Czy Adamka jest dla ludzi z własnym e-biznesem?

piątek, 2 luty 07, 12:00

Prowadzę sklep internetowy i zastanawiam się jak i czy może mi pomóc uczestnictwo w zajęciach w Adamce, czy to nie będzie wiedza, którą już posiadam i tylko wydam niepotrzebne pieniądze, które mógłbym

Prowadzę sklep internetowy i zastanawiam się jak i czy może mi pomóc uczestnictwo w zajęciach w Adamce, czy to nie będzie wiedza, którą już posiadam i tylko wydam niepotrzebne pieniądze, które mógłbym lepiej spożytkować na inny cel.

W Adamce (www.adamka.pl) znajdziesz usystematyzowaną wiedzę z CzasNaE-Biznes. Zaktualizowaną i usystematyzowaną, czyli jest w odpowiedniej kolejności w odpowiednich pakietach zebrane wszystko i podzielone na moduły na dwa lata. Czyli jeżeli masz czas, żeby się tyle uczyć, to jest to najlepszy pomysł dla Ciebie.

Jeżeli przekopałeś cały CzasNaE-Biznes, ale szczerze to zrobiłeś, to zauważysz, że bardzo dużo informacji w Adamce pochodzi z CzasNaE-Biznes. Tam dodatkowo masz jeszcze kurs CASHFLOW Finanse Osobiste, więc jeżeli nie jesteś zaznajomiony z publikacjami Roberta Kiyosaki, to będzie kolejna rzecz, która Ci pomoże. Ale jeżeli już te wszystkie rzeczy wiesz, jeżeli rzeczywiście czytasz CzasNaE-Biznes rzetelnie, czyli nie przeczytałeś 5 artykułów i stwierdziłeś, że już masz wszystko w głowie, tylko przeczytałeś wszystkie 200 artykułów i przeczytałeś forum, to Adamka Ci tylko pomoże uregulować, ułożyć Twoją wiedzę w sensowny pakiet.

Jeżeli nie masz wiedzy, nie potrafisz się uczyć samodzielnie, masz czas i chcesz tej wiedzy zdobyć bardzo dużo (bardzo dużo bardzo praktycznej wiedzy), to zdecydowanie polecam Ci Adamkę.
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 152 czytelników