas dostępnych dla wszystkich uczestników konsultacji. Jeśli oczekujesz prywatnych konsultacji, to nie jest oferta dla Ciebie, tutaj jest.
 • celem programu jest abyś stworzył swój mały e-biznes partyzanckimi metodami. Jeśli chcesz stworzyć duży e-biznes z pomocą sporych środków, to nie jest oferta dla Ciebie.
 • program trwa 6 miesięcy. Te 6 miesięcy to czas, w którym możesz oczekiwać ode mnie pomocy. Po tym czasie pomagać będę wyłącznie w miarę możliwości czasowych.

Sądzę, że uczciwie stawiam sprawę.

Ile zainwestuję?

Zróbmy małe podliczenie:


Standardowa cena Wartość
6 jednodniowych szkoleń w Trójmieście 6 x 597 zł 3582 zł
6 dwugodzinnych konferencji on-line 6 x 97 zł 582 zł
6 specjalnie przygotowanych pakietów wiedzy 6 x 37 zł 222 zł
Kilkanaście specjalnie przygotowanych zadań 397 zł 397 zł
6 miesięcy dostępu do zamkniętego forum 97 zł 97 zł

RAZEM 4880 zł

Dorzućmy do tego bonusy:

BONUS Dodatkowy opis Wartość

Nieograniczony czasowo dostęp do zasobów CNEB.pl i Merytorium.pl - rosnącej codziennie bazy 12.000 stron A4 wiedzy o e-biznesie. Nie ma w Polsce drugiego serwisu z tak ogromną bazą PRAKTYCZNIEJ wiedzy dla MAŁEGO E-BIZNESU. Są serwisy dla dużych firm, są serwisy teoretyczne, ale CNEB i MERYTORIUM są jedyne. 127 zł
Książka "CzasNaE-Biznes" - pierwsze drukowane polskie kompedium wiedzy o e-biznesie W 6 miesięcy sprzedano ponad 5000 egzemplarzy tej książki, co w tej tematyce jest wyjątkowo rzadkie.

Żadna inna książka związana z tematyką Internetową nie otrzymała tylu pozytywnych rekomendacji - zobacz.
47 zł

RAZEM 174 zł


Czy to będzie 5054 zł? Nie. Będzie ZNACZNIE MNIEJ. Zanim jednak powiem Ci ile, chcę Ci coś obiecać:

Pod koniec 1 miesiąca programu
INTERNETOWY MILIONER
zadam każdemu uczestnikowi pytanie:

Czy jesteś zadowolony na tyle, by uznać, że już
opłaciła Ci się inwestycja w ten program, czy
chcesz swoje pieniądze z powrotem.


Nie mam potrzeby ani ochoty szkolić kogokolwiek, kto nie jest zadowolony, nie wierzy w program lub nie ma czasu potraktować go poważnie. Jeśli przypadkiem zauważysz, że kwalifikujesz się do którejś z tych kategorii, po prostu powiedz mi w 1 miesiącu trwania programu, a ja zwrócę Ci pieniądze.

OK. Więc....

Ile wyniesie Cię inwestycja w program szkoleniowy, dzięki któremu stworzysz
e-biznes, który pozwoli Ci zarobić milion
złotych w czasie krótszym niż 5 lat?


Tylko do 31 stycznia 2008 włącznie
5054 997 zł
Od 1 lutego do 14 lutego włącznie
1297 zł
Od 15 lutego do 1 marca włącznie
1497 zł

Dlaczego tak tanio?

Oto jedna z wielu lekcji, jakie poznasz podczas programu: Znaj swojego klienta.

Od samego początku budowałem swój e-biznes pomagając stworzyć lub rozwijać małe e-biznesy. Dzięki temu zbudowałem wielotysięczną listę klientów i kilkudziesięcio tysięczną listę potencjalnych klientów. W zdecydowanej większości są to właściciele lub przyszli właściciele małych e-biznesów, a nie np. menadżerowie z dużych firm.

Zachłyśnięty sukcesem kilka lat temu zacząłem promować wśród swoich klientów usługi szkoleniowe w cenie standardowej dla szkoleń menadżerskich opłacalnych zwykle przez korporacje. Cena ta była kilkukrotnie wyższa niż ta, jaką skłonni byli płacić moi rzeczywiści klienci. Poniosłem klęskę.

Gdy zdałem sobie z tego sprawę i zaoferowałem klientom takie ceny, jakie skłonni byli zapłacić, nagle okazało się, że szkolenia sprzedają się przed czasem, klienci są zadowoleni, a ja mniej zmęczony i z na koniec dnia z większym zyskiem.

Znaj swojego klienta... i oferuj mu produkty,
jakie chce kupić w cenie, którą chce zapłacić...
dbając o to, by i Tobie się to opłacało!

To jedna z najważniejszych lekcji, jakie dało mi życie i jedna z wielu, jakie przekażę podczas 6 miesięcy programu: INTERNETOWY MILIONER.

Czy będziesz jednym z uczestników?

To zależy od Ciebie - jeśli szybko zarezerwujesz sobie miejsce - albo od innych, jeśli zajmą przed Tobą wszystkie wolne miejsca.

Wybór należy do Ciebie. To Twój e-biznes, Twoja przyszłość. Twoja odpowiedzialność... ja mam tylko dopilnować, abyś nie popełniał błędów i robił wszystko lepiej niż inni.

Więc jak będzie?


GWARANTUJĘ SUKCES... jeśli weźmiesz udział.
Piotr Majewski

redaktor CzasNaE-Biznes,
właściciel Ekademia.pl
więcej o moim doświadczeniu.


Poprzedni

Następne

Pierwszy mailing
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 975 czytelników