Konferencja impleBUSINESS 2009 - zapraszam!

czwartek, 5 listopad 09, 12:33

Zgodnie z czynionymi w kilku miejscach zapowiedziami, w grudniu 2009 organizuję kolejną Konferencję, podobną do Konferencji CzasNaE-Biznes, która odbyła się we wrześniu, ale na inny temat.

Konferencja impleBUSINESS 2009 będzie konferencją dla Ciebie, jeśli chcesz zarabiać na wiedzy lub zarabiasz na wiedzy, ale nie idzie Ci to tak dobrze, jak byś tego chciał.

Będzie kilku wykładowców - wyłącznie praktycy zarabiania na wiedzy - a każdy wykład będzie niósł praktyczną wiedzę (to już reguła na moich Konferencjach).

Będzie sporo bonusów (też reguła) i możliwość kupienia zaawansowanych kursów i szkoleń po znacznie obniżonych cenach (to nowa reguła Puszczenie oczka).

Kompletujemy szczegóły, ale jeśli znasz już poziom moich wcześniejszych Konferencji, to możesz mi zaufać i dzięki temu opłacić udział w Konferencji impleBUSINESS 2009 taniej.

Zapisz się najlepiej dzisiaj:
www.impleBUSINESS.pl

Im więcej szczegółów się sklaruje, im więcej bonusów i wykładowców zorganizuję, tym cena będzie wyższa.

Przygotowaliśmy pod kątem Konferencji video, które powinno dać Ci niezłego, motywacyjnego kopa.

BTW - impleBUSINESS - ponieważ zarabianie na wiedzy na najprostszy model biznesowy. Wykłady będą również dobrane tak, aby dawały proste do zastosowania, ale wartościowe rady.

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 147 czytelników