{IMIE}, Świąteczny prezet dla Ciebie

środa, 20 grudzień 06, 00:54
{IMIE},

Zbliżają się Święta.

Czas rodzinnych spotkań oraz ciepłych, rodzinnych rozmów przy wigilijnym i świątecznym stole.

Czas, w którym patrzymy na radość naszych najbliższych w momencie, kiedy z niecierpliwością otwierają prezenty.

I właśnie wtedy uświadamiasz sobie, że ten cały czas i serce, które poświęciłeś/aś biegając godzinami po
sklepach, aby znaleźć coś, co wywoła uśmiech szczęścia na twarzach Twoich najbliższych był tego warty.

Lubimy dawać prezenty.

Lubimy też dostawać prezenty.

Przypomnij sobie ten dreszcz emocji, kiedy z narastającym zaintrygowaniem i niecierpliwością rozrywasz świąteczny papier,aby zobaczyć co znajduje się w środku.

Co dostałeś?

W jaki sposób, ktoś, komu na Tobie zależy, kto Cię kocha dał temu wyraz poprzez piękną, świąteczną tradycję wręczania prezentów.

I już teraz poczujesz namiastkę tej atmosfery.

Ponieważ ja też przygotowałem dla Ciebie świąteczny prezent.I pierwszy świąteczny prezent otrzymasz ode mnie.

Jednak zanim dowiesz się jak szczególny prezent dla Ciebie przygotowałem, chciałbym Ci coś wyznać.

Zastanawiałem się, w jaki sposób mogę dać wyraz mojej Sympatii i świątecznej życzliwości tym wszystkim, dzięki którym prowadzę CNEB - czyli moim klientom.

Bo przecież dzięki klientom i partnerom CNEB-a, takim jak Ty prowdzę ten serwis, znajduję inspirację do jego dalszego rozwoju i odkrywam w sobie nowe pokłady motywacji w trudniejszych chwilach.

Dlatego postawniłem udostępnić Ci coś, co być może w przyszłym roku pozwoli Ci pchnąć Twój własny serwis www, Twój biznes, Twoje marzenia na zupełnie inne tory.

Na szybszą ścieżkę.

Wiem, jak wielkie znaczenie ma posiadanie własnej listy mailingowej.

Wiem, też, jak wiele czasu zajmuje zbudowanie takiej listy i jak wiele determinacji i konsekwencji potrzeba w tym procesie.

Dlatego, kiedy mój nowy klient zaproponował mi świąteczną promocję jednego ze swoich produktów, zadałem sobie pytanie:

"W jaki jeszcze sposób mogę wykorzystać fakt, że właśnie zaczynamy dystrybuować jedną z najlepszych biznesowych baz danych w Polsce...

...bazę danych, której jakość została potwierdzona przez jedną z największych wywiadowni gospodarczych na świecie...

... bazę danych, która zawiera 49 000 stron www oraz aż 59 200 adresów e-mail przedsiębiorstw z całej Polski...

...KAŻDE przedsiębiorstwo, które znajduje się w tej bazie zapłaciło nawet kilka tysięcy złotych, aby zamieścić tam swoje dane...

...30 000 przedsiębiorstw, które znadują się w tej bazie, wyraziło zgodę na to, aby otrzymywać informacje także na e-maila...

Tak.

Ja już dostrzegłem, że ta baza stwarza możliwość znacznego rozbudownia skali moich biznesowych kontaktów w przyszłym roku, BEZ RYZYKA, ponieważ każdy, kto zamieścił swoje informacje w tej bazie w ten sposób zadeklarował, że czeka na ciekawe informacje biznesowe.

Czy już zaczynasz dostrzegać taką możliwość również dla siebie?

I gdzie tutaj ten mój świąteczny prezent?

Już wyjaśniam.

Otóż w ramach kontraktu z wydawcą zapewniłem sobie 10% prowizji od sprzedaży płyt CD z każdą wersją bazy za pośrednictwem serwisu, który przygotowałem.

Do końca roku współtwórca i dystrybutor bazy danych, firma KOMPASS, wszystkim nabywcom zaproponował 25% rabatu od dotychczasowej ceny.

Natomiast Ty możesz teraz zainwestować w jedno z potencjalnych źródeł Twojego biznesu w 2007 roku DUŻO TANIEJ, ponieważ CAŁĄ moją prowizję, w prezencie świątecznym przekazuję Tobie. (50 000 czytelników darmowego newslettera CNEB tę samą bazę może kupić bez dodatkowej zniżki)

Za to, że mi zaufałeś i zainwestowałeś w abonament serwisu CNEB.pl

Jako wyraz uznania, że szukasz niekonwencjonalnych rozwiązań dla Twojego biznesu.

Teraz stoisz przed tą samą szansą rozwinięcia swojego biznesu w 2007 roku, z której ja sam zamierzam skorzystać.

Oczywiście wybór należy do Ciebie.

Kiedy zapragniesz dowiedzieć się, w jaki sposób jeszcze możesz wykorzystać tę bazę danych kliknij tutaj http://www.cneb.pl/link/?link=174 .

Kiedy zechcesz odkryć swoje własne powody, dla których chciałbyś wykorzystać ją jako jeden z filarów swojego biznesu w 2007 roku, wejdź tutaj.

Wierzę głęboko, że kiedy będziemy sobie wirtualnie składali życzenia świąteczne za rok, będę mógł pogratulować Ci sukcesów, do których być może dołożę malutką cegiełkę właśnie pisząc tego maila.p.s. Wiem, że możesz mieć różnie nieprzyjemne doświadczenia związane z rzekomo "wartościowymi" biznesowymi bazami danych na CD. Ja też je miałem, a pomimo to zadecydowałem się promować Biznesową Bazę Danych KOMPASS, kiedy już sprawdziłem, co sobą reprezentuje.

p.p.s. Wiem też, że być może właśnie zastanawiasz się, w jaki sposób wykorzystasz te wszystkie informacje. W jaki sposób zrobić użytek z tej bazy danych i czy możesz wykorzystać ją w Twoim biznesie. Tym bardziej zainwestuj kilka minut i sprawdź sam.)
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 148 czytelników