Radio CNEB: Jak uzyskać i utrzymać nastawienie zwycięzcy?

poniedziałek, 23 październik 06, 22:00

Podczas audycji Radio CNEB jeden z najlepszych w Polsce trenerów NLP, Lech Dębski poprowadził wykład "Jak uzyskać i utrzymać nastawienie zwycięzcy" a po wykładzie odpowiedział na pytania słuchaczy.

Gość: Lech Dębski, wybitny trener NLP, Pierwszy Polski Life Coach, autor 2-dniowego terningu "Uwolnij Swój Zniewolony Umysł"

Prowadzący: Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes

Podczas audycji Radio CNEB jeden z najlepszych w Polsce trenerów NLP, Lech Dębski poprowadził wykład "Jak uzyskać i utrzymać nastawienie zwycięzcy" a po wykładzie odpowiał na pytania słuchaczy.

Lech Dębski

Lech nie jest jakąś przypadkową osobą, która zetknęła się z NLP i postanowiła zostać trenerem. Lech wykształcenia jest lekarzem, z drugim stopniem specjalizacji w psychiatrii i 9 letnim doświadczeniem.

Na pierwszym skoleniu NLP był 13 lat temu, wtedy zaczęła się jego kariera trenera NLP.

W sumie uzyskał certyfikaty

  • NLP Practitioner ( trzy razy),
  • Master Practitioner,
  • Training Design Specialist ,
  • Trainer Associate
  • Trenera Trenerów Instytutu Neurolingwistyki.

Równolegle poznawał tajniki hipnozy.

Niewiele jest osób w Polsce z tak wykształconych w NLP. A jeszcze mniej może poszczycić się uczestnictwem w kursach tak znakomitych trenerów światowej sławy:

Poza szkoleniem u Andrzeja Batko uczyłem się hipnozy od wielu specjalistów krajowych i zagranicznych ( Betty Alice Erickson, Jeffrey Zeig, Ernst Rossi, Michael Yapko). Oczywiście w dalszym ciągu poszerzalem swoją znajomość NLP, biorąc udzial w treningach prowadzonych przez takich mistrzów jak Steve Andreas, Joseph O’Connor, Paul McKenna, Michael Breen, Suzi Smith, John LaValle, Ross Jeffries. W 2004 roku poznalem najnowsze metody NLP na treningu certyfikacyjnym u twórcy NLP, Richarda Bandlera. A w 2005 pojechałem do USA, by odbyć u niego trening trenerski.

-- Lech Dębski

Najnowszy projekt szkoleniowy Lecha to 2-dniowy trening "Uwolnij Swój Zniewolony Umysł", na który serdecznie Was zapraszam.

Nagranie

Niestety nagranie jest dosyć słabej jakości, ale za to zawiera fenomenalne treści. Np. na koniec audycji Lech w ramach prośby o to, by jutrzejszy dzień był udany i kreatywny, przeprowadził 5 minutowy "seans hipnotyczny", po którego przesłuchaniu dzień naprawdę staje się znacznie lepszy.

Pobierz nagranie seansu hipnotycznego

Poza tym zachęcam do pobrania zapisu całej audycji.

Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 164 czytelników