Szukam partnera do wspólnego poprowadzenia tematu. Gdzie go znaleźć?

poniedziałek, 30 listopad 09, 00:00

Pytanie z cyklu "100 pytań o e-biznes do Piotra Majewskiego".

"Pragnę rozkręcić portale gospodarcze www.gielda-rezerw.pl oraz www.aukcje-przetargi.pl Są one aktywne, ale daleko poniżej moich oczekiwań. Szukam partnera do wspólnego poprowadzenia tematu. Gdzie go znaleźć?"

Zależy jakiego potrzebujesz partnera. Jeżeli biznesowego, który ma kontakty, to ja bym go szukał w serwisach dotyczących finansów i tych tematów w jakich się poruszasz, np. na forach i napisałbym tam wprost to, co napisałeś do mnie. Jeżeli Twoje serwisy cos sobą reprezentują to jest prawie pewne, że ktoś się zgłosi.

Jeżeli potrzebujesz partnera technicznego lub marketingowego, to analogicznie również wejdź na fora, np. na Merytorium.pl i tam zadaj pytanie. Znam serwisy, gdzie partnerzy poznali się dokładnie w taki sposób.

Jest jeszcze GoldenLine, gdzie są fora-grupy prawie na każdy temat, gdzie również możesz pisać. Jeżeli jesteś w stanie określić jakiego partnera potrzebujesz i z jakimi umiejętnościami, wejdź na GoldenLine i poszukaj takiej osoby, składaj propozycje bezpośrednio znalezionym osobom poprzez ich profil. Jednak zwróć uwagę na to, że ogłoszenia o pracę w GoldenLine to jest usługa płatna. Najpierw przeczytaj regulamin, aby nie zablokowano Twojego konta.

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 981 czytelników