Jak ja to robię i dlaczego Ty możesz robić tak samo?

środa, 7 marzec 07, 08:36
Od początku tego roku wydarzenia w moim życiu i biznesie dzieją się w niewyobrażalnym do tej pory tempie.

To niesamowite, jak wiele osiągnąłem w ciągu zaledwie dwóch pierwszych miesięcy tego roku.

Stało się coś dziwnego.Mimo tak wielu projektów i zadań coraz częściej spędzam w biurze 8 a nie 9 godzin.
Czas jakby leci nieco wolniej, mam go więcej popołudniami. W weekendy w ogóle przestałem pracować.

Gdzieś, w międzyczasie, zbudowałem zespół oddanych współpracowników i partnerów, dzięki którym moje serwisy www zaczęły dynamicznie rozszerzać ofertę dla naszych klientów (leadadvisor.pl, allebot.pl, netcoaching.pl).

A w zeszły czwartek odbyła się konferencja towarzysząca promocji mojej pierwszej książki, CzasNaE-Biznes, w której wzięło blisko 400 uczestników.

(Dyrektor marketingu z wydawnictwa Helion, które opublikowało moją książkę, kiedy zobaczył ten tłum ludzi na sali konferencyjnej o mało nie przewrócił się z wrażenia.

Jego zdziwienie sięgnęło zenitu, kiedy 250 książek, które przywiózł ze sobą na konferencję rozeszły się co do jednej)

Podczas konferencji uświadomiłem sobie, że w ciągu tych dwóch miesięcy z entuzjazmem i energią opracowałem 3 nowe projekty (w tym jeden bardzo duży), których realizacja jeszcze rok wcześniej zajęła by mi przynajmniej pół roku.

W piątek po Konferencji CNEB, gdy zrobiłem sobie wolne, postawiłem sobie pytanie:

Jaka siła spowodowało tak wielką zmianę?

Co sprawiło, że od pewnego czasu, z sukcesem realizuję wszystkie swoje zamierzenia?

W którym momencie to się zaczęło?

Cofając się w czasie, ze zdziwieniem zdałem sobie sprawę, że zmiany zaczęły się nie od początku stycznia, ale już w listopadzie.

Wszystko bowiem zaczęło się od mojego udziału w warsztacie Lecha Dębskiego "Uwolnij Swój Zniewolony Umysł. http://www.cneb.pl/link/?link=212

(oczywiście wiem, że niektórzy malkontenci pomyślą sobie: Eeee, Majewski znowu promuje kolejny swój produkt. Jeszcze mu mało.

Tak mało mi... Uśmiech dzielenia się z Tobą moimi własnymi doświadczeniami, mało mi proponowania ci skutecznych strategii, które sprawdziły się w moim przypadku, o ile i Tobie mogą one pomóc zrealizować Twoje marzenia i biznesowe cele)

Pojechałem do Lecha, ponieważ w listopadzie ubiegłego roku z pomocą mojej żony uświadomiłem sobie, że w moim umyśle istnieje blokada, która przeszkadza mi w zarabianiu naprawdę wielkich pieniędzy, która przeszkadza mi w odważnym realizowaniu naprawdę wielkich celów, która przeszkadza mi w maksymalnym wykorzystaniu potencjału moich pomysłów i mojego biznesu. Pisałem o tym na: http://www.cneb.pl/link/?link=213

Teraz wiem, że to właśnie Lech w ciągu tego intensywnego, dwudniowego treningu nauczył mnie, jak skutecznie wyeliminować ze swojego umysłu strach, zwątpienie we własne możliwości i zastąpić je odwagą, kreatywnością oraz nieposkromioną chęcią sięgania po więcej.

To chyba działa bardziej NIEŚWIADOMIE, niż świadomie. Nie mam czasami czasu, aby robić to wszystko świadomie, a to cały czas działa.

Teraz wiem, że dzięki temu, iż podczas tego przełomowego dla mojego biznesu treningu poznałem instrukcję obsługi własnego umysłu, od ponad trzech miesięcy potrafię wydobyć z niego 120% normy.

Mało tego.

Uświadomiłem sobie, że jestem już dość mocno zaawansowany w realizacji mojego celu, który zaplanowałem sobie na bieżący rok, podczas specjalnej, darmowej audycji CNEB RADIO z Lechem Dębskim 7 stycznia
(kliknij tutaj, aby poznać szczegóły tej audycji: http://www.cneb.pl/link/?link=214 )

W tym miejscu zadam Ci szczere pytanie:

Jak daleko Ty jesteś w realizacji Twoich noworocznych celów?

Dlaczego o tym mówię?

17-18 marca organizujemy, kolejną, trzecią już edycję warsztatu Uwolnij Twój Zniewolony Umysł z Lechem Dębskim.

Jeżeli czujesz, że coś przeszkadza Ci w osiągnięciu upragnionych zawodowych, lub osobistych celów lub po prostu chciałbyś zacząć w końcu wykorzystywać Twój potencjał i tak jak ja z pomocą Lecha sięgnąć w końcu po to czego z głębi serca pragniesz, kliknij tutaj i już teraz zapewnij sobie miejsce w tym kolejnym treningu.

Jednak, zanim to zrobisz, sprawdź, w jaki sposób Lech odmienił życie uczestników poprzednich edycji tego warsztatu, oglądając 8 relacji video http://www.cneb.pl/link/?link=215

do zobaczenia na treningu.

P.S. W jaki sposób starannie wybrane i przetestowane narzędzia zarządzania nieograniczonym potencjałem ludzkiego umysłu pomogą Tobie przetransformować karierę zawodową i życie osobiste w upragnionym kierunku? Kliknij tutaj i przekonaj się sam: http://www.cneb.pl/link/?link=212
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 148 czytelników