Jeden z najlepszych agentów ubezpieczeniowo finansowych na świecie, który nie dzwoni do Klientów!

czwartek, 7 kwiecień 16, 11:55

Należy do ekskluzywnego grona najlepszych z najlepszych (Top Of The Table) prestiżowej organizacji MDRT zrzeszającej najlepszych agentów ubezpieczeniowo finansowych na świecie... i osiągnął to jako jedyny Polak i jako jeden z niewielu na świecie BEZ jeżdżenia i dzwonienia po Klientach. Jak?

Jest 2008 r., Remigiusz i Grażyna Stanisławek przyjeżdżają na pierwsze spotkanie 10 miesięcznego szkolenia Internetowy Milioner, gdzie zaczynam uczyć przedsiębiorców, jak wykorzystać Marketing Ekspercki do promocji usług. Remigiusz i Grażyna wdrażają niemalże wszystko bez zbędnego kombinowania i dzięki temu Opiekun Inwestora to dzisiaj pędząca lokomotywa generująca im prestiżowych Klientów i szacunek ze strony branży (w tym banków i firm ubezpieczeniowych).

Stosując Marketing Ekspercki w moim wydaniu wydaniu, którego uczyłem Remigiusza i Grażynę przez te wszystkie lata (kupili u mnie w sumie ok. 40 produktów, w tym wielokrotnie konsultacje) Remigiusz zbudował sobie pozycję niekwestionowanego eksperta i potężną machinę biznesową... a przy tym NIE musieli inwestować znacznych pieniędzy w typowy marketing.

Zresztą zobacz sam:

Darmowy dostęp wygasł

Reszta jest ograniczona do osób, które mają aktywny dostęp do:

lub

lub

Zaloguj się, jeśli już go masz

 

Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 841 czytelników