Jest to system korejestracji, który jest udostępniany za darmo dla wszystkich użytkowników Freebot.pl, impleBOT.pl i Allebot.pl

Jest to system korejestracji, który jest udostępniany za darmo dla wszystkich użytkowników FreeBot.pl, impleBOT.pl i Allebot.pl

Korejestracja polega na tym, że jeśli ktoś zapisuje się na Waszą listę adresową, to FreeBot pokazuje mu do trzech propozycji innych list z tej samej kategorii tematycznej i odwrotnie: jeżeli ktoś się zapisuje na te listy to może być mu zaproponowane zapisanie się na Waszą listę adresową.

 

I faktycznie bardzo dużo osób się zapisuje i reaguje na ten system. Większość osób potwierdza zapis poprzez co-reg. Statystycznie każdy, kto widzi 3 propozycje, zapisuje się na jedną z list!

Co-reg to bardzo skuteczne narzędzie. Co-reg wielu osobom podwoił listy adresowe w bardzo krótkim czasie. Praktycznie nic nie musieli robić, żeby tak się stało.

Przy pierwszej rejestracji w Co-reg otrzymujesz darmowe punkty. Aby się zarejestrować, przejdź do ustawień swojego konta FreeBot.pl, impleBOT.pl lub Allebot.pl.


Zobacz prezentację z omówieniem.

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 789 czytelników