Przyjedź na I Zlot CNEBowców

środa, 24 sierpień 05, 16:19

Masz szansę spędzić całą sobotę z e-biznesmenami, specjalistami i dostawcami rozwiązań e-biznesowych na merytorycznych i towarzyskich dyskusjach podczas I Zlotu CNEBowców.

Wszystko zależy od tego, czy zareagujesz na poniższą informację:

17 września br.wypada 5 rocznica działalności CzasNaE-Biznes. Fakt, że jest to sobota tylko upewnia mnie w założeniu, że jest to idealny dzień na zorganizowanie:

I Zlotu CNEBowców

... zresztą część z Was sama wyszła z inicjatywą zjazdu już w czerwcu na Merytorium.

Są już wstępne założenia. Na Zlot wybierzesz się do ośrodka w woj. pomorskim - nie w mieście, ale też nie na jakimś kompletnym odludzi. Obecnie jestem w trakcie wybierania ośrodka.

Podczas Zlotu czekają na Ciebie:

 1. Wykłady - trzeba przyjemne z pożytecznym powiązać, więc przyjąłem propozycję forumowiczów, aby na początku Zlotu odbyły się jakieś prelekcje, wykłady czy nawet prezentacje ciekawych rozwiązań e-biznesowych.

  Wykłady powinny być raczej niedługie - 30 do 60 minut. W chwili obecnej zbieram chętnych do ich prowadzenia.

  Korzyści - oprócz oczywistych, oraz tych opisanych na forum, chcę aby wykładowcy nie płacili za uczestnictwo.

  Jeśli jesteś chętny, pisz: zlot@cneb.pl
   
 2. Wieczorem ognisko - Zlot da Ci możliwość spotkania wielu ciekawych ludzi i wymianę poglądów, doświadczeń oraz dobrą zabawę. Dlatego zapraszam Cię z osobą towarzyszącą.
   
 3. Nocleg, jeśli nie będziesz mógł wrócić - z dowolnego powodu Puszczenie oczka.
   
 4. Rano lub w południe 18go rozjeżdżamy się do domów.

Na liście osób zainteresowanych uzbierało się około 25 osób. Założyłem minimalną liczbę osób na 30, optymalną 50 i maksymalną 100.

Wpisz się dzisiaj na listę osób zainteresowanych, jeśli chcesz 17go września, w sobotę, spędzić czas w gronie e-biznesmenów i specjalistów z branży. Napisz czy będziesz sam, czy będzie potrzebny Ci transport lub nocleg.

Lista jest wstępna. O Twoim uczestnictwie będzie decydowało wpłacenie opłaty za uczestnictwo, którą ustalę już niedługo. Zlot traktuję jako przesięwzięcie niedochodowe.

Zastanów się czy masz czas i gdy już będziesz pewien, że możesz i chcesz przyjechać, wpisz się na listę osób zainteresowanych.

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 162 czytelników