Lech stwarza Ci możliwość...

piątek, 9 marzec 07, 17:15
{IMIE}, jeżeli uświadomiłeś sobie już, że na początku roku wyznaczyłeś sobie ambitne cele, minęły dwa miesiące z okładem, a Ty nadal jesteś w punkcie wyjścia, to musisz być z nami 17 i 18 marca w Warszawie - Lech nauczy Cię jak w końcu sięgnąć po to, na co zasługujesz i czego pragniesz.

17 i 18 marca po prostu poczujesz jakie to cudowne uczucie, kiedy już korzystasz z całej mocy Twojego umysłu, WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ UKŁADAĆ i przychodzić Ci z zadziwiającą łatwością (mówię to z własnego doświadczenia)

Dlaczego jeszcze warto, abyś już teraz zapewnił sobie miejsce podczas warsztatów

 


- Warto, ponieważ otrzymasz ZA DARMO kompletny zestaw nagrań (3 płyty DVD) z poprzednich edycji treningu, ze wszystkimi zaprezentowanymi technikami i metodami zarządzania potencjałem własnego umysłu -
   
wartość:197 zł.(uwaga, przygotowaliśmy tylko 15 takich promocyjnych zestawów, decyduje kolejność zgłoszeń)
   
 - Warto, ponieważ całe ryzyko zwiazane z Twoim udziałem bierzemy na siebie. Do końca pierwszego dnia możesz zrezygnować bez podania przyczyny, a my zwrócimy Ci cała inwestycję oraz będziesz mógł zatrzymać zestaw nagrań (oczywiście o ile na tyle szybko się zarejestrujesz, aby go otrzymać)

Ale przede wszystkim warto, ponieważ inwestując 677 zł zyskujesz szansę na realizację... po prostu przypomnij sobie to, co chciałbyś od dawna osiągnąć, a czego nie udaje Ci się ciągle zrobić.

Lech stwarzam Ci możliwość.

Jak szybko zdecydujesz się z niego skorzystać, zależy tylko do Ciebie...

 

Wejdź teraz na http://www.cneb.pl/link/?link=217 i zarezerwuj sobie miejsce.


Pamiętaj!

Tylko 15 pierwszych osób otrzyma zestaw płyt DVD z czerwcowego warsztatu warty 197 zł. Wydaliśmy blisko 3 tysiące złotych, aby przygotować profesjonalne nagranie z tego warsztatu. To tak, jakbyś otrzymał 30% zniżki tylko za to, że kiedy już skończysz czytać to zdanie zdecydujesz się wziąć udział w warsztatach 17-18 marca, wchodząc na http://www.cneb.pl/link/?link=217

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 153 czytelników