Jak NATYCHMIAST odzyskać kontrolę nad życiem?

wtorek, 22 maj 07, 17:23

Już za niecałe 3 tygodnie Lech Dębski, doświadczony LIFE COACH, ujawni Sekrety Swojego Warsztatu.W jak sposób 9 starannie wybranych, dokładnie przetestowanych narzędzi zarządzania nieograniczonym potencjałem ludzkiego umysłu pomoże TOBIE skierować karierę zawodową oraz życie osobiste w upragnionym kierunku?

Podczas kolejnej sesji warsztatów „Uwolnij Swój Zniewolony Umysł” (9-10.06):

 1. Dowiesz się, jak skutecznie wymazać z pamięci wszystkie mroczne, obezwładniające, „złe” wspomnienia z przeszłości oraz zastąpić je silnie motywującą do działania, pełną sukcesów, nieodpartą, kolorową wizją przyszłości. 

 2. Nauczysz się, jak przywołać, uruchomić i potężnie wzmocnić stan charyzmatycznej pewności siebie. 

 3. Poznasz metodę, która pozwoli Ci „wykasować” z pamięci porażki (wykorzystując oczywiście naukę, która z nich płynie) oraz czerpać potężną siłę z utrzymywania w pamięci wspomnień osiąganych sukcesów. 

 4. Dowiesz się, jak w ciągu kilkudziesięciu minut praktycznie każde ograniczające przekonanie zastąpić potężnie wzmacniającym i wspierającym przekonaniem. 

 5. Nauczysz się, jak błyskawicznie przejąć kontrolę nad własnym, bieżącym stanem emocjonalnym. 

 6. Zneutralizujesz szkodliwe mentalne nawyki, np. pociąg do papierosów lub słodyczy i zastąpisz je …
   
  (a gdyby od dzisiaj sama myśl o kolejnym papierosie automatycznie uruchomiła w Twoim umyśle nieposkromnioną chęć zjedzenia jabłka bądź wypicia szklanki świeżo wyciśniętego soku lub wody mineralnej?) 

 7. Rozwiniesz pozytywne mentalne nawyki, np. nawyk regularnego uprawiania sportu, bądź systematycznej nauki obcego języka…
   
  (regularny wysiłek fizyczny bądź regularną naukę większość ludzi nieświadomie kojarzy z bólem, potem oraz nieprzyjemnym wysiłkiem. A gdyby od dzisiaj sama myśl np. o kolejnym wypadzie na trening bądź basen stała się impulsem uruchamiającym silną, nieodpartą motywację. O ile łatwiej byłoby Ci wytrwać w takim postanowieniu?) 

 8. Dowiesz się jak „zapomnieć” o odkładaniu na później ważnych zadań i czynności i uruchomisz nieodparty, wewnętrzny przymus, który pomoże Ci z łatwością zrealizować każde zadanie w terminie. 

 9. Nauczysz się, jak przeprogramować Twoje mentalne reakcje, aby sytuacje, które do tej pory uruchamiały stan silnego stresu, teraz stały się sygnałem uruchamiającym pokłady kreatywności, szybkości działania i błyskotliwości myślenia, a co najważniejsze, głębokiego spokoju. 

 10. Poznasz prostą technikę, która pozwoli Ci „przeprogramować” Twój umysł, czyli dotychczasowy strach i lęk przed porażką zastąpisz… 

 11. Zrozumiesz, dlaczego prawie w każdym przypadku, kiedy myślisz, że coś jest dla Ciebie "niemożliwe" to prawie na pewno masz do czynienia z „fałszywym” problemem, czyli „nauczysz” Twój umysł, jak z odwagą myśleć WIELKIMI KATEGORIAMI. 

 12. Zdobędziesz umiejętność transformowania tzw. "problemów" w WYZWANIA oraz zrozumiesz, dlaczego ma to kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu w biznesie bądź w życiu osobistym, o ile pragniesz osiągnąć go w niedalekiej przyszłości. 

 13. Nauczysz Twój umysł myśleć WIELKIMI KATEGORIAMI, czyli w końcu zaczniesz z odwagą wyznaczać sobie naprawdę WIELKIE CELE i programować swoją przyszłość. 

 14. Dowiesz się, jak NATYCHMIAST odzyskać kontrolę nad własnymi emocjami oraz umysłem w sytuacjach krytycznych, (np. odzyskanie przewagi psychologicznej podczas wymagających negocjacji, dalsze zachowanie spokoju podczas rozmowy z prowokująco aroganckim rozmówcą itp.)

Na warsztat przyjmiemy tylko 20 osób. Zapoznaj się z ofertą:
http://www.cneb.pl/link/?link=227
(na stronie znajdziesz 12 rekomendacji
VIDEO w dziale Rekomendacje)

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 300 czytelników