Jak za darmo zwiększyć swoją listę adresową nic nie robiąc?

wtorek, 26 czerwiec 07, 22:00

W niedzielę uruchomiłem wersję testową zupełnie nowego narzędzia - nie ma takiego drugiego w Polsce -, które sprawi, że Twoja lista adresowa zacznie rosnąć zdecydowanie szybciej - nawet 2 razy szybcie

W niedzielę uruchomiłem wersję testową zupełnie nowego narzędzia - nie ma takiego drugiego w Polsce -, które sprawi, że Twoja lista adresowa zacznie rosnąć zdecydowanie szybciej - nawet 2 razy szybciej. A najlepsze jest to, że nie musisz nic robić, to jest pełen automat - do tego darmowy.

To nie jest fikcja, nie ma też żadnego haczyka. W ciągu niecałych 24h średnio każdemu z 30 betatesterów na listę zapisało się ponad 2 razy więcej osób, niż zwykle! Nie wydali ani złotówki, nie robili żadnej promocji - zdefiniowali tylko 2 zmienne, co zajęło każdemu około 5 minut jednorazowej pracy!

Co to jest, jak to działa i jakie jeszcze oferuje korzyści opowiedziałem podczas audycji Radio CNEB: Jak za darmo zwiększyć swoją listę adresową nic nie robiąc?To narzędzie na zawsze zmieni życie polskich e-biznesmenów. Czy będziesz jednym z nich?
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 98 161 czytelników