Pokrowce i kurs prawa jazdy

piątek, 15 czerwiec 07, 12:00

Myślę nad kursem do sklepu internetowego z pokrowcami samochodowymi. Co myślisz o kursie: "Jak zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem?"?

Myślę nad kursem do sklepu internetowego z pokrowcami samochodowymi. Co myślisz o kurie: "Jak zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem?"?

Na pewno pomysł, aby napisać kurs jest dobry. Tylko kurs o takiej tematyce najprawdopodobniej nie dotrze do osób, które nie są Twoimi potencjalnymi klientami.

Zastanów się, ile osób, które kupuje sobie pierwszy samochód, kupuje również pokrowiec. Wydaję mi się, że pokrowce kupują głównie ludzie z rodzinami, którzy wożą dużo osób samochodami, mają dzieci, które w nich brudzą. Nie będą to raczej osoby, które pierwszy raz zdają egzamin na prawo jazdy. Mogę się oczywiście mylić, ale takie jest moje zdanie.


Ja bym napisał kurs „Jak wyczyścić tapicerkę z najgorszych brudów” i w tym kursie przemyciłbym zalety pokrowców - czyli uczysz klientów, jak pozbyć się problemu i od razu sugerujesz płatne, prostsze rozwiązanie.

Takie podejście ma tę przewagę, że klient czytając kurs będzie myślał o problemach, które Twój produkt rozwiązuje. Kurs o tym, jak zdać egzamin, nie zapewni Ci takiego komfortu.

Poczytaj jeszcze „Demografia to nie wszystko” http://www.cneb.pl/a/cse.html

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 144 czytelników