Słoneczne pozdrowienia z Gdańska

wtorek, 17 lipiec 07, 10:00

czuję się świetnie...

Piękna pogoda. Zadowolona żona, wesoły synek. Błękitne morze. Jeszcze bardziej błękitne niebo ;)

To właśnie w tej chwili mam przed oczami, leżąc sobie z szerokim uśmiechem, wygodnie, na leżaku, na Gdańskiej plaży.

Przyznaj się...

Kiedy tak czytasz te słowa, jednocześnie sam zaczynasz sobie wyobrażać, jakby to było, gdybyś Ty sam znajdował się teraz w Twoim wymarzonym miejscu wypoczynku, czując się fantastycznie lub cudownie, prawda?

Zdradzę Ci tajemnicę.

Otóż właśnie odkryłem, że urlop, nawet krótki, o niebo lepiej „smakuje”, kiedy wcześniej zrobisz coś SPEKTAKULARNEGO, jak np....

... Jerzy Kostrowski, który uczestniczył w pierwszej edycji warsztatu MasterCopywriter (Praktyk). Jerzy przychodząc na warsztat nie wierzył w swoje copywriterskie umiejętności.

Referencje Jerzego możesz obejrzeć i wysłuchać klikając tutaj...

Po warsztacie w 3 noce napisał prawie 80stronnicowego e-booka promującego konieczność profilaktyki dla mało znanej i jednocześnie niebezpiecznej choroby.

Jako osoba dbająca o swoje zdrowie przeczytaj go teraz: http://cneb.pl/download/Kod_raka.pdf

Zwróć uwagę, z jaką łatwością Jerzy pisze. Myśmy go tego nauczyli. Jerzy będzie też jako gość - wiele będziesz mógł się od niego nauczyć 21 i 22 lipca w Warszawie...

21 i 22 lipca w Warszawie wspólnie z Arturem Lewandowskim poprowadzę warsztat MasterCopywriter (Praktyk) przygotowany dla osób, które wyjątkowo cenią swój czas, lubią spędzać długie urlopy, pracować wyłącznie w efektywnym sposób, lub zwyczajnie są leniwi (tak jak ja)

Postawiliśmy sobie z Arturem 3 główne cele:

Po pierwsze: masz się świetnie bawić, w końcu są wakacje!

Po drugie: masz odkryć w sobie radosną pasję do pisania wszystkich tekstów, które potrzebujesz, aby rozwinąć swój biznes w rekordowo krótkim czasie.

Po trzecie: masz wyjechać z gotowym tekstem sprzedażowym lub merytorycznym, który będziesz czytał, z niedowierzaniem pytając siebie w myślach: „To naprawdę ja to napisałem?

Ponieważ przed warsztatem wszyscy uczestnicy powinni przesłuchać 11 godzin (!!!) przygotowanej przez nas teorii nt. copywritingu, jeszcze dzisiaj opłać uczestnictwo na tej stronie.

Kolejny warsztat dopiero w październiku. To Twoja ostatnia szansa, by zdobyć niezwykle cenne umiejętności copywriterskie przed kolejnym sezonem.

Słonecznego dnia.
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 975 czytelników