Największa przeszkoda przed zarabianiem na wiedzy?

środa, 24 czerwiec 09, 18:10

Opublikowałem ostatnio na blogu wykład o zarabianiu na wiedzy. Napisaliście, że wszystko fajnie, ale czy to nie jest łamanie praw autorskich. Nagrałem więc video, które tłumaczy co można, a czego nie można w prawie autorskim.

Następnie razem wskazaliście na problem ze znalezieniem odpowiedniej niszy, w której można by zarabiać. Wrzuciłem więc na bloga 2 video pokazujące, jak za darmo i w kilkanaście minut wybrać niszę.

Te 2 problemy mamy za sobą. Mam więc do Was pytanie. Napiszcie mi w komentarzu do tego posta, jaką największą przeszkodę widzicie na swojej drodze do zarabiania na wiedzy? Czego nie umiecie zrobić, czego nie chcecie robić, czego Wam brakuje.

Każdy, kto napisze mi swój komentarz, otrzyma dostęp do:

WYKŁAD Koniec Ery Informacji
Godzinna audycja, podczas której zdradzę Ci szokujący sekret o schyłku Ery Informacji (wbrew temu, co wmawiają Ci media) i powiem, co należy zrobić, aby nadal, dzisiaj i w najbliższych latach, zarabiać na informacji i wiedzy.

Ponadto, gdy komentarzy będzie dużo, nagram kolejne video i postaram się, aby najczęściej podawany problem zniknął. Zarabiam sprzedając wiedzę już 7 lat - mam jeszcze wiele ciekawego do powiedzenia Puszczenie oczka.

Do następnego video. Liczę na duuuużo komentrzy Puszczenie oczka
Komentarze (241)
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 161 czytelników