Jak program do mailingu zwiększył ilość odwiedzin strony o ponad 270%? [STUDIUM PRZYPADKU]

poniedziałek, 10 październik 11, 19:01

Robert Łojewski, E-biznes

www.otostrona.pl/robben3

Osiągnięcia

Moje strony mają średnio o 273% więcej odwiedzin niż przed miesiącem. Nie jest to może oszałamiająca liczba 3213 odwiedzin, ale ten wzrost nie jest przypadkiem i powinien się utrzymywać.Liczba nowych osób na moich listach w ciągu miesiąca przekroczyła 1200 osób. Uważam to za sukces, gdyż wcześniej w ciągu roku zgromadziłem około 500 osób i to dzięki płatnej reklamie google (przede wszystkim). Teraz, dzięki umiejętnemu wykorzystaniu freebota, a także coraz częściej implebota, moje listy same rosną. Moje strony są bardzo kiepskie, nie stosuje optymalizacji (to moje główne błędy ale i nie tylko), ale stosuje metody, o których większość nie ma pojęcia lub stosują je w nieznacznym stopniu. Moje listy rosną szybko, ale na razie niewiele na nich zarabiam, dosłownie grosze, brakuje mi doświadczenia i umiejętności pisania perswazyjnych emaili. Ale się uczę!!!

Dlaczego zdecydowałeś się na budowanie listy adresowej?

Bo to jest potęga, z której nie chcę rezygnować

Co skłoniło Cię do wyboru impleBOT/FreeBota?

Decyzja była prosta. 0zł opłat na początku mojej przygody z ebiznesem. - to przyciąga i zatrzymuje na później - jak się rozwijam to zaczynam korzystać z implebota

Jakimi sposobami budujesz swoją listę adresową?

Rozdaje darmowe ebooki, jako zachętę na swoich stronach oraz na maxa korzystam z systemu co-reg.

Jakie zauważyłeś efekty wykorzystania Co-Reg?

To jest obowiązkowe. Ten, kto z niego nie korzysta popełnia ogromny błąd. Efekty są piorunujące, niektóre moje listy potrafią rosnąć dzięki co-reg nawet 3-krotnie szybciej, a co dopiero będzie, kiedy opanuję choć część wiedzy nt. budowy listy... Skoro mi laikowi, niektóre listy potrafią rosnąć tak szybko, to jakie efekty można uzyskać posiadając olbrzymią wiedzę, stosując testowanie i posiadając ogromne zaplecze techniczne, finansowe i ludzkie?!
Komentarze
Newsletter

Newsletter CzasNaE-Biznes

Cotygodniowa dawka darmowych artykułów od Piotra Majewskiego - ojca chrzestnego polskiego małego e-biznesu...

Dołącz do 97 790 czytelników