Jak zrobić dochodowy e-biznes 3 kliknięciami?

poniedziałek, 18 czerwiec 12, 18:36

NIE DA SIĘ!

Zrozum to wreszcie i przestań się nabierać na takie głupoty.Gdyby robienie e-biznesu było aż tak proste, każdy by to robił. Zastanów się. W jakiej innej ludzkiej aktywności można osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty nie robiąc praktycznie nic? Nie robiąc nic możesz najwyżej szybciej umrzeć. Powiedzmy, że chcesz zdobyć osiągnąć sukces w bieganiu. Powiedzmy, że Twoim celem nie jest podium w kolejnym maratonie (odpowiednik zbudowania kolejnego Facebooka), ale samo przebiegnięcie maratonu - coś faktycznie osiągalnego dla każdego z nas. Niech to będzie odpowiednik biznesu generującego kilka do kilkunastu tysięcy złotych na rękę każdego miesiąca.

Odpowiedz sobie szczerze:

  1. Czy uda Ci się przebiec maraton, jeśli gotowy jesteś tylko raz wyjść na 30 minutowy spacer? NIE!
  2. A czy uda Ci się przebiec maraton, jeśli raz w tygodniu wyjdziesz na 30 minutowy spacer? NIE! Aby przebiec maraton musisz biegać i musisz biegać coraz więcej. Musisz biegać pewnie przez kilka miesięcy regularnie co kilka dni, aby RAZ przebiec maraton i nie umrzeć przy okazji. Musisz też zastosować specjalną dietę, aby Twój własny organizm się nie zatruł.
  3. Czy przebiegnięcie maratonu jest łatwe, jak 30 minutowy spacer? NIE!
  4. Czy to jest porażająca skomplikowane? NIE, biegaj co kilka dni coraz więcej i stosuj odpowiednią dietę. Odpowiednie informacje znajdziesz w Internecie albo jakiejś książce.
  5. Czy przeczytanie informacji o tym, jak trenować i się odżywiać wystarczy? NIE! Sama wiedza jest bezwartościowa, jeśli nie robisz z niej użytku.
  6. Czy to jest trudne? NIEWYOBRAŻALNIE dla kogoś, kto tego nigdy nie robił. Ale trudność NIE polega na tym, że jest to niesamowicie skomplikowane. Trudność polega na tym, że trzeba się całkowicie zaangażować, dać z siebie 110% za każdym razem, gdy to robisz i trzeba na to poświęcić MNÓSTWO czasu. Mnóstwo.
  7. Czy to jest osiągalne dla każdego zdrowego człowieka? TAK!, ale nie każdy znajdzie w sobie tyle pasji i samozaparcia.
  8. Czy pomoc trenera albo kogoś, kto przebiegł maraton kilka razy pozwoli Ci osiągnąć rezultat szybciej? TAK!, to oczywiste, chociaż nie niezbędne. Większość osób może bez trenera dojść do formy umożliwiającej przebiegnięcie jakoś maratonu, ale prawie nikt nie osiągnie fantastycznych rezultatów sam.
  9. Czy cały ten artykuł dotyczy trenowania do maratonu? NIE Puszczenie oczka, dotyczy budowania dochodowego biznesu, który przetrwa dłużej niż tydzień.
Jeśli chcesz o coś zapytać, poniżej masz pole do komentarzy - chętnie odpowiem. P.S. Bardzo przepraszam, że Cię nabrałem tym tytułem i mailem, ale MUSISZ wreszcie odrzucić marzenia o szybkim biznesie. Nigdy sobie nie żartuję z czyiś marzeń, po prostu moim OBOWIĄZKIEM jest zrobić wszystko, aby wybić takie głupoty wszystkim osobom na moich listach adresowych. P.P.S. Ponadto, mimo iż zawsze to zaznaczałem w ofertach, chcę jasno dać do zrozumienia, że JA NIE OBIECUJĘ NIKOMU SZYBKIEGO i ŁATWEGO SUKCESU - ja obiecuję sukces w zamian za solidną, regularna i trwającą czasami nawet kilka lat pracę (kilka miesięcy do roku minimum).
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 967 czytelników