Jak wielokrotny autoresponder zapewnił mi I miejsce w konkursie na najlepszego partnera? [STUDIUM PRZYPADKU]

środa, 12 październik 11, 18:30

Marcin Gurtowski

www.nawyksukcesu.blogspot.com Zajmuję się przede wszystkim marketingiem sieciowym.Kiedyś tylko w tradycyjny sposób, teraz również z wykorzystaniem potencjału jaki daje internet. Oprócz tego w moim zakresie też są nieruchomości i inwestycje w grunty. W działalności internetowej natomiast zajmuję się szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego i edukacji finansowej. Co już osiągnąłeś dzięki swojej liście? Największy sukces jaki do tej pory osiągnąłem, dzięki swojej liście to wygrana w startowym konkursie na najlepszego partnera Miasta Szkoleń. Nie byłoby to możliwe bez budowania listy adresowej z wykorzystaniem FreeBota i jego możliwościami. Ten autoresponder jest bardzo praktyczny i prosty w użyciu, posiada też ogromne zalety, które wykorzystałem do szybkiego zbudowania listy adresowej. Pozostało tylko ustawienie sekwencji wiadomości i wygrana w konkursie okazała się być na wyciągniecie ręki. Ponadto regularnie zarabiam przyzwoite pieniądze z programów partnerskich w niemalże automatyczny sposób, a to jest możliwe dzięki właśnie FreeBotowi.

Dlaczego zdecydowałeś się na budowanie listy adresowej?

Początkowo chciałem wykorzystać możliwości autorespondera do budowania listy adresowej i pozyskiwania parterów do marketingu sieciowego. Szybko jednak przekonałem się o możliwościach, jakie niesie posiadanie listy adresowej. Lista adresowa daje naprawdę potężne możliwości. W skuteczny sposób można dotrzeć w jednej chwili do dziesiątek, czy setek tysięcy osób z całego świata.

Co skłoniło Cię do wyboru impleBOT/FreeBota?

Nad wyborem FreeBota długo się nie zastanawiałem, a tak naprawdę wcale. Jednak później, gdy zdobyłem już pewną wiedzę i doświadczeniem to przekonałem się, że to był najlepszy wybór jaki mogłem dokonać. Przede wszystkim za sprawą Co-Reg oraz bardzo dużej popularności FreeBota czy ImpleBota. Dzięki takiemu połączeniu bardzo szybko można osiągnąć już pierwsze, znaczące wyniki nawet, gdy nie ma się większego pojęcia na temat email marketingu, bo dopiero stawia się pierwsze kroki na tym polu.

Jakimi sposobami budujesz swoją listę adresową?

Od samego początku głównie przy użyciu funkcji Co-Reg. Dziś znam i używam znacznie więcej możliwości do powiększania listy adresowej. Między innymi służy mi do tego blog, fanpage, sqeezee page, Youtube, webinary, marketing wirusowy i znacznie więcej. Tak naprawdę, jakbym miał rzetelnie opisać sposoby, jakimi buduje listy adresowe to by powstał z tego obszerny materiał.

Czy korzystasz z Co-Reg, jakie zauważyłeś efekty?

Z Co-Reg oczywiście korzystam, bo to jest ogromna zaleta tego autorespondera. Efekty -  już w ciągu pierwszych 2 tygodni zarobiłem pierwsze pieniądze. Nie była to jakaś astronomiczna suma, bo było to kilkaset złotych, ale to dało mi do zrozumienia, że to rewelacyjny sposób i że się da znacznie więcej. Dotychczas, dzięki tylko samej funkcji Co-Reg na swoich listach zgromadziłem ponad 20 tyś subskrybentów. Biorąc pod uwagę, że od niespełna roku zajmuje się zbieraniem listy adresowej to uważam, że jest to całkiem niezły wynik.
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 820 czytelników