Dzisiaj o 18:00: Odpowiem na Twoje pytania nt. e-biznesu?

wtorek, 17 kwiecień 07, 12:11

Ponieważ dzisiaj pierwszy raz przeprowadzę audycję Radio CNEB na nowej platformie, typowy wykład przekładam na przyszły tydzień (trochę boję się, że może coś nie pójść) i chciałbym dzisiaj usłyszeć Wasze pytania na temat e-biznesu.

Audycje tego typu powtarzam co jakiś czas i za każdym razem powstaje zbiór bardzo ciekawych pytań i (mam nadzieję ;)) ciekawych dla Was odpowiedzi.

Zapraszam więc na http://www.netcoaching.pl/kurs/RadioCNEB do udziału w dzisiejszej audycji.

Poniżej zamieszczam instrukcję, jak skorzystać z nowego systemu:
 1. Wejdź na http://www.netcoaching.pl/login/signup.php i zarejestruj się za darmo na serwisie
   
 2. Po potwierdzeniu rejestracji i zalogowaniu się na netcoaching.pl, wejdź na http://www.netcoaching.pl/kurs/RadioCNEB i zapisz się na kurs (za darmo)
   
 3. Najlepiej przed audycją (między 17 a 18) kliknij na link Audycja Radio CNEB w kursie, a następnie onclick="return openpopup('/mod/chat/gui_header_js/index.php?id=7', 'chat437', 'menubar=0,location=0,scrollbars,resizable,width=645,height=600', 0);" href="http://www.netcoaching.pl/mod/chat/gui_header_js/index.php?id=7" title="Czat" target="chat437">Naciśnij tu, aby wejść na czat - nie korzystaj z Internet Explorera 7. Polecam FireFox albo IE6onclick="return openpopup('/mod/chat/gui_header_js/index.php?id=7', 'chat437', 'menubar=0,location=0,scrollbars,resizable,width=645,height=600', 0);" href="http://www.netcoaching.pl/mod/chat/gui_header_js/index.php?id=7" title="Czat" target="chat437">
 4. Jeśli przeglądarka poprosi Cię o zaakceptowanie skryptu Java, musisz go zaakceptować, żeby słyszeć muzykę.
   
 5. Po chwili powinieneś usłyszeć muzykę przeplataną spotami reklamowymi (jeśli masz podłączone głośniki lub słuchawki). Jeśli nie słyszysz muzyki, musisz zainstalować maszynę Javy.
   
 6. W górnej części strony znajduje się ewentualny opis albo slajdy czatu. Poniżej historia czatu, a na dole formularz do wpisywania własnych wypowiedzi. Z prawej strony znajdziesz listę uczestników.
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 789 czytelników