Co byś zrobił, gdybyś wiedział jak...

piątek, 4 wrzesień 09, 22:05
Wasze komentarze pod moim ostatnim postem natchnęły mnie do stworzenia video, które odpowiada na jedno pytanie o rzeczy NAJWAŻNIEJSZE w biznesie:Głębsza analiza tych i poprzednich Waszych wypowiedzi upewniła mnie w przekonaniu, że powinienem jak najszybciej ruszyć z projektem, który pomoże wielu (a nie tylko garstce) właścicielom e-biznesów stworzyć bardziej stabilne, bardziej dochodowe i przyjemniejsze w prowadzeniu biznesy.

Pracując wielokrotnie z grupami przedsiębiorców na ich biznesach w ostatnim czasie zauważyłem jedną bardzo ważną prawidłowość.

Niemalże wszyscy przedsiębiorcy popełniają IDENTYCZNE błędy prowadząc swoje firmy, ALE Wasze biznesy są tak różne, że nie wystarczy ogólna teoria - konieczna jest praca na KONKRETNYCH Waszych problemach.

Wielokrotnie szkoliłem z zakresu tworzenia strategii e-biznesu i ZA KAŻDYM RAZEM uczestnicy moich szkoleń ŹLE wykonują ćwiczenia za pierwszym razem. Dopiero, gdy komentuję to, co sądzą o swoim biznesie, nagle otwierają się im oczy i zaczynają widzieć, że sami sobie utrudniają zarabianie, że tkwią w często błędnych przekonaniach o swoim rynku i swoich klientach.

Podjąłem decyzję. Poświęcę następne 2 dni aby stworzyć projekt, który pomoże Tobie przekształcić Twój biznes w bardziej stabilną, bardziej dochodową i przyjemniejszą w prowadzeniu firmę.

Wkrótce napiszę więcej...

Komentarze (6)
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 974 czytelników