min. 10 tys. miesięcznie

czwartek, 2 listopad 17, 22:20

Nie wiem czy też tak masz, ale takie dni jak Wszystkich Świętych i Zaduszki uświadamiają mi, że albo coś po sobie pozostawisz, albo pozostanie po Tobie tylko marmurowa płyta. Absolutne minimum (choć wcale nie łatwe) to dobre wspomnienia u bliskich, ale jak na kilkadziesiąt lat życia, to nie jest jednak jakieś duże osiągnięcie.

Zajęty pracą ostatnio o tym nie mówiłem, ale moim celem nadal jest pomóc 1000 ekspertom i specjalistom zarabiać min. 10 tys. miesięcznie.

Pierwotnie zakładałem, że będzie to cały dochód osób, którym pomogę. Ale wkrótce okazało się, że wielu jest dobrze zarabiających ekspertów i właścicieli małych firm usługowych, którzy chcieliby dodać drugą nogę biznesu, generującą przynajmniej te 10 tys. online, a nie z pracy osobistej.

Jednym z ważniejszych kroków ku temu celowi jest stworzenie najlepszej platformy do marketingu eksperckiego.

W tym roku wprowadziłem też istotną zmianę do projektu 1000x10k - pracuję z niektórymi ekspertami w małych grupach.

Nie ma wątpliwości, że dojście 10 tys. mc z jest możliwe. Mi to zajęło 3 lata (2 lata licząc przychód netto) - ale nie miałem wtedy ani narzędzi, ani takiej wiedzy. Nie było też takich tanich opcji reklamy.

To jest mój cel. Mam nadzieję, że obejmie również Ciebie. Jeśli masz pytania, to pisz w komentarzach albo na piotr @ majewskibc.pl


Komentarze (2)
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 789 czytelników