Najbliższe Radio CNEB (9.10): Jak prowadzić marketing w wyszukiwarkach?

niedziela, 8 październik 06, 10:27

Moim gościem podczas poniedziałkowej audycji Radio CNEB będzie Tomasz Frontczak, autor bestselleru "Marketing internetowy w wyszukiwarkach".Tomasz przedstawi wykład "Marketing internetowy w wyszukiwarkach - teraźniejszość i przyszłość" i odpowie na pytania słuchaczy.

Tomasz odpowie na następujące pytania:

  • Jak należy rozumieć marketing internetowy w wyszukiwarkach.
  • Jakie strategie działania przyjąć?
  • Czy pozycjonowanie jest drogie?
  • Dlaczego warto zainteresować się płatnymi formami reklamy?
  • Czy wyszukiwarki przejmą rynek reklamy lokalnej?
  • Dlaczego jest coraz mniej miejsca na pozycjonowanie?
  • Jak będą wyglądać platformy reklamowe przyszłości?
  • inne, zadane podczas audycji pytania

O tym wszystkim będzie mówił Tomasz podczas swojego wykładu.

Tomasz Frontczak

Tomasz zajmuje się marketingiem internetowym w praktyce od 2001 roku. Specjalizuje się w zagadnieniach reklamy w wyszukiwarkach internetowych. Odpowiada za promocję w internecie polskich i zagranicznych firm.

W Instytucie Inżynierii Zarządzania Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Poznańskiej pracuje w grupie zajmującej się badaniami nad koncepcją zwinnego przedsiębiorstwa (ang. agile enterprise) i teorią okazji (ang. theory of opportunities), odpowiadając za część badań dotyczących identyfikacji internetu jako źródła okazji i nowoczesnych metod kierowania reklamy.

Od 2004 roku Tomasz popularyzuję wiedzę z zakresu marketingu internetowego, publikując artykuły w miesięczniku Magazyn Internet i współtworząc blog internetowy SprawnyMarketing.pl.

W marcu 2006 ukazała się książka Tomasza „Marketing internetowy w wyszukiwarkach”, która po miesiącu sprzedaży trafiła na listę bestsellerów Wydawnictwa Helion.


Serdecznie zapraszam na audycję. Jeśli nie wiesz jak wziąć udział w audycji, odwiedź stronę http://radio.cneb.pl/a/instrukcja.html
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 789 czytelników